Seimo laikinoji komisija dėl N.Venckienės neliečiamybės tęsia darbą toliau (2)

Komisija posėdžiauja | Alkas.lt nuotr.

Komisija posėdžiauja | Alkas.lt nuotr.

Birželio 15 d. iš pat ryto  Seimo laikinoji tyrimo komisija susirinko į trečią posėdį toliau svarstyti ar siūlyti Seimui naikinti Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjos Neringos Venckienės teisinę neliečiamybę.

Vakar paaiškėjo, kad praeitame komisijos posėdyje priimtas nutarimas išreikalauti iš Vidaus reikalų ministerijos, Generalinės prokuratūros ir antstolės Sonatos Vaicekauskienės vaizdo įrašą, kuriame yra užfiksuoti mergaitės perėmimo veiksmai gegužės 17 d. Garliavoje, nebus įvykdytas. Antstolė ir  kitos atsakingos institucijos atsisakė suteikti reikiamą vaizdo medžiagą tradiciškai motyvuodamos tuo, kad vyksta „ikiteisminiai tyrimai“, o, pasak LNK žinių, privati antstolė S.Vaicekauskienė dar ir tuo, kad „nenori“.

Jau du kartus komisijoje apklausta N.Venckienė ne kartą tvirtino, kad peržiūrėjus filmuotą medžiagą būtų akivaizdžiai paneigti daugelis jai metamų kaltinimų.

Seimas komisija įpareigojo iki birželio 20 dienos Seimui pateikti rezoliucijos projektą, ar tenkinti generalinio prokuroro Dariaus Valio prašymą panaikinti Kauno apygardos Civilinių bylų skyriaus teisėjos N.Venckienės teisinę neliečiamybę.

Pagal Lietuvos Konstitucija teisėjas negali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, suimtas, taip pat negali būti kaip nors kitaip suvaržyta jo laisvė jei nėra Seimo leidimo, o tarp Seimo sesijų – Prezidento sutikimo. Priimant tokį sprendimą Seime, už tai turi balsuoti ne mažiau kaip 71 Seimo narys.

Kitas Seimo laikinosios tyrimo komisijos posėdis, toliau svarstysiantis ar siūlyti Seimui naikinti Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjos Neringos Venckienės teisinę neliečiamybę numatytas ateinantį antradienį, birželio 19 d. per pietų pertrauką tarp Seimo posėdžių – t.y. tik 1 valandą tarp 14.00 ir 15.00 val.

Kaip pranešė komisijos pirmininkas konservatorius Evaldas Jurkevičius, seimo laikinoji komisija nespėja laiku pateikti išvadų, todėl ketina prašyti parlamento pratęsti jos darbo laiką.

Pagal Seimo nutarimą, komisiją savo išvadas turėtų parengti iki birželio 20 dienos, tačiau ji to padaryti negali, nes nėra gavusi prašytų vaizdo įrašų,  kaip gimdytojai Laimutei Stankūnaitei teismo sprendimu buvo perduodama jos mažametė dukra, o tai yra susiję su N.Venckienei metamais įtarimais.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

  1. komisija:

    Tai kam ta isviso komisija reikalinga…Jiems nieko nereikia..iraso nereikia..apklausti daugiau nereikia..tai kam tokia komisija buvo isviso reikalinga!Kad sedbarai ir tokios kuodytes…..nieko nesprestu..tik nesamoningus klausimus uzdavinetu…!

  2. Aferistams:

    N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: