S. Stoma. Raudonas skuduras (26)

Saulius Stoma

Saulius Stoma

Nusikalstamas farsas tęsiasi, įgauna pagreitį. Ir kartu su karštligiška skuba atsiranda naujų įkalčių.

Skubantieji daro klaidų, nes juos gena galimų pokyčių valstybėje ir teisingo teismo baimė. Štai Laimutė Stankūnaitė pagaliau atskleidė, kodėl reikėjo jėga plėšti jos dukrą iš gimtųjų namų. Jeigu tą elementarią tiesą iki šiol suprato tik Neringos Venckienės šalininkai, dabar ji aiškėja visiems, kurie dar nori kažką suprasti.

Televizijos žinioms L. Stankūnaitė pranešė prašanti pakartotinai apklausti mergaitę pedofilijos byloje, nes ji jau neigia buvusi seksualiai išnaudota. „Mergaitė pradeda prisiminti savo ankstesnį gyvenimą, dėl ko atsirado ta melaginga istorija. Kai ji bus stipri dalyvauti apklausoje, tai bus padaryta.“

Kas dar neaišku? Mergaitės reikėjo ne mamai. Mergaitės reikėjo TIEMS, kurie nori teisme atgauti pedofilija kaltinamo Andriaus Ūso nekaltybę.

Velioniui to pažymėjimo jau tikrai neprireiks. Tai kam ir kodėl jis reikalingas? Akivaizdu, kad labiausiai TIEMS, kurie tik tada galės lengviau atsipūsti, kai ši pedofilijos byla bus galutinai numarinta. TIEMS, kurie bijo.

Deja, deja, bet galutinai pasitvirtina pati baisiausia versija. Už L. Stankūnaitės ir A. Ūso stovi ne šiaip sau kas, o labai galinga, valstybėje įsitvirtinusi iškrypėlių grupė. Mažosios Garliavos mergaitės byloje slypi siūlo galai, kurie atidengtų visą tinklą. Taigi šitą bylą JIEMS reikia sunaikinti bet kokiomis priemonėmis. Ir kuo greičiau. Dar iki rinkimų.

Taigi netrukus antstolė sadistės veidu surašys naujas faktines aplinkybes: „Meluoti mergaitę privertė tėvas, seneliai, teta, kaimynės ir taip toliau…“

Nesvarbu, kad ši versija įtikinama, tarsi marsiečių sąmokslas. Nesvarbu, kad civilizuotame pasaulyje penkis kartus tyrėjų kartu su psichologais dėl pedofilijos apklaustas vaikas negali būti dar kartą kankinamas teisme.

Niekas nesvarbu. Nes JIEMS to mirtinai reikia.

Žinoma, viešumas JUOS gąsdina. Bet JIE kovoja iš paskutiniųjų. JIE pasikliauja didžiule galiasklaidos įtaka. Gudriai žaidžia juoduosius informacinius karus. Juk JIEMS visa tai – gyvenimo ar mirties klausimas.

Simboliškas čia tas raudonas skuduras, kuris buvo metamas grobiamai mergaitei ant veido. Kas išsiaiškins šiuo ar kitu būdu mergaitė buvo paversta nuolankia, ankstesnę asmenybę praradusia būtybe?

Dabar galime tik su siaubu galvoti, kas vyksta su ta šaunia, labai savarankišką charakterį turėjusia mergaite visą pastarąjį mėnesį. Ir kas dar jos laukia? Iki teismo ir po jo? Kaip bandoma ją paveikti, įtikinti, performuoti atmintį?

Tai šlykščiausias siaubo filmas, kurį režisuoja visiški moralės luošiai su mūsų valdžios palaikymu!

Taip, su valdžios palaikymu. Nes mergaitė dabar yra „globojama“ valstybės.

Ką veikia teisėsauga? Ką veikia Valstybės saugumo departamentas (VSD)? Ką mąsto Kriminalinės policijos biuro pareigūnai, kurių priežiūroje mergaitei plaunamos smegenys? Aš jau net nekalbu apie „vaiko teisių apsaugos“ pareigūnus. Ką galima pasakyti apie sistemą, kuri leidžia savo žmonėms psichiškai žaloti vaiką, nes kažkas galingas to nori?

Apie VSD turėtų būti atskira sudėtinga šneka. Departamentas ne kartą buvo įvardijamas, kaip aktyvus įtariamo savo agento A. Ūso ir bendrininkų gynėjas. Buvo pateikta ir tam tikrų faktų. Jokių rišlių paneigimų ir paaiškinimų neteko girdėti.

Tiesa, pakankamai gerai žinomi VSD įtakos agentai ir jų kontroliuojami žiniasklaidos kanalai visą laiką kovoja A. Ūso šalininkų pusėje. Vieni tai daro aršiai, kiti subtiliai. Tačiau tendencija akivaizdi. Nors gal tai tik priešiškų tarnybų skleidžiami gandai? Tada juos reikėtų labai konkrečiai paneigti. Ir nustoti elgtis tarsi vis dar gyventume Sovietų Sąjungoje.

Kol kas VSD generalinis direktorius sugebėjo tiktai pasakyti, kad „į šeimos ginčus departamentas nesikiša“. Šeimos ginčas – A. Ūso gynėjų nuo pat istorijos pradžios peršama propagandinė klišė. Nieko sau šeimos ginčas, ar ne?

Tikra Konstitucinio Teismo deklaruotos naujosios šeimos koncepcijos iliustracija. Lietuvoje kovoja dvi didžiulės, neformaliais simpatijos ryšiais susijusios šeimos: kedofilai ir ūsofilai.

Kedofilai, Drąsiaus Kedžio šalininkai, – irgi gudri propagandinė klišė. Jeigu nesidžiaugi prievarta prieš vaiką, būsi apšauktas kedofilu. Jei džiaugiesi – padarysi karjerą. Juk tokiu būdu dabar deklaruojamas lojalumas valstybei.

Mūsų valstybei?

Kai iš milicininko mentaliteto taip ir neišaugę policijos viršininkai, suvažinėję vaiką, palieka jį mirti pakelėje, galima teisintis, kad tai – pavieniai atvejai. Tačiau kai vykdydami įsakymą jėga paimti mergaitę, į jos senelių namus policininkai veržiasi, tarsi šturmuotų teroristų irštvą, supranti, kad tai – sistema. Ta pati senoji represinė sistema, kuri jos sraigteliams leidžia jaustis virš visuomenės pakilusiais galingaisiais. Ir paprasti žmoniškumo kriterijai jiems negalioja.

Ar jiems kas nors paaiškino, kad laisvos ir demokratinės šalies policija taip nesielgia? Ar sakė, kad jie turi gerbti savo valstybės piliečius? Ar bent vienas viršininkas juos pabarė ir paaiškino, kad net ir sunkiausiomis sąlygomis negalima trypti Lietuvos trispalvės? Juk tai ne šiaip sau koks skuduras.

Ne, viršininkai juos pagyrė ir padėkojo už sunkų darbą. Jie atliko užduotį. O tikslas pateisina priemones.

Tačiau pats šlykščiausias sovietinių represijų recidyvo simbolis – raudonas skuduras ant mergaitės veido. Kokiu tikslu? Kad nuslopintų pasipriešinimą.

Ar ne todėl taip atkakliai slepiama filmuota mergaitės pagrobimo medžiaga? Atsisakoma ją pateikti net Seimo tyrimo komisijai dėl N. Venckienės imuniteto, nors kitų teisėjų atveju reikiama medžiaga būdavo pateikiama. Kodėl? Ką tokio šis vaizdas leistų suprasti, ko dar nesupratome iš garso įrašo?

Pasiteisinimas, kad taip saugomas mergaitės privatumas peržengia visas cinizmo ribas.

Iškrypėlių privatumas tikrai budriai saugomas. Bet tas privatumas – nusikalstamas. Negi tie klusnūs vykdytojai nebijo, kad ir jie bus teisiami? Žinoma, bijo. Tačiau kitos paskatos, kita baimė yra didesnė.

Todėl skuduras metamas ne tik ant mergaitės veido. Raudonas slopinimo skuduras metamas ant demokratijos ir pilietiškumo. Tai paniekos ir pasityčiojimo ženklas.

Sutrypta Trispalvė. Dvasiškai nualinta šalis. Ir kaip didžiausia brangenybė saugomas raudonas skuduras.

Ir visa tai dėl vieno iškrypėlių tinklo ramybės?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

26 komentarai

 1. Zenonas:

  Ačiū gerbiamas Sauliau už tiesų, teisingą ir drąsų žodį. Sutinku.. Viskas taip ir yra kaip parašėt… “Raudonas skuduras”, įmirkytas komjaunimo ryto LNK antpilu, bandomas užmest visiems … Bet tik silpniausi nuo jo praranda nuovoką. Stiprioji Lietuva žino iš kur pučia grynas ir gaivus TEISINGUMO vėjas. Sėkmės Jums ir jūsų bendražygiams.

 2. Li Bo:

  Oho kiek prikurta ir prifantazuota. Stoma jau aiškiaregiu pasidarė, viskas jam aišku, matoma ir suprantama. Lietuvą valdo pedofilų tinklas, siaube tu mano. Nuėjau į turgų šeštadienį, o ten aiškiai vien pedofilai, taip meiliai kalbina, į akis žiūri. Grįždamas mačiau policininikų/pedofilų ekipažą, sustabdžiusį kažkokią moterį su citroenu, kuri, juk akivaizdu, yra kovotoja prieš pedofilų klaną.
  Bet žiūriu, kad ir tautininkai ir politikos degradai drąsiai sėda ant naujo žirgo ir su kovos prieš susapnuotą pedofilijos klaną vėliava bandys, įtariu, užkariaut seimą. Na tada tai šakės viskam bus. Tada jau geriau tegu lieka tie, kurie buvo iki šiol, nes nors ir šlykšti ta gauja, bet bent jau galima atvirai tyčiotis ir likti neapšauktam pedofilu.

  • o kas:

   liepe tapatintis su pedofilais. Nei taves, kas vardu zino, nei pedofilu vadino. O mus vadinti zmogzudzio gynejais, patvorimiais, valkatomis, riboto intelekto ar tiesiog debilais – tai vos ne kasdienis ritualas. Taip ir sajudiecius butum savo laiku vadines, nes jaustumeis izeistas, kad tiki tik kontroliuojama ziniasklaida “Vremia”, Komjaunimo tiesa” ir pan.
   O sakes nebus, o jau yra.

 3. Aiškiaregis:

  Stoma taip išmano žmonių santykius ir psichologiją, tai gal smulkiau papasakotų kaip ten su ta žaliaake sekėsi, nes violetiniai jau baigia pamiršti tą istoriją. Viską užgožė tyra seimūno meilė Lietuvai ir mergaitei. Ak, kaip didinga.

 4. Rytas:

  Puteikis, Stoma, Kupčinskas balsavo už atominę ir milijardines paskolas

  • Violeta:

   manau, kad jie yra eiliniai apsimetėliai. Nori prasmukti į Seimą…Koks buvo Puteikio ir Stomos vaidmuo-darosi aišku. Jie tiesiog buvo “įžaidėjai” Garliavos istorijoje. Jie buvo ŠEŠĖLIS, kurio priedangoje vystėsi Atominės elektrinės afera.

 5. Violeta:

  Viskas. Viskas, ką darė ir nepadarė nei Stoma, nei toks Puteikis, nei Kupčinskas…Mergaitė paimta, nors šitie ponai ir budėjo Garliavoje…Maivėsi? Vaidino? TAIP. Šitie ponai net nesiteikė rimčiau pasipriešinti AE statybos projektams…Netgi balsavo UŽ. Į kokį Sąrašą jie nori patekti?

 6. Genta:

  Čia jau nieko nepadarysi, kai esi parduotas.
  Reikėjo šūkauti, kai tryliktą dieną žuvo trylika tautiečių, o tokių numerologinių ir kitokių loginių sutapimų mūsų istorijoje daug, ne tik, kad visos Pabaltijo šalys sugebėjo nepasitarusios Prezidentais išrinkti užsieniečius………. Rodos, čia buvo ne vienas, kurs prieš dešimt metų ketino paskelbti viską, ką žino, bet šiandien ne vienam jų, kai tik pakilo iš vietos, yra iškeltos bylos :/ Na, va, nereikėjo laukti………………..
  Bet yra dvi veikiančios personos, apsimetančios, kad nuo jų niekas nepriklauso ir situacijos jos nevaldo, iš vienos tokios sėkmingos LT ŠEIMOS, ypač išsiplėtusios per dvidešimt du metus , kuri dainuoja, deklamuoja ir rašo dėl šio vaiko tiksliai pataikydama į įvykius, susijusius su skurstančios Tėvynės milijoninėmis naujosios atominės elektrinės statybos sutartimis, ir taip sinchroniškai tai vyksta, kad stebuklais turi patikėt 🙂

 7. Aistė:

  Gerai parašėte, teisingai.Ačiū!

 8. Ženklas:

  Saulius krokodilo ašaromis verkia kad mergaitė gyvena su mama. venskienė pati per TV patvirtino jog nuteikinėjo mergaitę prieš mamą ir net neruošė ją gražinti į šeimą. Kas šiandien ji be įkaitės mergaitės-tik galimai serijinio žudiko
  sesuo,kursčiusi brolį žudyti, rašiusi vaikų pornografijos filmų scenarijus. Kas be įkaitės senoji Kedienė- tik vargšė moteris savo sūnų išauginusi galimai žudiku, susimilk ant jos Viešpatie.
  Sauliau, plaudamas patikliai publikai smegenis pateik nors keletą faktų o ne išmislų kad visi galėtų pasitikrinti Tavo melo dydį.Gal tas valstybę valdantis DIDŽIULIS Pedofilų Klanas ir yra, bet laikas pateikti nors 10 pavardžių, kitaip
  Tavo žodžiai tik oras iš burnos.

  • naivumas:

   Zenkle, ar tik vakar gimei? Pasak taves, Kedys nutare apkaltinti Usa pedofilija, parase daug pareiskimu, o paskui ir skundu policijai, prokuraturai. Klausimas 1: kodel jie staigiai jo neuzciaupe, jei tai buvo smeiztas? Kodel visa teisesauga taip pasimete? Klausimas2: tarkim, Kedys isgalvojo, tai negi nutare dar ir visai susigadinti gyvenima ir nuzudyti du nekaltus zmones? O Naruseviciene juk buvo motina, ir kas jam is tokio nuzudymo? O tas jo ginklas salia lavono-juokinga net, kazkas tyciojasi is musu, o tu tai priimi. Klausimas3: manau, sutinki, kad Stankunaite yra visai paprasta neitakinga jauna moteris, viena is liaudies. Ar gali buti, kad ja emesi sitaip saugoti musu valstybe? Ne mano, ne tavo, ne jaunu merginu gyvybes saugoja, bet isskirtinai Stankunaites gyvybe? O apie pajegas (policijos ir spec. daliniu), antstoles ir advokato…?
   O Stoma tai is vis turetu patyleti, jis toks man niekingas atrodo, toks apgailetinas, jis tik ‘seselis’, per Garliavos ivykius pridengiantis AE statybu ‘pramusima’.

   • Ženklas:

    Manau D.Kedį taip elgtis vertė mafijinė kailiukų biznio aplinka, mafukų garbės kodeksas. Kaip
    gali valdyti šio biznio pinigų srautus ir žmones, jeigu neklauso kažkokia merga( Venskienė sakė
    nekilminga ir neturtinga) ir dar psiėmusi mergaitę duodasi su kažkokiu Ūsu. Tik tada jis pagra
    sino”padarysiu tave pedofilu”.Čia istorijos šaknys.
    O su Jūsų nuomone apie Stomos elgesio motyvus visiškai sutinku.

   • Vėtra:

    naivumui. Aš Jums pritariu.

 9. Zenonas:

  Ne taip ponai buvo… Ne taip… Garliava prasidėjo 2009 rudenį. Kada gerbiamos televizijos TV3 gerbiama vedėja Kudabienė, pristatė vieną Tėvą, nežinantį ko griebtis, nes penkiametė dukra pasakoja apie siaubingus “dėdžių” veiksmus su ja. Žmonės sukluso, kas čia per nauja, neįprasta Marijos žemei sodoma gomora prasidėjo..(!). Tie žmonės susibūrė į patvorinių aljansą senai — per daugiatūkstantines AtA D.K. laidotuvės, 2010 04 22 dieną. (!!). Jau tada darėsi aišku, kas yra kas, ir kas už ką.. Perdėliokit datas mintyse… Nerašykit taip primityviai komentarų, kaip kokie vaikigaliai… Toliau – buvo peržiūrėta DVD su 26 min. Kedytės parodymais ir tapo visiškai aišku, kokie dalykai prasideda LT “aukštuos ešalonuos”.. Nieko naujo.—-.Tai ta suš..(atsipraša) globalizacija neša mum savo nuodingus vaisius… Vėliau buvo du metai PILIETINIO PASIPRIEŠINIMO. Buvo 2010 03 23 nusikaltimas. Po jo Klony atsirado daug palaikančių meno ir kitų žinomų žmonių..(Nervai jau jiems nelaikė ir baimes išvaikė). Nekaltinkit gerbiamo Sauliaus Stomos, kad jis čia ką įsuko.. Įsuko visi kartu, kas pasitarę su sava sąžinę, priėmė tokį sprendimą. Kiti matyt net pasitart su ja tingi. O reikėtų. Vis vien kažkada reikės.. Visi kažkada juk susitiksim. TEN mūsų vietos, tikrai niekas neužims.

  • Ženklas:

   Ar mastant nekyla visai galimas variantas, jog esate tiesiog milžiniškos manipuliacijos giliai tikinti auka?
   (Kudabienė čia specialistė). Tada bet kokia mintis ne į minios vektorių yra baisi erezija, verta jei ne inkvizi
   cijos laužo, tai bent apšaukimo pedofilu ar jų tarnu.
   Hitleriui irgi pritarė menininkai ir kiti žmonės…O viskas prasidėjo isterija Miuncheno aludėse…

 10. Stomai:

  Ar Jūsų toks seksualumas paveldimas ar tam turėjo įtakos metai ir susilaikymas kaleime ar vartojate kokius nors papildus? manau kad atsakęs į tokį klausimą Jus būtumėt naudingesnis Tautai nei meluodamas ir banddydaqmas apsimetinėti kad Jums rūpi kas nors daugiau nei žalios akys ir Seimo nario alga

 11. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Nemateme isvynioto to raudono skuduro , nerodo filmuotos medziagos…..o gal ten ne raudonas skuduras o Tarybu Sajungos raudona veliava prifarsiruota chemikalu. Gal jie ten ieje bande atkurti stalinine Sovietu Sajunga!, pagal veikimo metodus, tai jau tikrai.

 12. stoma:

  tai gal konkreciomis pavardemis ivardysi ta galinga pedofilu klana nes pasakomis nebetikime

 13. Luka:

  Vis daugiau įtraukiama eilinių žmonių į šį nusikaltimą,- tai ir 240 policininkų, nemanau, kad ėjo savo noru, jie vykdė įsakymą, bijodami prarasti savo darbo vietas, pensijas, privilegijas, tai ir vaikų teisių pareigūnės, negi jos savo noru nešė tą raudoną skudurą, ėjo pirštinėmis apsimovusi, kad nenukentėtų, o kad vaikas bus tiesioginiame sąlytyje,-nesvarbu, jos taipogi- bijojo. Kokie mes pažeidžiami, o tuo naudojasi KLANAS. KOKIOS PRIVILEGIJOS SUTENEREI ir kokia neapykanta, viešas tyčiojimassis ir žeminimas Teisėjos. Seimui neduodama filmuota medžiaga, o kad jos nebūtų, nusukamos kameros,- ar tai ne špyga mums visiems, o Spaudos konferencijos blokavimas, kai išsislapsto visi darbuotojai argi ne iš baimės netekti darbo Seime… kažkieno įsakymu… reiškia ir TEN yra savi pedofilus dengiantys… bėdžiai ir ubagai mes, drebam dėl savo vietos, kada taip išsigimėm, net pasipriešint nesugebam taikos metu, o jeigu… ir vėl važiuosim snarglius braukdami, bet NE SAVIVALEI NEPASAKYSIM…

 14. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  JAV ka tik priimtas prisiekusiuju sprendimas del zinomo pedofilo is Pensilvanijos universiteto, futbolo trenerio Jerry Sandusky, kuris pripazintas kaltu 45 kaltinimais is 48 ir budamas apie 69 metu amziaus gaus maziausiai 60 metu laisves atemimo bausme.
  Panasai gal to bijo ir Lietuvos pedofilai, todel drastiskai priesinasi visais Valdzios lygmenimis.
  Pridursiu, dabar yra dar papildomai analizuojama tie asmenys, kurie buvo atsakingi kad to neivyku, zinojo apie tai ir PRIDENGE. Taigi zemyn kris ne tik pedofilinis didvyris, “graksciosios aistros megejas”,taciau ir tie, kurie pridenge ji.

 15. Nagi:

  Li Bo:
  Užkimšk savo kloaka, amžinas pedike, jums tai viskas aišku, nes jūs tam ir esate kad visur slėptumėt pėdsakus, gal aklas buvai kai mergaitę klykiančia iš namų vilko ginkluotas pedofilų klanas su biologine, man neapsiverčia jos pavadinti šventu motinos vardu. Manai kad žmonės nemato ir nesupranta kokia galinga jėga yra šis klanas, jei gali persekioti ir žudyti žmones, vien į antstolės S Veicekauskienės veidą pasižiūrėjus, visą kūną nukrečia šiurpas. Šimtą kartų teisus yra Saulius Stoma aprašydamas mergaitės pagrobimą Garliavoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: