Kviečia paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“ (0)

Šių metų vasario 2–4 dienomis dešimt metų švenčianti didžiausia Baltijos šalyse  žinių ir išsilavinimo paroda  „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“ skatina atrasti savo atsakymus.

Tarptautinėje žinių parodoje šiemet dalyvauja virš 120 mokymo įstaigų  iš Lietuvos, Europos, JAV, Kanados ir pirmą kartą – iš Australijos. Tarp jų visi Lietuvos universitetai ir kolegijos, profesinio mokymo centrai, kurie supažindins su reikalingiausiomis darbo rinkoje profesijomis. Parodoje galėsima priimti sprendimus kur studijuoti, tęsti nebaigtas studijas, įgyti profesiją.

Čia rasite atsakymus į klausimus: Kaip suprasti kas man tinka? Kaip žinoti kuo noriu būti? Ko galima pasimokyti iš žmonių kurie jau pasiekė tai ką planavo? Kokią specialybę rinktis? Ar nesigailėsiu vėliau? Kaip tobulinti užsienio kalbos žinias ir sėkmingai išlaikyti tarptautinius egzaminus, ir daugelį kitų klausimų, kurie aktualūs tiek galvojantiems kur studijuoti, tiek besirenkantiems profesiją ar profesinio tobulėjimo kelią žmonėms.

2012 metų parodos akcentu – kūrybiškas mokymasis – sieksiama paskatinti kuo daugiau jaunų žmonių įvertinti visus patrauklius mokymosi ir tobulėjimo aspektus ir žinių siekimą paversti įdomiu, nuolatiniu procesu, ugdančiu pasitikėjimą savimi, skatinančiu drąsiai ir savarankiškai priimti sprendimus, keistis ir keisti pasaulį.

Vyks konferencija „Ateitis prasideda šiandien“. Joje bus pristatyta informacija apie brandos egzaminų organizavimą, priėmimą į aukštąsias mokyklas, valstybės paskolų studentams teikimą, kita aktuali informacija.

Svajojantys išmokti reikalingo ir įdomaus amato, kuris ateityje garantuotų darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą, parodoje ras pačias reikalingiausias šiandienos darbo rinkoje specialybes ir profesijas – automobilių diagnostika ir remontas, transportas, viešbučių, restoranų paslaugos, inžinerinė pramonė ir energetika, žemės ūkis ir maisto pramonė, statyba ir medienos technologijos, sveikatinimo paslaugos, floristika, kirpimas, kosmetologija, visažistų, masažuotojų specialybės, tęstinis mokymas.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: