Seime – visuomenininkų iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ spaudos konferencija (video) (13)

Naglis Puteikis | lrs.lt stop kadras

Naglis Puteikis

Kovo 16 d. 11 val. Seime įvyks Seimo nario spaudos konferencija skirta  visuomenininkų iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ kovo 17 d. 14 val. prie Seimo rengiamam mitingui pristatyti.

Spaudos konferencijos dalyvaus ir pasisakys: Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Romualdas Ozolas, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Alvydas Medalinskas, Pilietinės grupės ekspertai.eu atstovas Audrius Nakas.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginę transliacija ČIA.

Klausimus vykstant spaudos konferencijai galima užduoti internetu ČIA (nuoroda veiks prasidėjus renginiui).

Kovo 13 d. iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ nariai išplatino pareiškimą kviesdami pakartoti mitingą, kuris vyko šių metų vasario 22 dieną prie prezidentūros ir kovo 17 d. 14 val. vėl rinktis prie Seimo, Nepriklausomybės aikštėje Vilniuje ir paraginti Lietuvos valdžią:

kuo greičiau išviešinti visų šalies partijų, aukštų politikų, teisėtvarkos ir slaptųjų tarnybų pareigūnų ryšius su šešėliniu verslu ir kitomis nusikalstamomis struktūromis, paskelbti duomenis apie jų gaunamus  pinigus iš šių struktūrų ir galimai neteisėtą praturtėjimą;

– nedelsiant sugrąžinti į pareigas be pagrindo nušalintus FNTT vadovus Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą;

– atleisti iš pareigų susikompromitavusį vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį ir visus kitus su šešėliniu verslu ir kriminaliniu pasauliu susijusius valdžios pareigūnus;

– atleisti savo pareigų atlikti nepajėgiančius generalinį prokurorą Darių Valį bei jo pavaduotoją Darių Raulušaitį, o į šias pareigas paskirti principingus, sąžiningus ir profesionalius pareigūnus.

Iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ nariai taip pat kviečia visuomeninę reikalauti, kad Seimas susigrąžintų Tautos Atstovybės galias ir imtūsi priemonių:

– užtikrinti parlamentinę Valstybės saugumo departamento (VSD), Generalinės prokuratūros, kitų teisėsaugos institucijų kontrolę;

– sutramdyti VSD pareigūnų savivalę ir jų neteisėtą kišimąsi į visuomenės gyvenimą;

– nedelsiant išviešinti VSD vykdytos kabinetinės „liustracijos“ duomenis ir išlaisvinti buvusius KGB bendradarbius Seime, Vyriausybėje, teisėtvarkoje, žiniasklaidoje nuo dabartinio VSD šantažo;

– atstatydinti savo pareigų nevykdančius, tiesos, teisingumo ir žmogaus teisių ginti nepajėgiančius parlamento vadovus – Seimo vicepirmininką Algį Čapliką, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininką Stasį Šedbarą, Žmogaus teisių komiteto pirmininką Arminą Lydeką;

– įsteigti ypatingojo prokuroro instituciją Vytauto Pociūno, Kauno pedofilijos ir žudynių, Eglės Kusaitės, kitų galimų VSD bei Generalinės prokuratūros nusikaltimų ir politinės korupcijos byloms ištirti.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas (lrs.lt):

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

13 komentarų

 1. Rimantas:

  Manau, kad dabar toks metas, kai būti tik visuomeniniu judėjimu yra nedovanotina klaida. Siūlau jungtis su susivienijimu „UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE“ ir taip be papildomo didelio vargo teisėtai deleguoti į seimą patikimus žmones. Kitos partijos yra vieno KGB-istinio raugo – Lietuvą atsidūrė pilietinio politinio karo stovyje. Lietuva, kaip valstybė, faktiškai nebeegzistuoja. Vargana spaudos konferencija tik įrodo, kad inteligentiškas tauškėjimas prarado poveikio galią, bet parodė, kaip visi bijo prezidentės.

 2. Genta:

  NESĄMONĖS! KAS PAGAMINO TOKĮ JUDĖJIMĄ, KURIS ŽAIDŽIA ŠACHMATAIS: TĄ ATLEISTI, TĄ PADĖTI, TĄ NUIMTI, TĄ PRIDĖTI 😀

 3. albatrosas:

  kur jus, tautininkai, patriotai ir Lietuvninkai? Kazkaip tylite…

  bala mate , bet as uz Lietuva, ir busiu vienu daugiau …

 4. lyvis:

  Songailos tautininkai tai jokie tautininkai, tai senieji kabinetininkai, jų tikslas subėgti į seimo kabinetus. lyvis

 5. lyvis:

  Jonas pyksta, Jonas neteisus. Tai Songailos tautininkų bruožas, noras atsikovoti kabinetus. lyvis

 6. Artūras Gotautas:

  Šaukiu iš Amžių: Ateities nevertas,
  Kas Dabarties nedrįso Tautai nešt,
  Kas posūnių žaizdas Širdy atvertas
  Išdegino liepsna veidmainiškos Ugnies.
  (B.Brazdžionis 1941m.).
  Trumpai ir Iškalbingai..

 7. lyvis:

  Nematau jokio skirtumo tarp Songailos, Palaičio ir Paleckio. lyvis

 8. lyvis:

  Vaiškūną dar skiriu nuo Stalino. lyvis

 9. Mantas:

  Labai neinformuota visuomenė.Apie šį mitingą sužinojau tik po poros savaičių kai jis įvyko.Laukiu nesulaukiu kitų mitingų, dalyvausiu ir sukviesiu visus kuriuos pažystu.Tai kova ne tik už teisingumą, tai kova dėl Lietuvos jaunimo ateities ir tolimesnės valstybės, kuri tui labai gilią istoriją, raidos.

 10. Dilara:

  įrašasVasaris 5, 2011 11:56Jūratė Slavinienė: Programos rengėjai daug kalba apie tai, kad jie nori, jog mokinys būtų suagus. tad jei mokytojas bus nesaugus, nesaugus bus ir mokinys. [kalbos esmė: ši programa kaip tik daro mus nesaugius]A.M.Pavilionienė (ironiškai): ką reiškia suagus mokinys , suagus mokytojas ? Apie kokį saugumą kalbate?Regina Dilienė: Aš, kaip mokytoja, jausiuosi saugi tada, kai programa man aiškiai pasakys, ko turiu mokyti, kaip turiu mokyti, kodėl to turiu mokyti ir kaip tas mokėjimas gali būti patikrintas. Ši programa tokia nėra. Ji neturi sistemos ir nurodytas dalyko turinys, jo apimtys nedera su reikalaujamais gebėjimais, kurie bus tikrinami ir egzaminu. Pavyzdžiui, mes ir mokslininkai bent tris kartus viešai klausėme ir prašėme paaiškinti, kaip suprasti tą naujai suformuluotą rašymo žanrą samrotavimo rašinys remiantis literatūra ar tai tas sovietinis rašinys, kuris kažkada buvo, ar tai dabartinis samprotavimas, kuris irgi remiasi literatūra, ar dar kas nors, -mums nebuvo atsakyta, tai kaip galima ruošti vaiką egzaminui, jei net mokytojas nesupranta, ko iš jo norima.A.M.Pavilionienė (ironiškai, garsiai): tai ką jūs veikiate mokykloje, jei nieko nesuprantate?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: