ES paskelbė Irano naftos embargą (5)

Europos Sąjungos (ES) šalių užsienio reikalų ministrai oficialiai įteisino Irano naftos embargą dėl jo branduolinės programos, praneša BBC.

Tai reiškia, jog nuo šiol draudžiama su Iranu sudaryti naujas sutartis dėl naftos, tačiau egzistuojantys susitarimai gali būti įgyvendinami iki liepos 1-osios. ES šalys šiuo metu iš Irano perka apie 20 proc. eksportuojamos naftos.

Teheranas neigia įtarimus, kad jis siekia suskurti branduolinius ginklus. Pasak Irano, derybos, o ne sankcijos yra vienintelis būdas išspręsti šį konfliktą.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
alko-2-proc

5 komentarai

 1. Jonas:

  Man labai gaila, kad ir ES prisideda ir palaiko JAV ir izraelio sionistų tikslus , kiek suprantu NATO yra sukurta tam ,kad galėtume apsiginti agresijos atveju, dabar vykdome amerikiečių ,teisingiau sionistų pageidavimus, įvykiai kurie nesenai buvo Irake ir Libijoje parodo .kad elgemės neteisingai, ieškojome baktereloginių ir t.t ginklų Irake, Libijoje įvedėm neskraidimo zoną, apginklavome samdomas gaujas ir t.t, dabar ieškosime atominio ginklo Irane ir t.t., prie ko taip preisime. Tad noriu apie tai parašyti.
  Yra rasta M.Nostradamo kodavimo sistema, kas nori su ja susipažinti paskaitykite laikraštyje Žvilgsnis 2008m.5 ir 6 Nr.

  5 centurija 32 ketureilis
  Kur viskas gerai, viskas gražu,saulė[auksas] ir mėnulis{sidabras}
  Visko per akis,{ten} artėja nuskurdimas.
  Iš dangaus žengia pirmyn sunaikinti savo klestėjimą,
  Toje pačioje būklėje, kur ir septintoji uola.

  Paaiškinimas. Rusiją ar Kiniją klestėjimu nepasižymi, JAV tai tinka. Paskutinis sakinys , kuris nurodo “septintoji uola” —- tai metafora, kuri nurodo biblijinę apokalipsę. Pagal kodavimo sistemą , tai 2013m. {2+3= 5 centurija }.
  Pagal dabar susidariusią situciją tai trečias pasaulinis karas.

 2. Jonas:

  Nutariau parašyti remdamasi M.Nostradamu , kada prasidės invazija į Iraną.

  4 centurija 28 ketureilis
  1) Kada Venera uždengs Saulę
  4) Karo triukšmu jis bus įžeistas

  Užtenka paskaityti porą sakinių iš ketureilių ir tampa aišku, kad tai prasidės 2012m. birželio 5 ar 6d., tuo laiku planeta Venera praeis per Saulės diską. 2012m. { 2+2= 4 centurija }

 3. Jonas:

  Nors ir žinant kodavimo sistemą labai sunku tiksliai atsakyti ir suprasti pranašą M.Nostradamą, gal tas karo triukšmas ,tai kas vyksta Sirijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *