Išrinkti „Rašom! 2012“ nugalėtojai (0)

Konkurso nugalėtojai. Organizatorių nuotr.

Konkurso nugalėtojai. Organizatorių nuotr.

Kovo 7 dieną Lietuvių kalbos institute paaiškėjo kas Lietuvoje rašo dailiausiai. Pirmasis etapas vyko nuo 2011 metų gruodžio 1 dienos iki 2012 metų vasario 10 dienos nuotoliniu būdu. Rungtyniaujama buvo 3 amžiaus grupėse: 3–6  klasių  moksleiviai,  7–12  klasių  moksleiviai  ir suaugusieji. Iš kiekvienos grupės į finalą atrinkta po 10 gražiausiai rašančiųjų, kurie šiandien (kovo 7d.) rungėsi dėl nugalėtojų titulo.

Jauniausiųjų grupėje dailiausiai rašančia pripažinta Marijampolės mokyklos-darželio „Žiburėlis“ auklėtinė Viktorija Batvinaitė, 7–12 klasių grupėje – Kauno ,,Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos mokinė Ramunė Stabingytė. Suaugusiųjų grupėje vertinimo netikėtai gražiausiai rašančiu pripažintas kaunietis Arūnas Vinciūnas, nes praeitais metais konkurse dalyvavo tik moterys.

Buvo išrinkta ir originaliausiai rašančioji kaunietė Rasma Raudonienė. Tekstą ji perrašė ne tik aukštyn kojomis, bet ir pasinaudojo veidrodiniu principu bei papuošė jį karpiniais.

Visų grupių nugalėtojai bei originaliausio darbo autorė buvo apdovanoti kruizu Ryga–Stokholmas–Ryga 4 asmenims, į Latvijos sostinę ir atgal juos nuveš viena iš autobusų kompanijų. Antrosios vietos nugalėtojai buvo apdovanoti išoriniais kietaisiais diskais bei atminties raktais.

Dailyraščio konkursą planuojama rengti ir kitąmet.

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: