S.Stoma. Barbarų šalis (16)

2012 03 23, Garliava. Grasinama Vaiko teisių apsaugos darbuotojai

2012 03 23, Garliava. Grasinama Vaiko teisių apsaugos darbuotojai

Į močiutę įsikibusios mergaitės klyksmas…  Žodžiai iš jos lūpų: „Melage, šlykštyne, pedofile!“ skirti šalin ją traukiančiai mamai… Grumtynės iki kraujo… Vaiko teisių apsaugos pareigūnės šauksmas: „Sustokit, ką jūs darot, išeikit visi!“, į kurį valstybės vardu veikiantys kaukėti banditai nekreipia dėmesio…

Kas dar? Solidus policijos pareigūnas, grasinantis vaiko teisių apsaugos pareigūnei, kad ji bus nubausta, nes drįso gelbėti mergaitę nuo barbariško smurto… Nužmogėjusi antstolė, kurios širdies nepalietė net šis klaikus vaizdas, matytas iš arti, nors kitos moterys verkia stebėdamos tai internete…  

Ką ten viena  antstolė, matyt, norinti specializuotis ypač pelningoje – vaikų grobimo! – srityje. Visi galingi, turtais aptekę Antstolių rūmai tuoj pat išreiškia jai paramą. Užuot pasmerkę dėl netinkamo sprendimų vykdymo…

Žinoma, tuoj pat įsijungia ir solidžiausių teisininkų choras, smerkdamas aidu per pasaulį skriejantį įvykį. Tačiau ką jie smerkia? Ne, ne smurtą prieš mergaitę, o tik patį faktą, kad teismo sprendimas vis dar neįvykdytas…

Reikėjo kirsti kuo greičiau ir ryžtingiau – tada būtų mažiau skausmo. Mat mergaitės riksmas ir ašaros nėra taip svarbu, kaip formalioji teisė… Šiek tiek skausmo suteikti galima, kad tik įsigalėtų „teisėta“ motinos teisė į nuosavybę… Čia juk,  kaip traukiant skaudamą dantį, sako jie.

Mergaitė – tarsi dantis, kurį reikia ištraukti ir atiduoti tam kažkam, turinčiam teismo sprendimą.

Nors „Solomono“ grafičiai švyti ant miesto sienų, šioje šalyje karaliaus Saliamono sprendimai nėra girdėti. Formalioji barbarų teisė laikosi kitų taisyklių. Čia reikia kirsti iš peties. Ir nesvarbu ar tai bus vaikas, ar kokia kita kilnojama ar nekilnojama vertybė.

Nors ką aš čia kalbu? Su kokiu nors aukšto pareigūno privatizuotu gelžbetonio stulpu uosto akvatorijoje tąsomasi ilgiau ir atsargiau nei su vaiku…

Todėl motina, kuri tarsi psichotropinių vaistų paveiktas smogikų grupės narys drasko savo dukrą, ir toliau yra laikoma teisėta vaiko savininke. Ir niekas jos teisės neužginčys… Net mergaitės pasakojimai apie pedofiliją motinos namuose.

Žmonės gerieji, jeigu nesat laukiniai barbarai, susimąstykit. Juk net ir tuo nelabai tikėtinu atveju, kad tikros pedofilijos nebuvo, kad ji tik įsivaizduota ar įkalbėta, atiduoti mergaitę mamai dabartinėmis aplinkybėmis vis tiek būtų jai didžiulė trauma.

Vaiko įsivaizdavimas yra jam lygiai tokia pati psichinė realybė kaip ir tikras įvykis. Todėl tik tada, kai teismas nustatytų, kad, tarkim, pedofilijos nebuvo, su mergaite dar reikėtų gerokai padirbėti psichologams. Mama, būdama visiškai nekalta, turėtų suprasti situacijos keblumą.

Gailestinga motinos širdis, kaip tame Senojo Testamento pasakojime apie dvi vaiko nepasidalijusias moteris, turėtų atsitraukti ir neskubėti atgauti mergaitės. Jeigu to gailesčio nėra, atrodo, lyg būtų vykdomas kažkieno kito nurodymas. Ir visa tai – ne iš aklos meilės, o tik dėl būsimo teismo proceso pedofilijos byloje.

Jeigu pati motina nesusipras, kažkas kitas turėtų atlikti karaliaus Saliamono pareigą ir neleisti draskyti vaiko. Tačiau kas tai padarys šioje teisinio barbarizmo šalyje?

Kai kažkas (bus labai įdomu išsiaiškinti kas?) duoda įsakymą kaukėtiems vyrams, kurie iki tol tarsi saugojo mergaitę, plėšti ją iš saugios aplinkos ir atiduoti į nežinią, ar bereikia geresnės iliustracijos Šv. Augustino pasakymui, kad valstybė be teisingumo virsta banditų gauja?

Ar nesame barbarų šalis, jei nė vienas psichologijos guru neišeina į viešumą ir nesušunka, kad negalima tiek ilgai toleruoti padėties, kai aplink jautrų vaiką nuolat sukiojasi kaukėti vyrai? Maža to, jie patys prisideda prie mažametės grobimo! Ir pagal barbarišką teismo sprendimą tokia aplinka šiai mergaitei gali tapti nuolatinė…

Ar niekam, išskyrus paprastus žmones jau nerūpi, kokių psichologinių pasekmių tai turės ir šiaip jau per daug visko mačiusiam vaikui?

Ar normalios valstybės policija gali taip įžūliai meluoti savo visuomenei, kai to melo paneigimą kiekvienas gali be didelio vargo pamatyti internete, jei nespėjo per TV žinias? Kodėl jėgos struktūros visiškai nustojo bijoti būsimos atsakomybės?

Štai praėjusį penktadienį Kauno policijos išplatintame pranešime rašoma: „Policijos pareigūnai paneigia viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, kad šiandien Garliavoje prieš mergaitę ar kitus asmenis buvo naudota jėga, guminės lazdos, ar kitokia prievarta“.

Net sovietmečiu valdžia, prieš ką nors paneigdama, bandydavo paslėpti įkalčius. Interneto laikais tokių įkalčių nebepaslėpsi. Smurto kaltininkai turės būti teisiami.

Nors vis dar gyvename posovietinėje barbarų šalyje, į represinę santvarką jau nesugrįšim. Aplinkybės nebe tos. Tad liko tik laiko klausimas. Kiek metų dar užtruks, kad Lietuva taptų civilizuota teisine valstybe?

Tačiau jau dabar visi atviri ar kaukes užsidėję „teisėti“ nusikaltėliai turi žinoti – įsakymo vykdymas neatleidžia nuo atsakomybės. Atpildo valanda tikrai ateis.

Galvokit apie tai, kai vėl bandysit prievartaut mergaitę. Ypač tie – su baltomis apykaklėmis, anot vieno patvorin išmesto generolo. Galvokit, ponai, galvokit.

Barbarai viduje. Tačiau teisingumas jau stovi už vartų.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

16 komentarų

 1. Patrimpas:

  Apmaudu. Krenta “Alko” prestižas. Tegul kažkurioje tautoje mordobojus ir yra nacionalinė vertybė, bet mano supratimu tai neprivaloma visoms tautoms. Artėja rinkimai, galbūt rašliavos autorius kovoja už vietą po saule, galbūt jis jaučia pasitenkinimą demonstruodamas savo privalumus, bet jis pasirinko ne tą auditoriją. Stomo kalbėjimas “Alke” reiškia tą patį, ką ir krepšiniko sėdėjimas už šachmatų lentos. Stomas labai artimas yra tokiems seimo nariams kaip Babilius, apie juos normalu yra skaitinėti “Olialia pupyčių kronikose”. Būkit malonūs – nešiukšlinkit prieš “Darom”. Linkiu “Alkui” apsišvarinti ir ateityje vengti garliavinių isterikų. Laikas sudėlios viską į “periodinės lietuvių lentelės” vietas anot klasiko Erlicko. Gyvename Mergelės Marijos žemėje, mokomės Šv. Kazymiero vardo mokykloje, viskas kontroliuojama, nepanikuokim. Tebūnie švara.

  • Aferistams:

   N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

 2. Ernestas Matulis:

  Pagarba „Alkui“, kad ne rožes uostinėja užsidaręs savo cifu iššvarintoje kamarėlėje, o mato ir mūsų visuomenės skaudulius kurių neišgydę neilgai džiaugsimės ir savo laisve, tautiškumu. Linkėdamas geros kloties.
  E.M.

 3. suomis:

  Kuo toliau, tuo aiškiau matosi, kad Stankūnaitė yra ne saugoma o kalinama. Ypatingai aiškiai matosi, grasinimų jai kontekste. Jį pati yra įkaitė. Įtariu, kad ji pati norėtų pabėgti iš šio košmaro, bet nebegali. Vaizdelis nekoks… 🙁

 4. Narutis Patrimpas Prajapatis:

  labai geras straipsnis

 5. Algimantas:

  Nesutinku su straipsnio pavadinimu. Seimūne neužmirškite, jog Lietuva susideda ne tik iš galimai mus bandančių užvaldyti “marsiečių” ,bet ir iš žmonių -mylinčių Lietuvą.

 6. tikras lietuvis:

  Visokiems stomoms ir pan., jei jiems Lietuva nepatinka, galime pasiūlyti: dinkite iš čia.
  Ir nuo to bus visiems geriau.

 7. Patrimpas:

  Lietuvoje siautėja barbarai iš stomens ir iš liemens. Žaliaakių gundymas yra viena iš barbarų siautėjimo versijų, bet panašu kad viską gražiai išspręs žmogus iš Teatro ir Muzikos akademijos. Tada ir Garliavoje viskas jau bus ramu.

 8. Tautininkas:

  Visokiems “patrimpams” ir sovietų milicininkams nieko neišaiškinsi. Jie iš anksto viską “žino”. Bet ALKUI labiausiai būtent nuo tokių chamentatorių ir reikia valytis. O tiems, kurių dar neapmulkino “patrimpų” chamizmas, tikrai verta paskaityti vieno iš labiausiai kvalifikuoto Lietuvos publicisto dr. Gintaro Aleknonio, beje, MRU docento, fakulteto dekano komentarą, šiandien skaitytą per Lietuvos radiją. Tada ir paaiškės, kas už šių mafijos drimbų-patrimpų iš tikrųjų stovi, kieno užsakymu jie čia plyšauja. Paaiškės ir tai, kodėl tokie “juozai olekos” šiandien taip darniai nubalsavo išbraukti iš Seimo posėdžio darbotvarkės tautininkų pasiūlymą apsvarstyti, kas vyksta. Argi nesupratote, kad šiandien jiems buvo daug svarbiau išsikovoti dar vieną privilegiją – netaikyti Viešųjų pirkimų įstatymo jų “partijų” propagandai finansuoti. Jie ir toliau nori būti “lygesniais”. Paaiškės ir dar niekada teisinėje praktikoje neregėtas dalykas, kad apylinkės teisėjo nutartis būtų “galutinė ir neskundžiama”.

 9. Tautininkas:

  Milicininke, bandai rėkauti, koliotis per kelis tinklapius, bet jau nebe tie laikai. Gal tau Kondrajev ir draugas, bet TEISĖ be TEISINGUMO yra niekas. Ir niekada to nepamiršk.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: