Savivaldybė siekia tapti vienintele kino teatro „Romuva“ akcininke (0)

Kino teatras Romuva | facebook.com/kinasromuva nuotr.

Kino teatras Romuva | facebook.com/kinasromuva nuotr.

Balandžio 26 d. Kauno miesto taryba spręs, ar pritarti sprendimui už 350 tūkst. litų perpirkti verslininkui Ramūnui Šalūgai nuosavybės teise priklausančias kino teatro „Romuva” akcijas ir taikos sutartimi baigti teisminį ginčą tarp UAB kino teatro „Romuva” bei UAB „Rosh”.

Pasirašiusi akcijų pirkimo-pardavimo sutartį, savivaldybė taptų vienintele kino teatro „Romuva” savininke ir turėtų galimybę priimti sprendimus dėl bendrovės valdymo bei jos pertvarkymo į viešąją įstaigą.

„Kino teatro pastato būklė nėra gera. Todėl sieksime kino teatrą pertvarkyti į viešąją įstaigą, kad galėtume pastato sutvarkymo darbams pritraukti europinių lėšų”, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Praėjusių metų pabaigoje dalį kino teatro akcijų turintis R. Šalūga pasiūlė savivaldybei akcijas įsigyti už 620-670 tūkst. litų. Savivaldybės darbo grupės ir verslininko derybų metu susitarta dėl gerokai mažesnės kainos – savivaldybei paprastąsias vardines 5 litų nominaliosios vertės akcijas pasiūlyta įsigyti už 350 tūkst. litų.

Už akcijų paketą būtų atsiskaityta per 2012-2013 metus, šiemet išmokant apie 100 tūkst. litų, kitąmet – apie 250 tūkst. litų. Be to, verslininkas R. Šalūga sutinka teisminį ginčą tarp UAB kino teatro „Romuva” bei UAB „Rosh” baigti taikiai.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: