Seimo narių grupė „Už vaiko teises“ prašo užtikrinti D.Kedžio dukros saugumą (4)

Alkas.lt nuotr.Birželio 20 d. Seimo narių grupės „Už vaiko teises“ nariai kreipėsi į atsakingas institucijas, prašydami užtikrinti kad pedofilijos byloje liudijusiai mažameti nebūtų daromas psichologinis ar kitoks poveikis.

„Žiniasklaidoje buvo pasirodę mažametės motinos teiginiai, kad mergaitė ima keisti ankstesnius parodymus pedofilijos byloje, kuri jau yra teisme, o pagal visame civilizuotame pasaulyje priimtas normas ji negali būti iš naujo apklausiama. Atsižvelgiant į tai, kad pati motina yra suinteresuota pakeistais dukros parodymais bei tai, jog parodymai neva keičiami praėjus vos mėnesiui nuo mergaitės perėmimo, kyla abejonių dėl galimai vaikui daromo neleistino psichologinio ar kokio kitokio poveikio,“ – tvirtina parlamentinės grupės „Už vaiko teises“ pirmininkas Saulius Stoma.

Parlamentinės grupės kreipimesi prašoma atsižvelgti ir į „Lietuvos pediatrų draugijos“ reiškiamą susirūpinimą dėl objektyvios informacijos dėl vaiko sveikatos būklės nebuvimo bei prašymą sudaryti sąlygas gauti išsamią ir patikrinamą informaciją apie pastarąjį mėnesį atliktų vaiko fizinės, psichinės sveikatos bei psichologinės būklės tyrimų rezultatus.

„Nemažai psichologų, psichiatrų, dabar jau ir pediatrų reiškia tokią poziciją dėl mergaitės būsenos ir nežinios dėl jos, tačiau į jų poziciją nėra reaguojama. Todėl raginame atsakingas institucijas atsižvelgti į visiškai pagrįstus profesionalų prašymus,“ – sako grupės pirmininkas Seimo narys S,Stoma.

Lietuvos pediatrų draugija birželio 15 d. išplatino oficialų kreipimąsi į aukščiausius šalies pareigūnus reikšdama susirūpinimą dėl mergaitės sveikatos būklės po to, kai ji buvo perduota gimdytojai L.Stankūnaitei.

Šalies pediatrų draugija pareiškime išreiškė susirūpinimą dėl to, kad kol kas nėra gauta jokių oficialių žinių apie mažametės dabartinę ne tik fizinę, bet ir psichologinę sveikatos būklę.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. marija:

  Manau, kad į teleskopą, per kurį stebima Stankūnaitė ir jos dukrytė, būtina įtaisyti ir mikroskopą, kad, neduok Dieve, neliktų nepastebėtas net menkiausias judesys, kuris gali turėti ypatingą reikšmę nepailstantiems kovotojams su visokiomis, kaip ponia Venckienė mėgsta sakyti, ŠLYKŠTYNĖMIS… Mergaitė šią pamoką buvo įsisavinusi idealiai…

 2. mama:

  Rudenį balsavimai bus išskirtiniai,nes mes bundame ir stojame į kovą už teisingumą Lietuvoje.

 3. AČIŪ:

  Ar negalėtumėte visi judėjimai susivienyti? Nes baisu, kad į Jūsų pareištas pretenzijas nebus jokio atsako.

 4. Luka:

  Manau, kad šėtoniškas planas,- apdoroti mergaitę pradėtas vykdyti, ne veltui advokatas postringavo, kaip vaikai primokomi verkti, kalbėti, vaidinti. Panelė tuo jau užsiiminėjo, matėme, kaip ji vaidino su dukra žaisdamos, ji gali pasiūlyti lyg žaidimo forma, o mergaitė nesuprasdama gali ką nors pasakyti, nesuvokdama esmės, o tada… ,, meistro” kupiūravimas,- ir nauji parodymai, Sysalams su brangenybe reikia išnešti kailiukus, jiems ta mergaitė- arklys, ant kurio tikisi išjoti nugalėtojais, beveik 10 pražudę, o kiek sveikatos, pinigų, darbo valandų išnaudota, jiems nusispjaut, kad tik patys išsivyniotų. Žiūriu aš į panelės snukį,veido ten nėra, – bukas, veidmainiškas,vulgarus, kas jei tas vaikas, atgrasus balsas, manieros, kaip tokios sviete atsiranda, kaip jas Žemė nešioja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: