Sostinė modernizuoja senamiestį: nemokamos bevielio interneto prieigos (0)

Sostinės gyventojai ir svečiai jau gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Jo prieigos įtaisytos lankomiausiose senamiesčio vietose.

Ši paslauga ne tik tiesiogiai pasitarnaus vilniečiams ir miesto svečiams, bet ir gerins Vilniaus, kaip šiuolaikiško ir pažangaus miesto, įvaizdį, teigia Vilniaus meras.

Vienas iš stambiausių Lietuvoje interneto tiekėjų kviečia vilniečius ir miesto svečius, turinčius nešiojamus ar planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ar kitus įrenginius, kurie gali prisijungti prie interneto bevieliu ryšiu, į Rotušės aikštę, Vokiečių gatvę, Moniuškos skverelį.

Paulius Dambrauskas, interneto tiekimo įmonės vadovas sako, kad spartos pakaks visiems, nors tai priklausys, kiek žmonių vienu metu jungsis prie konkrečios pastotės. Įprastai greitis sieks 50 megabitų per sekundę, o tai pasauliniu mastu yra aukštas interneto lygis.

Netrukus nemokamu internetu bus galima naudotis ir kitose vilniečių mėgstamose vietose: Neries pakrantėje prie Baltojo tilto, Katedros ir Kudirkos aikštėse, Vilniaus gatvėje.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: