VRM ministras A.Melianas patvirtino, jog jo tėvas buvo ilgametis etatinis KGB darbuotojas (video) (25)

A.Melianas

A.Melianas

Tautininkų sąjungos portalas (tautininkusajunga.lt) praneša, kad šiandien, gegužės 23 dieną, Tautininkų sąjungos vicepirmininkas Kazimieras Uoka susitiko su Vidaus reikalų ministru Artūru Melianu, prašydamas galimybės keliems Seimo nariams, kuriais pasitiki pagrobtojo vaiko tėvo šeima, susitikti su Deimante Kedyte.

Ministras A. Melianas pareiškė, kad jis dėl D.Kedytės padėti niekuo negali ir patarė kreiptis į teismus.

Pokalbio metu A. Melianas prisipažino, kad jo tėvas pokario metais dalyvavo Ukrainos partizanų kovose po to iki 1988 m. buvo etatinis KGB darbuotojas ir vienas pirmųjų Sąjūdžio laikais metė šią tarnybą.

Alkas.lt primena, kad A. Meliano brolis Imantas Melianas, buvęs Valstybės saugumo departamento darbuotojas, šiuo metu darbuojasi kaip kultūros ministro patarėjas ir rūpinasi Lietuvos lenkų rinkimų akcijos reikalavimų dėl lentelių su lenkiška vietovardžių rašyba įgyvendinimu.

Seimo narys K.Uoka apie susitikimą su vidaus reikalų ministru:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

25 komentarai

 1. Ričardas:

  Dabar daug kas ima aiškėti…

  • Clo:

   Ir kas gi tau “pradeda aiškėti”? Visišką briedą čia Uoka pavarė. Jei kas nors tokio ar panašaus būtų – jau šimtą kartų oponentai būtų paviešinę. Imantas Melianas 11 metų ištarnavo VSD, paskui “valstybininkų” klano keletą metų buvo visaip traiškomas, purvais drabstomas, bet net panaudojus visą rezervistinio VSD ir parsidavusios žiniasklaidos mašiną, jam tesugebėta inkriminuoti tik…vairavimą išgėrus – daugiau nieko kompromituojančio jo biografijoje niekam surasti nepavyko. Panašiai ir su jo broliu VRM ministru – jis jau antrą kadenciją Seime, tai net neminint visokių oficialių patikrinimų, jau seniai viskas būtų atkapstyta ir aprašyta.
   Ir ką, Jūs iš tikrųjų tikite, kad atėjus pas jį priešiškai nusiteikusiems politikieriams, tas ministras pats galėjo apšmeižti savo mirusį tėvą? Kaip čia dar Uoka nepareiškė, kad ministras ir savo mamą kekše išvadino. Iš Uokos, tokio “proto bokšto’, tikrai visko tikėtis gali.
   Taip kad galvokite nors šiek tiek, neįsileiskite į savo smegenis visokių vėmalų.

 2. Beatrice:

  aaaa….Paulausko tevas irgi buvo KGB-istas…

  • Kemblys:

   Ir Nazelskio.., manau, yra ir daugiau – kariuomenę išvedė o slaptas tarnybas ‘pamiršo’ išvesti 🙂
   Kita vertus, būtų keista, jei taip nedarytų, visi taip daro. Ruskeliai tiesiog liguistai pučia savo tarnybas. Pasekmėje ‘kontoros’ nepavadinsi ‘intelligent service’ – sugebėjo net TSRS suskaldyti, Vokietijas suvienyti, paleisti rytų Europos ‘bloką’ 😀

 3. Nors obuolys (ypač supuvęs) nuo obelies netoli rieda, bet, vis tik, vaikai nėra atsakingi už savo tėvų, senelių ir protėvių darbus jeigu jų netęsia ir jiems nepritaria.

 4. lyvis:

  Jonai, juridiškai neatsakingi, o karmiškai neša atasakomybę rodos iki šeštos kartos. lyvis

 5. Rytas:

  O kaip tie: Internete galite pažiūrėti paguglinę LIONS Sostinės.

 6. Rimantas:

  Lietuva tol kentės, kol nesunaikins šios padermės galvijų. Todėl kiekvieno lietuvio pareiga yra surinkti ir išplatinti kuo daugiau info apie to tvarto gyventojus. Artimiausiu metu tuo pasinaudos lietuvių Tauta.

 7. Kažin:

  Beje, svarbiausio klausimo Uoka nepaklausė, t.y., ar jis mano, kad sąžiningai elgiasi tokiu atveju eidamas į politiką – net į ministrus.

 8. Taskutis:

  Tai va !!! Tėvo genus paveldėjo… Tas melas vardan Lietuvos?

 9. Tęsėjas:

  Pagal tarptautinius įstatymus taip, vaikai neatsako už tėvų padarytus nusikaltimus prieš Tėvynę, prieš tėvynainius. Tačiau vaikuose esantis tėvų kraujas vers ir vers juos kartoti tėvų padarytas klaidas ir net rimtus nusikaltimus.

 10. Clo:

  Nemalkite š…, jų a.a. tėvas buvo ne KGB – istas, o karo lakūnas, nuo 1990 m. tarnavo LR Krašto apsaugos departamento Civilinės gynybos štabe Panevėžyje. Apie jį teigiamai rašė Panevėžio Sąjūdžio laikraštis “Laisvas žodis”, rodė jį kaip pvz. lietuvių tautybės sovietiniams karininkams, kurie iki paskutinės SSSR egzistavimo minutės bijojo pereiti į Lietuvos pusę. O Imantas Melianas (ne kas kitas) paviešino savo tuometinio boso Arvydo Pociaus buvimo KGB rezerve faktą.
  Ar tik nebus pats Uoka susijęs su KGB, jei tokias nesąmones skleidžia?

 11. o tas karo lakūnas kodėl nenuvarė lėktuvo į Švediją ar kitur?:

  Kiek žinau visi lakūnai (ir karo ir civiliai) buvo KGB patikimai apdoroti tais laikais

 12. Rytas:

  Jo kas tais laikais galėjo būti lakūnu???

 13. Antanas:

  Vaikai nėra atsakingi už savo tėvų, senelių ir protėvių darbus jeigu jų netęsia ir jiems nepritaria. Bet aišku kaip ant delno, kad tėvų darbus tęsia, tik gudriai užsimaskavę. Jei nenorėtų tęsti, tai nelystų į VSD arba į VRM. Ministro A. Meliano pareiškimas, kad jis dėl D.Kedytės padėti niekuo negali ir patarė kreiptis į teismus, manau, kad tipiškas KGB-istinis stilius ir mąstymas. Kubilius tipiškas raudonasis konservatorius. Dabartinis Seimas artėja prie 1926 m. birželio manierų, kurias toleruoja ir palaiko dauguma raudonųjų konservatorių.

 14. Fui:

  Užkniso juodai pastovus zaunijimas kas kuo buvo,kur dirbo ir kam priklausė.Kaifas svetimus užpakalius kažkam uostinėti.Pabaikim tas nesąmones ,,fobikai” ,gyvenkim dorai ir žiūrėkim kad patys neprisikakotume.

 15. As as:

  Tai NORMALU – jei vėl rinksim butkrvičiokus, uspasxius, paksius tai VISĄ VALDŽIĄ tuo turės TIK KADRINIAI KGB AGENTAI ir kaip kremlius sako atvirai – AREIS Į VALDŽIĄ Lietuvoje mums palankūs žmonės. Todėl kviečiu visus TIK UŽ KONSERVATORIUS BALSUOT, nes jie deda visos ekonomikos pagriondus – ATSTATO ENERGETIKĄ, NELEIDŽIA KGB-čiams eit į valdžią, neleidžia Lietuvą galutinai IŠPARDUOT GAZPROMAMS ir kitoms Rusijos mafijų gaujoms.

 16. Atgalinis pranešimas: Informacija, jog A.Melianas patvirtino, kad jo tėvas buvo etatinis KGB darbuotojas neatitinka tikrovės | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: