Susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ perspėja dėl atsakomybės už planuojamą jėgos panaudojimą Garliavoje (8)

Gegužės 10 d. susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ išplatino pareiškimą dėl ypatingos padėties Garliavoje. Šio politinio susivienijimo atstovai išreiškė susirūpinimą dėl viešai nuskambėjusių oficialių pareigūnų grasinimų susidoroti su Garliavoje susirinkusiais piliečiais kurie nepritaria Kėdainių teisėjo nutarimui skubiai nustatyti naują gyvenamąją vietą mergaitei.

Pareiškimą susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ vardu pasirašę Seimo narys, Tautininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila, Lietuvos centro partijos pirmininkas Eugenijus Skrupskelis ir Lietuvos  socialdemokratų sąjungos pirmininkas Arvydas Akstinavičiusyra pasipiktinę dėl viešų pareiškimų, kad mergaitės paėmimui iš jos gyvenamosios aplinkos gali būti panaudotos specialiosios tarnybos ir net ginklas.

„Nepaisant daug kartų viešai pateiktų reikalavimų, kad Kėdainių apylinkės teismo nutarimas nebūtų vykdomas, kol nebus išnagrinėta Kauno pedofilijos byla, antstolės iniciatyva artimiausiu metu ketinama naudoti prievartą, pasitelkiant net specialiąsias tarnybas“ – rašoma šiandien išplatintame pareiškime.

Susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ lyderiai perspėja, kad „visa atsakomybė už galimą prievartos naudojimą ir kitas neteisėtas operacijas bei galimą vaiko psichologinį traumavimą teks antstolei, o taip pat vaikų teisių apsaugos tarnybai bei policijai“.

Susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ buvo įkurtas šių metų vasario pradžioje susitarus bendradarbiauti trims partijoms Tautininkų sąjungai, Lietuvos centro partijai, Lietuvos  socialdemokratų sąjungai. „Šis susivienijimas yra organizuotas bandymas atverti vartus į Seimą tiems tautos ir valstybės patriotams, kurie mano, jog nuo Sąjūdžio projektuotos valstybės kūrimo kurso Lietuva nukrypo neleistinai, tačiau ne taip beviltiškai, kad nieko nebegalima būtų pataisyti“, – sako vienas iš šio susivienijomo iniciatorių Seimo narys G.Songaila.

Vertybiniu pagrindu kuriamas susivienijimas numato veikti pagal koalicinės partijos modelį, kai visos jame dalyvaujančios jėgos išsaugo savo programas ir struktūras, tačiau bendrai veikia vadovaudamosi konstitucinės demokratijos nuostatomis, atstovaudamos nacionalinius Lietuvos interesus.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. Romualdas Zubinas:

  Man buvo tiktai šešeri metukai kai 1944 metais pirmą kartą į mūsų baraką tremtyje (Altajų krašto, Airat-Turos sryties, Ongudajaus rajono, Tenjgos tarybinio ūkio, 2-je fermoje) pirmą kartą atėjo pareigūnai kratyti lietuvių patalynes (šienikus) o vėliau ir “namo” rūsį, iėškodami iš fermos vogtų grūdų. Man tai buvo lyg siaubingas sapnas, kuris pasikartotavo kiekvieną kartą šiems pareigūnams atliekant analogiškas procedras. Niekada nežinojome kada jie ateis ir kada jie apvers aukštyn kojomis mūsų apgailėtiną būstą. Tai aš su siaubu prisimenu lygi šių laikų.
  Būtent su anų laikų įvykiais tremtyje aš lyginų ir dabartinius įvykius Garliavoje, kai visa šalis yra laikoma lyg ant šaunamojo ginklo taikyklio! Ir tai vyksta Nepriklausomoje Lietuvoje?! Ir tai dabar vykdo mūsų sūnūs bei dukros?!

 2. Tautis:

  Kuriamas Centristinis-Socialistinis-Tautinis vėdaras patrauklus bus tik kūrėjams.

 3. Rytas:

  Konservatoriai (išskyrus tris), visi liberalai ir darbiečiai mūru stojo už Šimašių. Tai dabar vėl suaktyvėjo mažos mergaitės ĖMIMAS

 4. Ipdy:

  Durni jūs ar ką? Aš nesuprantu kaip galima tokiais būti. Sakot kad ten kištis gali tik prasto mentaliteto žmonės. Čia jūs eate prasto mentaliteto! Čia per tokius apatiškus durnius kaip jūs ir vyksta panašios nesąmonės. Jeigu yra problema reiškias reikia ją spręsti, o ne užmerkti akis ir manyti, kad viskas savaime išsispres. Šitas atvejis yra visos Lietuvos gėda, šitas atvejis parodė kas per žmonės jėgos struktūrose sėdi. Ir jeigu mes su vienu atveju nesusitvarkome, tai kaip mes galime reikalauti geresnio gyvenimo Lietuvoje kai dar karta kartoju vienas korupcijos atvejis nėra iki galo išaiškintas per kelis metus, nepaisant to kad visos akys į jį. Valdžia yra tautos atspindys, o kokia pas mus tauta matosi iš komentatorių. O paskui dar eikit paverkit kaip Lietuvoje blogai yra gyventi, kai patys esate apatiški svetimų skausmui ir nieko nenorite daryti, jeigu kažkas pamiršote tai pakartosiu, kai nieko nedarai tai niekas ir nesikeičia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: