S.Daukanto aikštėje ant grindinio toliau rašomas žodis „TieSOS!“ (nuotraukos, video) (4)

Meninė akcija „TieSOS!“ | Alkas.lt nuotr.

Meninė akcija „TieSOS!“ | Alkas.lt nuotr.

Šiandien, gegužės 24 dieną, tęsiama kasdienė, ilgalaikė protesto ir visuotinio pasipriešinimo akcija prie Prezidentūros, S.Daukanto aikštėje.

Prie kovos už teisingumą prisijungęs Gitenis Umbrasas, vilniečiams žinomas kaip Meilės krantų prie Žaliojo tilto, Stebuklų plytelės Katedros aikštėje ir daugybės kitų meninių projektų autorius ir sumanytojas, nuo gegužės 22 dienos įgyvendina meninį-pilietinį sumanymą pavadintą „TieSOS!“.

Kiekvieną naktį uolūs tvarkdariai užrašą nuplauną, bet kiekvieną dieną jis yra atkuriamas iš naujo piliečių nesitraukiančių iš aikštės nuo gegužės 17 dienos.

Šiandien akcijos dalyviai, vadovaujami G.Umbraso, prieš prezidentūros rūmus vėl išpiešė įspūdingą užrašą „TieSOS!“. Po to visiems susirinkusiems buvo padalytas jau antrasis nemokamas visuomeninis laikraštis „Aikštės žinios“, kurio elektroninę versiją galite rasti ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. tautininkas:

  Visi i Mitingą už Teisingumą Vilniuj prie Seimo šeštadienį 13 val.

 2. tautininkas:

  Visi i Mitingą už Teisingumą – Vilniuj prie Seimo, šeštadienį 13 val.

 3. Vaidilosvainis:

  Gitenis- malačius! Visi malačiai šeštadienį- į kovą prieš svolačius! (Kovą nesmurtinę (čia- saugumiečiams, kurie, kaip žinia, kėgėbistiškai viską, visur, visuomet ir visus stebi) ).

  O visus konkrečius svolačius ir pedofilus kviečiu asmeniškai išsiaiškinti kumščiais prie VSD 18:00. Jei aš kartais pavėluočiau, pradėkite be manęs…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: