Lietuvos užsienio reikalų viceministras vyks į Lenkiją (4)

Egidijus Meilūnas | urm.lt nuotr.

Egidijus Meilūnas | urm.lt nuotr.

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas liepos 5-9 dienomis lankysis Lenkijoje, kur dalyvaus Lietuvos ir Lenkijos ekonomistų seminare, diskusijoje apie Lietuvos ir Lenkijos santykius bei lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žūties 79-ųjų metinių minėjime.

Varšuvoje liepos 5 dieną E.Meilūnas atidarys ekspertų seminarą „Lenkija ir Lietuva: gerovės kūrimas Baltijos jūros regione“, kuriame ketinama nagrinėti abiejų šalių partnerystę vystant ekonomiką, bendradarbiavimo transporto ir energetikos srityse perspektyvas.

S.Dariaus ir S.Girėno 79-ųjų žūties metinių minėjimas rengiamas liepos 8 dieną prie lakūnams skirto paminklo Myslibužo miške, kur 1933 metų liepos 17 dieną, perskridęs Atlanto vandenyną sudužo jų pilotuojamas lėktuvas „Lituanica“.

Varšuvos universitete liepos 9 dieną viceministras dalyvaus diskusijoje „Lietuvos ir Lenkijos santykiai: diagnozė ir svarbiausi iššūkiai“. Dalyvių pranešimuose ir diskusijose bus aptarta Lietuvos ir Lenkijos santykių praeitis, dabartis ir ateitis, šių santykių įtaka valstybėms siekiant savo tikslų Europos Sąjungoje ir NATO.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: