Apdovanoti jaunieji pasakų kūrėjai (nuotraukos) (1)

 Apdovanojama Kauno Milikonių vid. mok. 4-okė Dovilė Kapustavičiūtė

Apdovanojama Kauno Milikonių vid. mok. 4-okė Dovilė Kapustavičiūtė

Mažųjų rašytojų festivalis „Lietuvos vaikai kuria pasakas” šiemet švenčia penkerių metų jubiliejų. Tęsdami gražią tradiciją, šį penktadienį, „Girstučio” kultūros centre iškilmingai apdovanoti gražiausių kūrinių autoriai.

Į penktąją Lietuvos vaikų pasakų knygą pateko ir Kauno Milikonių vidurinės mokyklos 4 klasės moksleivės Dovilės Kapustavičiūtės pasaka, kuriai atiteko „Draugiškiausios” titulas. Laureatei už Kauno vardo garsinimą Kauno miesto mero vardu buvo įteikta simbolinė krištolinė plunksna bei perduoti padėkos žodžiai.

Apdovanojimų metu muzikos, šokio bei teatralizuotų pasirodymų siautulyje buvo pristatyta penktoji vaikų kūrybos knyga „Lietuvos vaikų pasakos”. Kasmet šiose knygose sugula įdomiausios bei originaliausios vaikų pasakos.

Konkurso organizatoriai šiemet sulaukė beveik 300 skirtingų pasakų iš daugiau kaip 50 įvairių miestų ir rajonų. Renginio metu buvo apdovanoti tie mažieji rašytojai, kurių skurtos pasakos buvo originaliausios, spinduliavo tautiška dvasia ir atskleidė gyvenamosios vietos unikalumą.

„Džiaugiasi širdis, jog auga tiek daug talentingų rašytojų. Kaip niekada ankščiau sulaukėme gausybę įdomių pasakų ir tai tik dar kartą įrodo, koks naudingas ir reikalingas yra šis konkursas. Linkiu visiems nesustoti ir savo talentą puoselėti toliau”, – susirinkusiuosius sveikino projekto vadovas, leidyklos „Kalendorius” direktorius Aurelijus Noruševičius.

Renginio metu gražiausių pasakų autoriai apdovanoti LR Švietimo ir mokslo, Kultūros ministerijų diplomais, Lietuvos Santarvės fondo, miestų ir rajonų merijų bei kitų Lietuvos organizacijų paruoštomis padėkomis, prizais.

Kategorijos: Literatūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Aurelijus:

    Puikus vaikų šventės pristatymas. Ačiūūūū. Jei ne paslaptis, kas nuotraukų autorius? Norime tel. Nr. Pagarbiai Aurelijus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: