Britai dviračiais labdaringais tikslais keliauja aplink Lietuvą (0)

Gegužės 7 d. keturi bičiuliai Džonas Gviliamsas, Nikas Mailsas, Alanas Kvinlanas ir Denis Ignatjev iš Jungtinės Karalystės pradėjo visos savaitės paramos žygį dviračiais per Lietuvą „Ride for Rugute 2012“, kurio tikslas yra ne tik įveikti daugiau nei 700 kilometrų minant dviračio pedalus, stiprinti ryšius tarp dviejų šalių, bet ir stabtelint Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune aplankyti šiuose miestuose gyvenančius fondo „Rugutė” globojamus vėžiu sergančius vaikus.

„Galimybė nuveikti kai ką prasmingo, ypač jei tai palengvins vaikų gydymą ir kartu leis užmegzti šiltesnius ryšius su kolegomis Lietuvoje, manyje nepaliko jokių abejonių, ir aš labai džiaugiuosi, kad ėmiausi šio projekto”, – sako Alanas Kvinlanas, vienas iš dviračių akcijos iniciatorių.

Išbandyti save ir pažinti svečią šalį keliaujant ant dviračio, bet ir siekti kilnaus tikslo – Alanui bei jo kolegoms ši idėja kilo lankantis Lietuvoje darbo reikalais. Ši idėja buvo pirmąkart įgyvendinta 2010 metų gegužę, o šįmet renginys jau tampa tradicija.

Pirmoji diena išvykstant iš Vilniaus. Organizatorių nuotr.

Pirmoji diena išvykstant iš Vilniaus. Organizatorių nuotr.

Taigi, lietingą ir šaltą pirmadienio ankstų rytą iš Vilniaus išvykę dviratininkai su gausia palaikymo grupe tęsia paramos žygį per Lietuvą „Ride for Rugute 2012“. Pirmą dieną įveikę vingiuotą kelią nuo Vilniaus iki Panevėžio vakare jie turėjo galimybę apsikabinti su „Rugutės“ palaikymo grupe. Susitikimo metu po visą dieną trukusio lietaus nušvito saulė ir vaikai dviratininkams palinkėjo palankaus vėjo tęsiant žygį.

Antrą dieną dviratininkų maršrutas driekėsi nuo Panevėžio iki Platelių. Vidurdienį keliautojai valandėlei stabtelėjo Šiauliuose pasilabinti su „Rugutės“ Kapitonais.

Šį rytą išvykę iš Platelių dviratininkai netrukus susitiks su mažaisiais Klaipėdoje. Palinkėkime jiems ir toliau sėkmingai tęsti šį kilnų žygį.

***

Žygio planas:

Žygis prasideda gegužės 7 d. (pirmadienį), 9.00 val. prie verslo centro Green Hall (Upės g. 21, Vilnius). Pirmąją dieną planuojama nuvažiuoti daugiau nei 160 km. Pirmosios dienos finišas – Panevėžys.
Antrosios dienos (gegužės 8 d.) maršrutas drieksis nuo Panevėžio iki Platelių, užsukant į Šiaulius. Šią dieną bus įveiktas 176 km atstumas, kuris yra ilgiausias iš visų atkarpų maršrute.
Trečiąją dieną (gegužės 9 d.) dviratininkai pasuks link Palangos, o tada link Klaipėdos ir Šilutės. Trečios dienos finišas – Tauragėje. Planuojams įveikti atstumas – 146 km.
Ketvirtąją dieną (gegužės 10 d.) dviratininkų kelias vingiuos vaizdingu Panemunės keliu nuo Tauragės link Kauno. Dviratininkai planuoja įveikti 160 km.
Penktąją dieną (gegužės 11 d.) dviratininkų lauks paskutinė žygio dviračiais per Lietuvą atkarpa – Kaunas-Vilnius. Atstumas – 132 km. Žygio finišas – 16.00 val. prie verslo centro Green Hall.

Akcijos organizatoriai drauge su fondu „Rugutė” kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos.
– Paaukoti lėšų šiai iniciatyvai paremti – fondas „Rugutė”, teikiantis labdarą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, surinktas lėšas panaudos vaistų bei medicininių priemonių pirkimui, gydymo eigoje iškilus skubiam ir iš anksto nenumatytam poreikiui.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai.
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: