Seimo nariai pradėjo ilgalaikę akciją, neabejingi Valstybei piliečiai kviečiami į eiseną (7)

Klonio g. Garliava, prievartaGegužės 18 d. 15 val. Seimo nariai Kazimieras Uoka, Rytas Kupčinskas ir Saulius Stoma  pradėjo ilgalaikę akciją Vidaus reikalų ministro priimamajame, reikalaudami:

– tučtuojau ir reguliariai suteikti teisę Neringai Venckienei matytis su Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukra;

– tokias pačias teises suteikti bent vienam Seimo nariui, turinčiam teisę dirbti su slapta informacija, kuriuo pasitiki N. Venckienė.

Parlamentarai kviečia prie šios akcijos prisijungti ir kitus Seimo narius, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarus ir visuomenės veikėjus.

„Šiandien 15 val. mes kartu su K.Uoka ir S.Stoma įteikėme pranešimą Vidaus reikalų ministerijos kanceliarijai apie pradedamą akciją, jei reikės ir ilgalaikę, reikalaudami tučtuojau suteikti teisę Venckienei matytis su dukterėčia, bei suteikti tokią pat teisę bent vienam Seimo nariui, nes mums kelia nerimą žiniasklaidoje vis pasirodanti prieštaringa informacija apie mergaitės būklę“, – sakė Alkas.lt žurnalistams parlamentaras Rytas Kupčinskas.

Rytas Kupčinskas | N.Balčiūnienės nuotr.

Rytas Kupčinskas | N.Balčiūnienės nuotr.

„Šiuo metu turime atsakymą, kad ministras yra išvykęs, grįš pirmadienį ir tada bus supažindintas su mūsų reikalavimu. Kol kas vis lankysimės ministro priimamajame, skambinsime, teirausimės spartesnio atsakymo, pakvietėme prisijungti ir kitus Seimo narius, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarus bei aktyvius visuomenės veikėjus“, – apie tolesnius žingsnius pasakojo Seimo narys R. Kupčinskas.

Visuomeninės organizacijos ir įvairūs judėjimai informuoja, kad gegužės 19 d., šeštadienį 12.00 val. Vilniuje organizuojama žmonių eisena nuo S.Daukanto aikštės į Nepriklausomybės aikštę. O tuos, kurie negali atvykti į Vilnių ir dalyvauti eisenoje, organizatoriai ragina 12.00 val. rinktis savo miestų centrinėse aikštėse, taip išreiškiant neabejingumą teisingumui bei savo Valstybei.

Tuo pačiu tikslu gegužės 18 d. išplatintas Seimo nario Sauliaus Stomos kreipimasis į generalinį policijos komisarą Saulių Skvernelį, kuriame prašo leidimo susitikti su Drąsiaus Kedžio dukra.

„Vakar įvykdytas mažametės mergaitės perdavimas motinai sukėlė visuomenėje milžinišką pasipiktinimo bangą. Žmonės sunerimę, išsigandę, nes nežino kaip jaučiasi mergaitė. Jiems sunku patikėti Laimutės Stankūnaitės ir jos aplinkos kalbomis, jog mergaitė po baisios psichologinės traumos vos įsodinta į autobusiuką jautėsi gerai. Daugelis stebėjusių L.Stankūnaitės advokato filmuotos mergaitės elgesį įtaria, kad mažametė buvo paveikta vaistais.“ – sako Seimo narys.

Sauliaus Stomos nuomone, susitikimas su mergaite išsklaidytų nerimą visuomenėje. „Su mergaite esu ne kartą bendravęs, žaidęs, esu gerai pažįstamas, todėl mūsų susitikimas nesukeltų jai neigiamų psichologinių padarinių“, – įsitikinęs parlamentaras.

Seimo narys atkreipė generalinio komisaro dėmesį, kad turi teisę dirbti su ypatingai slapta informacija bei informavo, jog jokios paslaptį sudarančios informacijos po susitikimo neatskleis.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. KEISTAS:

  TEIGINYS, KAD “Sauliaus Stomos nuomone, susitikimas su mergaite išsklaidytų nerimą visuomenėje”

  NERIMĄ DABAR GALĖTŲ IŠSKLAIDYTI TIKTAI SUSITIKIMAS SU PUTINU IR JO PATIKINIMAS, KAD NE JIS LIETUVOJE DARO TVARKĄ

 2. Rytas:

  Raudonieji konservatoriai

  KONSERVATORIAI IR SOCIALDEMOKRATAI MŪRU UŽ PEDOFILUS – LAISVAS LAIKRAŠTIS

  Konservatoriai ir kiti 05 17 Pasisakę PRIEŠ Songailos nutarimą dėl prievartos prieš mergaitę :

  Mantas Adomėnas (TS-LKD),
  Vilija Aleknaitė Abramikienė (TS-LKD),
  Vytenis Andriukaitis Povilas (LSDP),
  Audronius Ažubalis (TS-LKD),
  Vida Marija Čigriejienė (TS-LKD),
  Evaldas Jurkevičius (TS-LKD),
  Česlovas Juršėnas (LSDP),
  Andrius Kubilius (TS-LKD),
  Michal Mackevič (LLRA),
  Eligijus Masiulis (LS),
  Kęstutis Masiulis (TS-LKD),
  Andrius Mazuronis (TT),
  Jurgis Razma (TS-LKD),
  Česlovas Vytautas Stankevičius (TS-LKD),
  Gintaras Steponavičius (LRLS),
  Stasys Šedbaras (TS-LKD).
  Virginija Baltraitienė (DP),
  Saulius Pečeliūnas (TS-LKD),

  Konservatoriai kovo 23 balsavę kartu su socdemais ir liberalais prieš mažos mergaitės problemos svarstymą

  Adomėnas Mantas
  Aleknaitė Abramikienė Vilija
  Anušauskas Arvydas
  Ažubalis Audronius
  Bekintienė Danutė
  Bilotaitė Agnė
  Dagys Rimantas Jonas
  Dautartas Julius
  Degutienė Irena
  Dumčius Arimantas
  Jankauskas Donatas
  Jurkevičius Evaldas
  Kazulėnas Algis
  Luomanas Petras
  Margevičienė Vincė Vaidevutė
  Masiulis Kęstutis
  Matulas Antanas
  Matuzas Vitas
  Pečeliūnas Saulius
  Ramanauskaitė-Skokauskienė Auksutė
  Razma Jurgis
  Saudargas Paulius
  Stankevičius Česlovas Vytautas
  Stundys Valentinas
  Šedbaras Stasys
  Vareikis Egidijus
  Vidžiūnas Arvydas
  Zingeris Emanuelis
  Žeimys Pranas
  Žilinskas Rokas

 3. Vladas:

  O kas ta N.Venckienė yra mergaitei- tai gi ji nei mama, nei močiutė. Gal laikas būtų baigti šitą masinę psichose ir nustoti klausyti jos kliedesinių pasakų. O dar tuo labiau lyginti savo istoriją su trėmimais, NKVD ar KGB siautėjimais- tai jau visiškas marazmas.

 4. Raudonieji konservatoriai:

  Respublika rašo: Leonidas Donskis, Viktoras Uspaskichas, Vilija Blinkevičiūtė, Justas Paleckis bei Zigmantas Balčytis balsavo už tai, kad šeima būtų laikomos ir tos pačios lyties asmenų sąjungos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: