NKTV laida atgimsta internete (video) (0)

Naujam sezonui atgimstanti ilgiausiai Lietuvoje rodoma laida apie informacines technologijas, dar žinoma tiesiog trumpu vardu NKTV, ruošiasi naujam sezonui, kurio startas – jau gruodžio 4 dieną, sekmadienį, tik šį kartą ne TV ekranuose, o internete.

Laida bus transliuojama nebe TV kanalais, o internete bei kiekvieną sekmadienį bus pasiekiama tinklalapyje nktv.lt. Į interneto platybes persikėlusi NKTV žada žiūrovams transliuoti aštriau, neformaliau ir be cenzūros, rašoma pranešime spaudai.

„Ilgai derėjomės su įvairiais TV kanalais, tačiau matydami, kad derybos gali užtrukti tiek, kad žiūrovai gali likti be sezono, nusprendėme kraustytis į internetą. Tai reiškia, kad nuo šiol būsime patys sau šeimininkai, todėl žiūrovai išvys gerokai laisvesnę, neformalią NKTV. Žinoma, tai nereiškia, kad eteryje gliaudysime saulėgrąžas ir gersime alų, tiesiog leisime sau laisviau kalbėti ir aštriau reikšti nuomonę, skirtingai nei kitų TV kanalų laidos, kurios yra įspraustos į tam tikrus kanonus. Tikimės, kad šį formatą mūsų žiūrovai įvertins“, – sako ilgametis NKTV vedėjas Ernestas Janušas.

Laidoje išliks ilgametė, žiūrovų simpatijas pelniusi rubrika Tinkle, kurioje Ernestas apžvelgs neįprasčiausius, naujausius, juokingiausius, kvailiausius ir kitokius tinklalapius. Šios rubrikos esmė nesikeis, tačiau jų turinys bus kitoks. Taip pat žiūrovai išvys siužetus apie svarbiausius IT pasaulio įvykius.

„Nusprendėme atsisakyti ilgai rodytų IT ir žaidimų pasaulio naujienų. Per savaitę, kol laida sumontuojama, tie įvykiai pasensta, todėl dingsta vertė žiūrovui. Vietoje to koncentruosimės į žaidimus, esminius IT pasaulio įvykius ir tinklalapius. Apie viską kalbėsime aštriai, drąsiai bei nevyniodami žodžių į vatą“, – žada E.Janušas.

Šmaikštus pirmosios laidos anonsas

Kategorijos: Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: