A.Simanonytė. Ko tikėtis Lietuvai, kai ES parlamente – pedofilija kaltinami parlamentarai? (87)

Audronė Simanonytė | asmenine nuotr.

Audronė Simanonytė

Stebint pastarojo meto įvykius turbūt ne man vienai susidarė įspūdis, kad Europos Parlamento reakcija į vienus ar kitus įvykius bendrijos šalyse kartais nėra visiškai adekvati. Ypač tai pasimatė priėmus Vengrijos Konstituciją. Šią savaitę paaiškėjo žadėtosios priemonės, kurių prieš vengrus numatyta imtis.

Kovo 13 d. ES finansų ministrai savo susitikime pareiškė, kad jeigu Vengrija nesumažins biudžeto deficito, jai bus sustabdyta Europos struktūrinių fondų parama. Esamoje situacijoje didesnė finansinė atsakomybė gal būtų ir neblogas dalykas, jeigu ne vienas „bet“: tokios griežtos priemonės Europos Sąjungoje – beprecedentinis atvejis ir iki šiol jokiai kitai valstybei netaikytos.

Aršaus puolimo scenarijus iš liberaliųjų jėgų pusės – nenaujas. Panašiai buvo, kai prieš porą metų buvo priešinamasi Lietuvos Seime priimtam „Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos įstatymui“. Kuo viskas baigėsi, žinome visi: prezidentas V. Adamkus įstatymą vetavo, tačiau vėliau Seimo balsų dauguma jis vis tik buvo priimtas. Tiesa, su pakeitimais. Reikia priminti, kad pagal šį įstatymą, nepilnamečiams neigiamą poveikį daranti informacija Lietuvoje laikoma tokia informacija, kuria skatinamas smurtas, žiaurumas, agituojama už homoseksualius, biseksualius ar poligaminius santykius, iškreipiami šeimos santykiai ir paniekinamos jos vertybės.

Tačiau čia paaiškėjo įdomus dalykas: pasirodo, kad bene aršiausias šių dviejų įstatymų priešininkas buvo vienas ir tas pats žmogus – europarlamentaras Danielis Konas-Benditas (Daniel Cohn-Bendit), Vikipedijoje pristatomas kaip žydų kilmės Prancūzijos ir Vokietijos politikas, einantis vieno iš pirmininkų pareigas Europos Parlamento Žaliųjų frakcijoje bei Europos Laisvajame Aljanse.

2009 m. jis asmeniškai kreipėsi į Europos Parlamento pirmininką Ježy Buzeką (Jerzy Buzek), prašydamas pareikšti Lietuvai protestą, neva tai Nepilnamečių apsaugos įstatymas prieštarauja žmogaus teisėms ir diskriminuoja lytines mažumas, o 2012 m. ragino Europos Parlamentą imtis griežtesnių priemonių prieš Vengriją, „nes yra būtina apginti pamatines ES vertybės“. Galima tik spėlioti, kokios „pamatinės vertybės“ politikui pasirodė labiausiai pažeidžiamos, tačiau ne paslaptis, kad vengrai savo Konstitucijoje nedviprasmiškai konstatavo, jog vienintelė priimtina šeimos forma Vengrijoje – tai sąjunga tarp vyro ir moters.

Gal ir galėtume teigti, kad D. Konas-Benditas pažiūros ir jo veiklos metodai – tiktai jo paties asmeninis reikalas, jeigu (ir vėl!) – ne vienas „bet“. Pasirodo, dar 8-ajame dešimtmetyje šis politikas buvo kaltinamas pedofilija. 2004 m. jį išrinkus į Europarlamentą, kilo skandalas, nes į visuomenės akiratį papuolė 1975 m. išleista jo knyga „The Big Madness“, kurioje D. Konas-Benditas aprašinėja, kaip dirbdamas vaikų darželio auklėtoju, jis sueidavo į seksualinius kontaktus su auklėjamais vaikais. Tuo metu už antivyriausybines riaušes jis buvo išvarytas iš Prancūzijos ir gyveno Vokietijoje, kur dirbo „alternatyviame“ vaikų darželyje. Minėtoje knygoje dabartinis politikas kritikavo tradicinius vaikų auklėjimo būdus.

Prieš mano akis – ištrauka iš D. Konas-Benditas knygos „The Big Madness“, cituojama britų portalo www.gurdian.co.uk , besiremiant žurnalo „The Observer“ 2001 m. straipsniu „Šešiasdešimtųjų herojus prisipažįsta apie seksą vaikų darželyje“ („Sixties hero revealead as kindergarten sex author“)*.

“Nuolatinis flirtas su vaikais greitai įgavo erotinę formą, – rašo knygos autorius. […] Keletą kartų yra taip atsitikę, kad kai kurie vaikai man atsegdavo užtrauktuką ir imdavo mane glamonėti. Priklausomai nuo aplinkybių, aš reaguodavau skirtingai, bet jų geismas man buvo problema. Aš jų klausdavau: “Kodėl jūs nežaidžiate vienas su kitu, kodėl pasirenkate mane, o ne kitus vaikus?“ Bet galiausiai, jei jie norėdavo, aš juos glamonėdavau taip pat.[…]“. Tą pačią ištrauką galima rasti Julian Bourg studijoje „Berniukų rūpesčiai: pedofiliniai tekstai 1970-ųjų Prancūzijoje“ („Boy Trouble: French Paedophiliac Discourse of the 1970`s“)**, taip pat – daugelyje kitų tekstų.

Yra netgi filmuotų šaltinių, kur šiandieninis europarlamentaras ne tik kad nesidrovi savo elgesio su vaikais, bet atvirkščiai – juo mėgaujasi. „Ar jūs žinote, kad vaiko seksualumas yra kažkas nepaprasto? – retoriškai klausia jis 1982 m. interviu metu vienai Prancūzijos televizijai – Kai 5 metų mergaitė pradeda tave nurenginėti – tai kažkas fantastiško!” – tokius Konas-Benditas žodžius išgirsite You Tube video „Maži Danielio Kono-Bendito malonumai („The little pleasures of Daniel Cohn – Bendit“).

Labai sunku iš šių faktų daryti kokias nors išvadas. Kitaip tariant, jų tiek daug, kad tam neužtektų trumpo straipsnio. Tačiau svarbiausias klausimas, kuris, esu tikra, iškyla daugumai – kaip tokie žmonės papuola į Europos Parlamentą? Juk net pačiame Strasbūre, EP posėdžio metu, jo kolega, kitas prancūzų politikas Žanas Mari Le Penas (Jean Marie Le Pen) jį atvirai vadina „pedofilu“****. Galų gale, argi V. Adamkus, vetuodamas plačiai nuskambėjusį įstatymą, nežinojo, kokios jėgos iš ES inicijuoja jo protestus? Argi apie tokius kaip D.Konas- Benditas nežino šiandieniniai Lietuvos europarlamentarai? O jeigu žino, tai kodėl savo žiniomis nepasidalija su tais Lietuvos įstatymų leidėjais, kuriems dėl kalbos barjero tam tikra informacijos dalis neprieinama?

Kas dėl Europos, turime pripažinti, kad seksualinių laisvių srityje ji yra toli pažengusi. Dar 1977-aisiais grupė žymių Prancūzijos inteligentijos atstovų, tokių kaip filosofas Žanas Polis Sartras (Jean-Paul Sartre), rašytoja Simona de Bovuar (Simone de Beauvoir), filosofas ir istorikas Mišelis Fuko (Michel Foucault) bei kt. pasirašė peticiją, reikalaujančią legalizuoti pedofiliją bei įteisinti seksualinius santykius tarp suaugusiųjų ir vaikų. Įdomi detalė yra tai, kad vėliau kai kurie šių veikėjų padarė stebėtinas karjeras. Peticiją pasirašęs prancūzų socialistų partijos veikėjas Jackas Langas 1988 m. tapo Prancūzijos Kultūros ministru, o vėliau – Švietimo ministru. Socialistų partijos narys Bernardas Kušneras (Bernard Kouchner) 1992 m. paskirtas Prancūzijos Sveikatos ministru, o 2007- aisiais tapo Užsienio reikalų ministru. Filosofas Žakas Derida (Jaques Derrida) išleido daugiau negu 40 mokslinių knygų, savo darbais darydamas milžinišką įtaką viso pasaulio mokslininkams. Mažiausiai pasisekė Mišeliui Fuko. Daugybės filosofinių darbų, tokių kaip „Civilizacijos beprotybė“, „Daiktų tvarka“, „Žmogiškojo seksualumo istorija” autorius 1984 m. mirė nuo AIDS. Jis buvo pirmasis tokio rango žmogus Prancūzijoje, miręs nuo šios ligos.

Kaip ten bebūtų, didžiausia problema yra tai, kad Lietuva, stodama į Europos Sąjungą, buvo šventai įsitikinusi, jog papuls į visiškai kitokiais santykiais paremtą sistemą negu buvo Sovietų Sąjungoje. Buvome tikri, kad Europoje tvarkingai veikia įstatymai, netgi tikėjomės, kad ten nėra interesais paremtų klanų. Mintis, jog toje išsvajotoje Žemėje tarpsta tokia pati ideologinė bei moralinė korupcija „kaip ir visur kitur“, daugumai mūsų atrodė neįmanoma. O jei kas nors būtų pasakęs, kad Lietuvos įstatymų leidėjams gaires nustatinės tokie žmonės kaip D. Konas-Benditas, istorija galėjo pasisukti visiškai kita linkme.

Tačiau šiandien esame ten, kur esame. Labai daug išeičių neturime. Norėtųsi vieno. Kad pagaliau suvoktume, jog nepapuolėme į rojų ir nusiimtume rožinius akinius. Be akinių bus lengviau matyti, jei Europa ir vėl prieis ne iš tos pusės.

Šaltiniai:

*„Sixties hero revealed as kindergarten sex author“ (www.guardian.co.uk);
** „Boy truble: French Paedophiliac Discourse of the 1970`s.”( „Between Marx & Coca Cola: youth cultures in changing European Societies”, chapter 13“;
*** www.You Tube.com: „The little pleasures of Daniel Cohn-Bendit“;
**** „Le Pen taunts rival with „paedophile“ slur“(www.thelocal.fr).

Kategorijos: Lietuvos kelias, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

87 komentarai

 1. Andrius Šimas:

  O pas mus Lietuvoje dar yra žmonių, kurie galvoja, kad pedofilai neegzistuoja ir bet kokios istorijos susijusios su pedofilija yra išgalvotos.
  Lieka tik tikėtis, kad ne visi Europarlamente tokie.

  • Aferistams:

   N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

 2. Galindas:

  Europarlamente didžiulę įtaką turi homoseksualai ir pedofilai. Kyla klausimas, kas juos finansuoja? Ar visa tai ne dar vienas būdas naikinti Europą, jos kultūrą, juk panašiai jau taip buvo, kai žlugo dėl iškrypimų ir dorovės nebuvimo Romos imperija. Kas suinteresuotas pasaulyje Europos žlugimu? Ar ne turtingieji semitų šeichai, musulmonų organizacijos?

 3. Pikc:

  “Reikia priminti, kad pagal šį įstatymą, nepilnamečiams neigiamą poveikį daranti informacija Lietuvoje laikoma tokia informacija, kuria skatinamas smurtas, žiaurumas, agituojama už homoseksualius, biseksualius ar poligaminius santykius, iškreipiami šeimos santykiai ir paniekinamos jos vertybės.” – po “patobulinimo” punktai apie iškrypimų skatinimą ir šeimos sampratos iškreipimą iš įstatymo dingo – užtat dabar Konstitutcinis teismas gali sakyti, kad šeima yra apskritai bet kas, o nuokrypos gali viešai reklamuoti pederastinius filmus, atyvirai kalbėdami apie orientaciją į nepilnamečius (turbūt teko girdėti apie pederastinio “kino šedevrą”).

 4. Portale tiesiaisviesiai.lt buvo str. apie tai, kad JAV skautų organizacijos nepriima auklėtojais homoseksualiai besiorientuojančių dėl to, kad iš jų pusės yra buvę daug pedofilinių atvejų.
  Išvada: jei jau kreivas (iškrypęs), tai visur kreivas, todėl reikia akcentuoti ne vien pedofiliją, o iškrypėliškumą aplamai, nes yra nustatyta, kad, pvz., homoseksualiu gimsta tik 1 vaikinas iš milijono (delfi informacija apie tokį austrų mokslininkų tyrimą), o iš čia dauguma iškrypėlių yra palaido gyvenimo suformuoti, todėl gydomi ir ne be reikalo TSRS laike (ir šioje Lietuvoje iki 1993m.) buvo sodinami.

 5. Autorė del Vengrijos nugrybavo: santuoka tarp vyro ir moters – taip, bet ne šeima, nes šeima gali būti ir senikė, auginanti svetimą vaiką, su tuo vaiku, ir moteris su vaiku.
  Toks šeimos sulyginimas su santuoka tarp vyro ir moters yra, kaip sakė filosofijos profesorius J.Karosas (seimo narys dabar), žiūrėjimas į pasaulį per moteriškąją skylutę 🙂 🙂 :), taip sureikšminant moters ryšį su vyru, nors šeimos esmė yra visuomenės atnaujinimas (o ne moters ir vyro santykiai, kur moters funkcija, dauginant žmoniją, labai panaši į kupranugario :)), todėl šeima būtų – visuomenės ląstelė, kas preziumuotų laikyti šeima tik tuos bendrus gyvenimus, kurie daugina žmonių visuomenę, kartu labai aiškiai atmetant vienalyčių bendragyvenančių pretenzijas jų bendrą gyvenimą pavadinti šeima.

 6. zemaiciu zydas:

  Ar neisjautei dykaduoni?

 7. zemaiciu zydas:

  jus ableusei tikrai tikit, kad homoseksualumas, pedofilija, ir apskritai pasileidimas, istvirkimas – visa tai vienas ir tas pats?Jusu neitikina mediku ir psichiatru isvados, jus atkakliai ieskot antiirodymu, tik patvirtindami kad mes netikim tuo kuo nenorim tiketi. Pasakysiu jums tiesiai sviesiai. Ant homoseksualu ir apskritai pasileideliu labiausiai pyksta uzsiangazave ir traumuoti zmones, porno maniakai. Zmones kurie neturi normaliu ir reguliariu seksualiniu santykiu, Ty uzrudyje viengungiai ir kitokie nusismauke puritonai. Kitiems gi visi tie demonai paprasciausiai juokingi. Jus, sicia myzciodami apie pasaulini pederastizmo samoksla, esat pajuoku objektas, a jus to nesuvokiat, ka?

 8. Gintar:

  1.”Tikras Lietuvis” tiek daug raso komentaru, kad as jam siulyciau rasyt straipsnius atskirai o ne komentarose 😀
  2.Šiema sukuriama kai vedybos, ir pavizdis “bobutes su vaiku” kaip seima – tai ne tinkamas, nes tai jau yra pasekmes isirusios seimos, kuri ta vaika padare. O tai galejo buti tik pora – vyras ir moteris.
  3.Eskimosai turi sniegui 10 pavadinimu, tai kodel ne pavadinti santuoka dveju vyru ar dveju moteru (ang. “gay”) ne santuoka o “gejtuoka” ar angliskai “gayriage” vetoj “merriage”. Ir tegul je ten uzsip… kiek nori.
  4.Sedi “sosiskiu” susirinkimas seime (90%-vyrai) ir diskutuoja apie moteriskas problemas – abortus, kontraceptinius, gejus. Tik tam kad atkreipti demesi nuo to kas politikos fundamentas – ekonomika!
  5.Gejus jau vadinti “nenormaliais” ar “iskripeliais” yra apsunkinati aplynka. Bet vaikus reikia aukleti kad butu atidus ir atsargus ir perspeti kas yra tie gejai. Pvz as augau nezinodamas iki pilnametiskumo apie tokius, tai ir nesuprazdavau kuo je klijojasi is uzpakalio, suspaustuose autobusose 🙁 As galvojau kad gal cia gero dedes paprociai kai bando atsisveikindamas pabucioti i lupas. Slikstu, bet vyrai Lenkijoje tai vos ne tris kartus buciojasi (skruostais) susitinkant ir issiskiriant. 🙂

  • 1. Kiekvienam savo – buvo parašyta ant Buhenvaldo vartų. 🙂
   2. 2. Kalbame ne apie sukūrimo būdus, o apie tai ką galime vadinti šeima ir ko negalime laikyti šeima.
   Taigi šeima – tik tai tai kas yra visuomenės ląstelė, nesvarbu kaip susidariusi (kad ir kuiliui 😉 išbėgus kitur, nes šeimos pagrindinis veikėjas yra vaikas, o ne koks nors kuilys 🙂 ; dar turiu pasakyti, kad isterikių moterų, neparuoštų šeimos gyvenimui, yra ne mažiau, bet tai – jau kiti klausimai, o ne šeimos sąvokos).
   5. Tu viską suplaki į krūvą, vadindamas gėjais (arba homoseksualiais) visus, kurie turi tą ypatybę ir juos visus vienodai vertindamas, tuo tarpu aš juos skirstau į dvi rūšis: vieni yra tie, kurie tokiais gimė – žr. delfi skelbtą austrų tyrimą, kur nurodyta, kad tikrai homoseksualiais gimsta tik 1 vaikinas iš milijono (ir kurie nelenda į viešumą, pyksta ant simonkų, tolerantų ir pan., kad be reikalo tampo jų vardą bei apie tai nuolat praneša komentaruose) ir tie, kurie tokiais negimė, t.y. kurie tuos polinkius įgijo (pvz., http://ru.delfi.lt/misc/celebrities/boris-moiseev-rasskazal-kak-stal-geem.d?id=56920031 ) ir lenda į viešumą, propaguodami tą nenormalumą.
   Kaip tik su pastarųjų vykdoma propaganda ir yra kovojama, labai aiškiai pasakant, kad tai, ką jie propaguoja, yra nenormalu, todėl ir nepriimtina visuomenės daugumai.
   6. Man irgi tie lenkai yra labai įtartini. 🙂

 9. zemaiciu zydas:

  Tu Kai nebeturi ka atsakyt, tai varai savo “pirk drambli” kaip vaiku darzely. 😀 Moiseevo gerbejas:D

 10. Gediminas Kairys:

  Sis straipsnis labai buvo reikalyngas,nors,kas nors kiek maste,mate,kas daugumoje,kokie zmones sudaro ES parlamenta. Man tai tikrai nebuvo staitgmena. Aciu A Simanonytei uz si straipsni.Nenorma yra visi seksualiniai nukripimai,ar tai pedofilija,homoseksualizmas,nekrofilija,zoofilija ir t.t .Nors koks butu kriminalinis nusikaltelis,jis is nusikalstamu paskatu neprievartaus vaiko ar i save panasaus,Tai daris tik tokie,kurie yra nenormalus ta prasme ar iskrypeliai. Tokiu zmoniu buvo ir yra ir aisku,ju diskriminuoti,kad tokie gime nereikia aisku,jeigu jie to demonstratyviai,o kaip dabar uz ES pinigus, tai nedaris. Tai ju asmenine problema ir kistis i tai butu nusikaltimas.Neapykanta ir panieka gali buti tik tiems,kurie tai TYCIA reklamuoja,tokie,jeigu neklauso, pries moralinius chuliganus panaudoti ir jega,kaip tai daro policija pries atvirus chuliganus.Valdzios duoti leidimai ju paradams,tai neteiseta,tai pries tautos valia, jie turi buti nevykdomi.Jeigu tuo klausymu bus referendumas ir tauta pasakis viesai ju reklamai TAIP,tada mums visiems tai bus ISTATYMAS ir jam visi privales paklusti,tai bus tautos valia.
  Uz valstybes vairo turi buti visapusiskai sveiki zmones,juk uz lainerio sturvalo negali buti zmogus,kuris serga deabetu,nors jis taip visai normalus zmogus. Ir tai nesiskaito zmogaus teisiu pazeidimas.. O be to kurti,akli,luosi,deabetikai,su sirdies ligomis sergantis ir kiti juk nerengia pasididziavimo paradu ir ar juos kas nors diskriminuoja?To lietuviu tautoje tikrai nera ir buti negali.Tik homoseksualistai uz ES pinigus viska daro,kad ju nekesti,cia politika- moraliskai suzlugdyti tauta.Zmones turintis seksualiniu nukripimu jokiu budu negali buti uz valstybes vairo, nes jie gali nuvairuoti valstybe,tauta i prazuti.. Visur kitur,prasau,nesireklamuok,taves taip pat niekas nieko neklaus,busi su visais lygus tarp lygiu,kulturyngas zmogus,nors ir zinos kas tu,niekada tau to neprikis,tai tavo asmeninis gyvenimas.,norit,galite sudaryti partnerystes rysius juridiskai. Tai protyngiausias sios situacijos sprendimas. Prof. Lambrozo pasake
  Cia visa problema ir yra.

 11. zemaiciu zydas:

  Ok, trumpam surimtejam. Kiekviena, ir as turiu omeny KIEKVIENA, gyva dusele sioje planetoje yra dvilyte. Kiekvienas zmogus jaucia potrauki abiems lytims. Cia jus dabar galit kriokt nusiputoje, tai mokslinis faktas. Daba Jus, nacionalines doroves veliavnesiai, kuris nenuziurit praeinancios penkiolikmetes subines? Kuris? 😀 Ar jus suvokiat kad tai pedofilija? Ka jus cia vaidinat? Pries ka maivotes?

  • lamatas:

   dangstaisi Tamsta svetimžodžiu-pedofilija .Gaunasi kažkas baisaus .Pasakyk tai lietuviškai -ir nieko baisaus neliks.Jei man patinka moterų kojos ,tai dar nereiškia ,kad esu žmogėdra.

   • zemaiciu zydas:

    Tai butent. Gejai turi visas teises buti gejais ir to neslepti. Tukstanciu tukstanciai homoseksualiu zmoniu gyvena normalu gyvenima taip kaip jiems patinka, dirba, kuria, ir jus ju nematot, o jeigu matot, net neitariat kad jie kitokie. Uztai kiek matom “normaliu” iskrypeliu, zalojanciu kitus kiekviena diena, smurtaujanciu, besityciojanciu ir t.t. Va cia tai June smulkmena, taip? Spauda su ta Kedzio byla uzrauge Jum smegenines:D Nebesusipaistot, kas tas tikras priesas nei kur jis. Kad puola-akivaizdu, baisu, o kas jis, kaip atrodo, pshsh…be supracio…:D Gejai – ne zmogedros. Jus didesni zmogedros nei jie, nes jie nesiekia pasalinti ir gydyti jusu nuo heteroseksualumo.

    • lamatas:

     Nekišk man svetimo.Kalba neina apie….” ir jus ju nematot, o jeigu matot, net neitariat kad jie kitokie”…….Kalba apie tuos kurie bando primesti savo gyvenimo būdą ir valią normaliai gyvenančiai visuomenei.Be to suplaki į vieną……” “normaliu” iskrypeliu,”….Nereikėtu manyti ,kad iškrypėliais laikytini tik tie kurie ne į tą skylę kiša.Nebūk primityvas .

     • Juste:

      Man tai slykstu skaityti zemaicio zydo komentarus. Toks vaizdas susidaro kad jis pats pedofilas, kad juos taip uoliai gina.

      • Lamatas:

       Mano nuomone, visame šiame šurmulyje visai nevyksta kova už py…..(gėjų, leisbiečių ar kokių dar ) teises. Tikrai nesitiki kad kokie pasakiškai turtingi gėjai ,kuriems už pinigus ir taip visokių teisių perteklius , skirtu didžiules sumas ginti skurdžius persiorentavėlius . Tai iš vis nebūdinga turtuoliams . Tikslas ,manau , visai kitas .Tai kova prieš mano (ir absoliučios daugumos žmonių ) asmenines teises .Prieš mano teisę būti VYRU , turėti ŽMONĄ, VAIKUS .Sudaryti ŠEIMĄ,TAUTĄ, VALSTYBĘ.Vietoj to bando mane ir mano žmoną pravardžiuoti kokiais tai numeriais . Ir verčia vaikus, vietoj man įprasto auklėjimo , mokyti teisingai smaukyti,bei kaip smagu ir teisinga baksnoti užpakalį. O jei aš blogai to mokysiu pasiruošę vaikus atimti sau. Jie jau atėmė iš vaikų vaivorykštę paversdami savo vėliava . Grąžinkit ją vaikams .Ir žodis ŠEIMA seniai užimtas, ir jis priklauso man . Susikurkit savo . Ir Tauta yra mano , patinka tai jums ar ne . Viso šito tikslas atimti iš manęs SAVASTĮ,ŠEIMĄ, TAUTĄ, VALSTYBĘ,nes tai vienija . Vietoj to paversti vienišu ir bejausmiu darbo gyvuliu. O iškrypėlių teisės čia tikrai nė prie ko.

  • Juste:

   Kur nuziurineti 15metes o kur 5metes subine yra skirtumas.

 12. Gediminas Kairys:

  Komentare 03 , 20;07 kazkodel prapuole Prof .Lambtozo citata,pakartoju Cia visa problema ir yra.

  • zemaiciu zydas:

   Mielas Gediminai. Neimanoma jokios reklamos pagalba is heteroseksualo padaryti homoseksualo. Moralinis degradavimas ir paleistuvyste yra pertekliaus sukelto nuobodulio padarinys. Tuos dalykus issamiai apraso ko gero visi didesni pilosopai ir psichologai. Visi eksperimentai bet kokio kunisko malonumo tema, buk tai lytine paleistuvyste, maisto, alkoholio, narkotiku piktnaudziavimas yra tiesiogine psichines individo degradacijos PASEKME, o ne priezastis. Dar daugiau. Perdetas lytinis aktyvumas nesvarbu su kuo, kaip ir su kiek, rodo zmogaus instinktyvu elgesi fizines zuties gresmei iskilus. Ne veltui psichiatriniu ligoniniu pacientai savo aktyvumu sukelia tiek rupesciu personalui. Gyvas organizmas sukurtas taip, kad iskilus pavojui del jo islikimo, jis zut but megina palikti palikuoniu. Lytines funkcijos organisms aktyveja ir esant ekstremalioms soc salygoms. Vietnamo karo metu daugiau zmoniu gime nei zuvo. ka as cia jums aiskinu, jums pofig, jus isikandot ta savo naciu ideja ir negalit paleist…

   • Juste:

    Koks skirtumas kas ten kir suaktyveja ir kiek vaiku kur gimsta? Lalba eina apie pedofilija. Norit pasakyt kad cia normalu? Santykiauti su darzelinukais? Tai nebuvo ir nebus pateisinamas dalykas. Nesvarbu kokia priezastis tam buvo. Iskrypimas yra iskrypimas. Kaip normaliam zmogui lytiskai gali vaikai traukti? Tai yra psichine problema, kuria gydyti reikia.

 13. Gediminas Kairys:

  Nezinau,kodel vel nepasirase,gal kad kabutese buvo, Prof. Lambrozo citata kartoju; Jei kelnese netvarkoje,daznai ir su galvele ne viskas tvarkoje. Cia visa problema ir yra

  • zemaiciu zydas:

   taip, butent, bet is cia kyla klausimas – jeigu zmogui negerai su galva, ar Jus, drausdami kazkokia tai laisvamanyste viesoj erdveje, apsaugosit ji nuo iskrypimo? Net nejuokinga…Tokia isvada gali ateiti tik besmegeniui(-ams). Su priezastim kovoja rimti zmones, ne su pasekmemis.

 14. Vilmantas Rutkauskas:

  Iš sijonų peršokę į kelnes neva vis dar TOKIOS atseit “bobos” – vyrus galutinai nurašė celibatinei juodaskvernių madai. Dar anksčiau tik Vilniuje, o dabar ir Kaune, pastebiu, kas kelintas “save gerbiantis” prookupacinis krikščionis rengiasi juodai juodaskverniškai (tik kad su trumpesniais skvernais). Pakalbėjus su tokiais, akivaizdžiai aiškėjasi, kad pastariesiems pasiliejusi sperma ant smegenų klastingai krikščionybei tęsti – klastingai mazochristinėje kančioje taip bent tokiu būdu TEBEPRIEVARTAUJANT nykstančią pagonišką Lietuvą.
  ————————————-
  Tiesiog dar neaišku, ar šio straisnio taip teisuolė autorė – ar nenešioja kartais kelnių – juodaskverniams kančioje tenkinti?

 15. nukentejes nuo andriaus tikniaus(zemaiciu zydo):

  Tai ar grazinsi skola,man ner kuom vaikus maitint,otai klaipedoi dar ir susitikt galim…

 16. zemaiciu zydas:

  Tai susitinkam! Pamaitinsiu ir tave ir tavo gimine! Parasyk I emaila man kontakta, as privaziuosiu kur, nukentejusius apziuresiu, paglobosiu;)

 17. zemaiciu zydas:

  Apskritai jeigu kas nors nepatenkintas, rasykit man. As atsakau visiems, kas turi problemu. Netgi savo ramybes saskaita, nelieku abejingas. Myliu bezdzioniukus, nu kaip nepadesi…susiorientuot kur siaure kur pietus. As rimtai;)

 18. nukentejes nuo andriaus tikniaus(zemaiciu zydo):

  atvaziuok rambyno septyti siandie 8h,galesi paziureti zmonem i akis kuriuos apgavai…jei isdrysi…

 19. zemaiciu zydas:

  Kur? Rambyno septyni? 😀 Okei, busiu! 😀

 20. Kurgi...:

  Manau, kad autorė tokiais rašiniais praktiškai propaguoja “Konus- Benditus”, pratina harmoningo lyties jausmo žmogų skaityti tokius šlykštumus jam keliančius skaitalus, užuot pateikusi rimtų medicinos mokslo duomenų, kas per įgimta jausmų negalia yra gėjumas, pedofilumas ir kaip šią problemą įstatymiškai išspręsti, kad asmenys, kuriems būtų nustatyta tokia jausmų negalia (lytinis kurtumas) negalėtų užimti valdžios pareigų. Nejaugi autorė to nesupranta, ką daro, o gal čia yra, kaip paprastai, – komercija.

  • Jo:

   “Asmenys , turintys jausmų negalią (lytinį kurtumą) negalėtų užimti valdžios pareigų.” Labai pritarčiau tokiai formuluotei , bet … ar nepradės šaukti , kad invalidus skriaudžia?

  • Juste:

   Prie ko cia dbr autore? Ji kaip tik atskleidzia ir parodo mums kas darosi Europoje, kad mes paprasti zmogeliai zinotume. O jinai gi nesedi valdzioje, kad galetu parengti veiksmu plana kaip su tuo kovoti. Cia tik musu valdzia gali imtis kazkokiu veiksmu, bet jinai per daug bijo to klano kad kazko imtusi. Ka viena maza salis gali padaryti pries visa Europa?

 21. Juste:

  Slykstu. Nera daugiau ka bepridurti. Slyksti ta Europa ir dar slykstesne jos valdzia. Jei tikrai taip kazkada atsitiks ir Lietuvoje tai reiks kuo greiciau maut is cia ir apskritai is Europos i normalias salis.

 22. NEKALTUMO PREZUMPCIJA:

  Kaltinamas – tai dar ne apkaltintas. Šitą penęlė Simonaitytė turėtų žinoti!

  Yra toks dalykas, kaip nekaltumo prezumpcija. O gal patvoriniai ir jų simpatikai nieko apie ją negirdėjo?

  O “Alkui” laikas subręsti. Gana visokių simonaityčių rašliavas publikuoti. Tegu į “Laisvą laikraštį” rašo – ten visokius “kreizi” rašliavas priima 🙂

 23. Dainius Kepenis:

  Ačiū ir pagarba jums, miela Audrone, už lietuvišką – patriotinę (ne SILK,ĖS kišeninę) poziciją.. !
  PS…SILK,Ė- tai trumpinys …Socdemai Ir Liberal-Konservatoriai, kurie “pagrindiniuose klausimuose VISADA VIENINGI…:(

 24. ieva:

  Klausimas vienintelis – ar jis buvo nueistas? Jeigu ne, tai JOKIOS pedofilijos nebuvo, nes negi jūs įsivaizduojate, kad tų vaikų tėvai ar patys vaikai nebūtų jo padavę teisman? Seksualinių fantazijų kalbėjimas viešai ar rašymas knygoje, kol kas nėra prilyginamas pedofilijai. Apie įtarimus pedofilija ir gerokai sunkesnius pernykštis danų filmas “The Hunt”. Kaip lengva kartais būna suklysti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: