Šiandien garsioji Vitni Hjuston bus palydėta Anapilin (video) (1)

Vitni Hiuston 1963-2012 | whitneyhouston.com nuotr.

Vitni Hiuston 1963-2012

Vasario 18 d. Yst Orendž (East Orange) mieste Anapilin bus palydėta praėjusį sekmadienį netikėtai mirusi dainininkė Vitni Hjuston (Whitney Houston) – praneša Reuters.

Pamaldos už mirusiosios Vėlę vyks Vitni Hjuston gimtajame Niuarko (Newark) meste, Džersyje, „Naujosios vilties“ baptistų bažnyčioje (New Hope Baptist Church),  kurios suburtame chore vaikystėje dainavo tuomet dar tik žvaigžde tapti svajojanti mergaitė.

Palei šios bažnyčios šventoriaus sieną žmonės palieka gėles ir degančias žvakutes, bei spalvotus oro balionus.

Pranešama, kad kvietimą Į W.Hjuston laidotuves gavo apie 1500 žmonių. Atsisveikinime su dainininke dalyvaus ir dainuos jos krikšto mama, dainininkė Areta Franklin (Argeta Franklin).

Į pamaldas „Naujosios vilties“ baptistų bažnyčioje, rinksis tik gavusieji kvietimus, o dainininkės gerbėjų paprašyta laikytis šiek tiek atokiau nuo bažnyčios, baiminantis, kad didelė gerbėjų minia gali rikdyti atsisveikinimo apeigas.

Atsisveikinimo kalbą Vitni Hijuston laidotuvėse sakys ilgametis Hjustonų šeimos draugas pastorius Marvinas L. Vinansas (Marvin L. Winans). Būtent jis 1992 m. palaimino Vitni Hjuston ir Bobi Brauno (Bobby Brown) santuoką, kuri vėliau nutrūko.

Laidotuvėse dalyvaus ir kalbės milžiniško populiarumo sulaukusiame filme „Asmens sargybins“ kartu su V.Hjuston pagrindinį vaidmenį atlikęs aktorius Kevinas Kostneris (Kevin Costner).

Laidotuvėse dalyvaus ir dainuos soul muzikos žvaigždės: Areta Franklin (Aretha Franklin) ir Styvas Vonderis (Stevie Wonder).

Tikimasi, kad atsisveikinti su garsiąja dainininke atvyks ir Didžiosios Britanijos muzikos grandas Eltonas Džonas (Eltonas John), JAV popmuzikos žvaigždė Bejonse (Beyonce) ir jos vyras reperis Šonis Koris Karteris ( žinomas kaip Jay-Z).

48 metų W.Houston mirtis Los Andžele „Grammy“ apdovanojimų ceremonijos išvakarėse praeitą savaitgalį sukrėtė visą pasaulį.

Policijos pareigūnai atmeta smurtinę Vitni Hjuston pmirtiespriežastį. Taip pat atmetama  apsinuodijimo narkotikais versija. Velionės dainininkės teta Mari Džons (Mary Jones), kuri ir aptiko Vitni viešbūtyje be gyvybės požymių (o ne viešbūčio personalas, kaip buvo pranešama anksčiau) mano, kad Vitni mirties priežastimi gali būti jos vartotų vaistų (Xanax) reakcija su alkoholiu. Ji ir kiti Vitni artimieji mano, kad būtent dėl to dainininkę galėjo ištikti širdies smūgis.

CNN praneša, kad Vitni dar kalbėjosi su motina maždaug likus pusvalandžiui iki jos mirties. Tuomet Vitni pranešė, kad po kelių valandų ji ketina dalyvauti vakariniame Klaivo Deiviso (Clive Davis) koncerte.

Būtent populiarus muzikos prodiuseris Klaivas Deivisas ir išvedė Vitni Hjuston į didžiąją sceną pastebėjęs ją dainuojančią viename Niujorko naktiniame klube.

Ištrauka iš filmo „Asmens sargybinis“ („The Bodyguard“), daina „Aš visada Tave mylėsiu“ (I Will Always Love You):

Kategorijos: Visi įrašai, Žmonės | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: