Bus skelbiamas nuosprendis Sąjūdžio pradininkams (3)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Birželio 29 d. 8.30 val. Vilniaus miesto 2-ame apylinkės teisme (Laisvės pr. 79 A,  2-as aukštas) bus skelbiamas teismo nuosprendis Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės nariams Bronislovui Genzeliui, Alvydui Medalinskui ir Romualdui Ozolui.

Sąjūdžio pradininkus siekiama nubausti už šių metų kovo 17 d. neva ne laiku surengtą mitingą prie Seimo. Šiame mitinge raginę Tautą nesitaikstyti su neteisingumu Lietuvoje sąjūdininkai patys juo buvo apkaltinti. Jiems grasinama bauda nuo 500 iki 2000 litų arba administraciniu areštu iki 30 parų.

Piliečių judėjimo „Pro Patria“ ir kitų visuomeninių organizacijų atstovai ruošiasi dalyvauti teismo posėdyje ir kviečia visus „kam yra brangios mūsų valstybėje įtvirtintos konstitucinės ir piliečių teisės ir kas yra įsitikinę, kad, visuomenė, tauta ir piliečiai turi būti savo valstybės šeimininkais“atvykti į teismo posėdį.

„Trijų sąjūdininkų byla nėra tik jų asmeninis reikalas. Jų asmenyje Lietuvai priešiški elementai mėgina nuteisti visą nepriklausomybę iškovojusį Sąjūdį. Šis teismas –  sąmoningas ir įžūlus išpuolis prieš pačią Lietuvos valstybę. /…/ Kova už tikrąją jos Nepriklausomybę dar nebaigta. Sąjūdininkų teismas tai primena ir įpareigoja tęsti šią kovą tol, kol panašūs teismai ir išpuoliai prieš Lietuvą taps negalimi ir net neįsivaizduojami“ – rašoma piliečių judėjimo „Pro Patria“ tinklapyje.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

  1. Algis Dievų siūstas:

    Taaiiip, Maža mergaitė iš garliavos tarsi mažas akmenėlis, kuris pajudėjęs nuo kalno ir kliudęs didesnius akmenis sukėlė didžiulę griūtį.

  2. Teismas nustatė, kad savivaldybė ir policija ITIN GRUBIAI PAŽEIDINĖJO įstatymą , o ne mitingo dalyviai-organizatoriai Medalinskas, Ozolas ir Genzelis. Tie tarnautojai ir pareigūnai iš savivaldybės ir policijos sugebėjo pateikti kaltinimus, kurių kai kurių įstatyme net nėra, arba kaltinti juos pareigų, kurias turėjo padaryti savivaldybė, o ne organizatoriai, atlikimu.
    Teisėja pasipiktino tuo, kad policija sugebėjo pagrasinti areštu, kas neįmanome nei pagal LT , nei pagal ES teisę. Taigi įstatymas yra geras, blogi yra tie, kas davė neteisėtus nurodymus policijai ir savivaldybės tarnautojams, o kas jie tokie , galime spėti -ne mažiau, nei vidaus reikalų ministras ir meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: