„Lietuvos ryto“ surengtoje apklausoje Tautininkų sąjunga išsiveržė į ketvirtą vietą (11)

Lietuvos partijosAnot dienraščio „Lietuvos rytas“ paskelbtų „Veidaknygės“ („Facebook“) socialiniame tinkle sausio 9-15 dienomis vykdytos apklausos rezultatų, dar oficialiai neįregistruota Tautininkų sąjunga netikėtai išsiveržė į apklausos lyderius ir užėmė ketvirtąją vietą po Darbo partijos, Tėvynės sąjungos ir Liberalų sąjūdžio. Apklausoje dalyvavo 1046 respondentai.

Apklausos duomenimis daugiausiai internautų balsuotų už Darbo partiją – 23 procentai. Po jos seka Tėvynės sąjunga ir Liberalų sąjūdis, surinkę po 15 procentų balsų. Ketvirtoje vietoje atsidūrusi Tautininkų sąjunga surinko 9 proc. balsų. Po jos seka Lietuvos socialdemokratų partija bei Liberalų ir centro sąjunga, surinkusios po 6 proc. balsų. 5 proc. surinko Lietuvos socialdemokratų sąjunga, po 4 – Sąjunga „TAIP“ ir Partija „Tvarka ir teisingumas“.

„Kad verta investuoti į ryšius tinkle „Facebook“, regis, neabejoja, tik pernai gruodį atsikūrusi Tautininkų sąjunga. Šios politinės jėgos populiarumas lrytas.lt surengtame balsavime sausį išaugo beveik šešis kartus,“ – rezultatą komentuoja „Lietuvos rytas“. Pirmojoje, dar iki Tautininkų sąjungos Steigiamojo suvažiavimo, dienraščio surengtoje apklausoje (2011 m. gruodžio mėn.) balsuoti už Tautininkų sąjungą buvo pasiryžę 1,6 proc. apklausos dalyvių.

„Lietuvos ryto“ internetinio portalo skaitytojų nuomonės šiuo klausimu emocingesnės: „Tautininkai ateina atsinaujinę, sustiprėję, pasiruošę spręsti socialines problemas. Rimta alternatyva konservatorių ir socdemų klanams“; „Kas už Tvarką, kas už darbą, o mes už Tautininkus! Tautinė valstybė – socialinė teisybė!“; „Man idomu, kaip atrodytų tautininkai,dėl to už juos ir balsuosiu,“ – rašoma portale Lrytas.lt skelbiamų apklausos rezultatų komentaruose.

Alkas.lt jau skelbė, kad interneto kompanijos „Alexa Internet“ duomenimis 2012 m. sausio mėn. Tautininkų sąjungos interneto svetainė (tautininkusajunga.lt) populiarumu lenkia visų kitų Lietuvos partijų interneto svetaines.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

11 komentarų

 1. tikras lietuvis:

  Mažoka – reikia išeiti į lyderius, kas ką tai žadėtų ateityje.

  O ir ta apkausa aiškiai falšyva – niekas nebalsuos už santechnikus ar liberalus, kurie tempia Lietuvą ar į rytus, ar į vakarus, nebalsuos ir už konservkrikdemus už jų naktines ir kitokias niekšybes.
  Peis’uočių apklausos yra vaikų žaidimai.

  Tikri lyderiai, garantuoju, yra socdemai.
  Todėl reikia socdemų solidumui priešpastatyti nemažiau solidžią programą bei laikyseną ir reikalų supratimą.
  O iš konservkrikdemų atimti nuolatinius balsuotojus, bet taip, kad būtų naudinga ne už konservkrikdeminius balsuoti – reikia demaskuoti jų blogus darbus, parodyti ką buvo galima geriau padaryti, o, svarbiausia, būtina pasirodyti už juos sąžiningesniais (ko – sąžiningumo, kaip žinia, neturėjo jokia iki šiol buvusi seime partija).
  Tada jumis patikės.
  Ir balsą atiduos.

 2. D.G.:

  “TIKRAS” yra socdemų TROLIS, štai ir apsišvietė. Latvių gatvėje ketvirtadieniais vodka nemokamai ir bulkutės po 3 kapeikas (jei neturi kapeikų, nebėda, pora komentarų ir užsidirbi)

 3. mrs:

  Jeigu jau 9% komsomolkes skaitytojų už tautininkus balsuotų, tai smagu. Tik, keista, kad tautininkai ir alkas.lt pradėjo komjaunimo tiesos snukiaknygę nemokamai reklamuot 🙁

 4. S:

  Neblogai. Kokia ten bebūtų apklausa, bet leidžia įsivaizduot tautininkus valdžioj. Ir daug kam, manau, patiks perspektyva… 😉

  • tikras lietuvis:

   Valdžioj tai tikrai ne, nes netgi tie, kurie laimi, ir tai ne visada būna valdžioje.
   Bent patektų į seimą kokie nors 10 atstovų ir tai būtų didelis pasiekimas, nes tada jau galėtų ką tai nuveikti reikšmingo.

 5. savas:

  Nematau už ką daugiau balsuot TIKRAM LIETUVIUI,tik už šią sąjungą.Ji vienintelė neišdavė savo tikrų idealų,yra puikaus jaunimo,o “koncervai”labai daug pridarė klaidų,jau nekalbant apie AMB-ų partiją.Visą laiką balsavau už “dešinę”,bet ji ne tokia,jie išdavė savo rinkėjus pinigų gobšumu,paminant tikras sąžinės idėjas-NUSIVYLIAU paskutinį kartą -iš “koncervų”gal dar TĖVELĮ galima užjaust,jo indėlis LIETUVAI AMŽINAS.

 6. Smūgiai Tautininkams:

  Kodėl prie kubiliaus per 2 metus iš darbo rinkos dingo 250 tūkst. dirbančiųjų, o dabar, per 2011 metus, atsistatė apie 40 tūkst (darbo ir soc. tyrimų institutas)

  Kodėl 2010 per krizę atsirado 273 nauji milijonieriai? Kodėl skirtumas tarp turtuolių ir vargšų – didžiausias Europoje?

  Kodėl prie Kubiliaus per 3 metus valstybės skola išaugo nuo 17 milijardų iki 40 milijardų?

  Kodėl prie Kubiliaus Rytų Lietuvoje nesilaikoma Lietuvių kalbos, Švietimo, Darbo kodekso, kitų įstatymų? Kodėl nevykdomi teismų sprendimai?

  Kodėl prie Kubiliaus MMA 800 litų, o įmonių pelnas 2010 m. 5, 3 milijardo (statistikos departamentas)? Jei MMA būtų 1000, įmonių pelnas būtų 4.8 milijardo.

  Kodėl prie Kubiliaus jau įsidarbinant reikia mokėti rusų kalbą (daugumoje darboviečių)?

  Kodėl statybose pusvelčiui daug kur dirba atvežti baltarusiai, pakistaniečiai, siuvėjos iš Šri lankos ir kt. (Klaipėda, Vilnius, Mažeikiai, Visaginas ir kt.)?

  Kodėl prie Kubiliaus žalioji energetika apmokestinta kad neapsimokėtų ir tie pinigai (VIAPas)pervedami Gazpromo valdomai elektrinei Kaune?

  Kodėl Kubiliaus Vyriausybės viršūnėlė liberali, o patriotai – „apačios“?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: