Tautininkai vienija jėgas (audio, video) (45)

Šiandien Seime įvyko Seimo nario Gintaro Songailos, Iniciatyvinės grupės Tautininkų sąjungai atkurti pirmininko, bei Lietuvių tautininkų sąjūdžio iniciatyvinės grupės atstovų Mariaus Kundroto ir Juliaus Pankos spaudos konferencija. Konferencijos dalyviai priminė, kad šiandien – mūsų nacionalinio atgimimo patriarcho dr. Jono Basanavičiaus gimimo 160-osios metinės, o valstybė joms skiria per mažai dėmesio.

Spaudos konferencijos metu abiejų iniciatyvinių grupių vadovai pasirašė deklaraciją dėl iniciatyvinių grupių jungimosi. Šis jungimasis įsigalios, kai abiejų pusių parengtus nutarimus patvirtins įgaliotų atstovų susirinkimas.

Seimo narys Gintaras Songaila paskelbė, kad tai tautinių jėgų ir dar platesnio politinio fronto vienijimosi pradžia. Anot jo, į Lietuvos politiką turi ateiti jaunesnė karta, o politinis šalies gyvenimas turi atsinaujinti, kad sukurtumėme naują atramą piliečių pasitikėjimui. Jis pabrėžė, kad nuo begalinių šnekų apie tautos gerovę, jos gyvenimo kokybę turime pereiti prie konkrečiais rodikliais išmatuojamų darbų: „tik taip galėsime sustabdyti tautos išsivaikščiojimą“. G.Songailos nuomone, lietuvių tauta yra pakankamai gabi ir ryžtinga, todėl nepasiduos neatsakingų politinių šnekorių, „parsidavėlių“, tautos ir valstybės „niekintojų“ keliamai sumaiščiai. Kita vertus visose partijose yra politikų nuoširdžiai susirūpinusių lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės ateitimi.

Marius Kundrotas pabrėžė, kad tautininkai bendradarbiaus su visomis politinėmis partijomis, kurios išpažįsta konstitucines vertybes. Anot jo, doro, tautiškai ir pilietiškai susipratusio piliečio ugdymas bei šeimos institucijos stiprinimas bus labai svarbūs bendradarbiavimo prioritetai, esminiai vienybės ieškojimo pagrindai. Marius Kundrotas priminė, kad tautininkai nėra politinė jėga, kuri siūlo Lietuvai atsitverti nuo likusio pasaulio. Tautininkai bendradarbiauja ir bendradarbiaus su giminingomis politinėmis jėgomis visoje Europoje.

Julius Panka priminė apie išaugusį Latvijos piliečių pasitikėjimą tautininkais („Nacionalinės vienybės“ koalicija), kurie per pastaruosius Saeimos rinkimus padvigubino savo atstovų Latvijos parlamente skaičių. Jis pareiškė, kad vienas iš svarbiausių moralinių uždavinių – sugrąžinti į Lietuvos politinį gyvenimą tautinės ir valstybinės savigarbos principus. Anot jo, tautininkai neapsiribos vien lietuvybės idėjinių principų įgyvendinimu, bet orientuosis į platesnių socialinių ir ekonominių problemų sprendimą.

Klausykite spaudos konferencijos garso įrašo:

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

45 komentarai

 1. Vytautas:

  Nuostabu.Dabar atkuriamasis suvažiavimas.

 2. Faktai:

  p. Marius galėtų tas problemas pavardinti ir gal būt pasiūlyti sprendimo būdus?

 3. Pikc:

  Ant ženklo lozungai geri, bet tvarką ir teisingumą jau paksistai sutepliojo… Nežinau, gal reiktų pabandyti paieškoti alteratyvių būdų tas idėjas išreikšti?

 4. Algirmantas:

  Pastebėjau, pagal parašytus istorinius šaltinius, kad ikikriščionybiai atsibeldžiant į mūsų kraštus, mūsų tautos žmonės t.y. valdovai, žyniai, kariai, ir žemdirbiai su miestelėnais sugyvendavią darnoje, vieni kitiems padėdavią, bendradarbiaudavią, atejus krikščionybiai pirmiausia buvo atskirti valdovai, vėliau bajorai, galiausiai įsisuko į kaimą ir taip per sitiekos metų suskaldė buvusią darnos santvarką, kad galėtų valdyti žmones, dabar niekas nepasikeitią, žmonės sau valdžia sau, tad laikas būtų imti ir susivienyti ir išmesti bažnytinkus darnos skaldytojus lauk, arba sudaryti tokias jiems sąlygas, kad patys dinktų išmūsų valstybės, kadangi dirbu dviejose mokyklose energetiku, bet esu žmogus idėjinis tai matau, kad per tikybą tiesiog vaikus programuoja, kad nežinotų savo šaknų, priverčia eiti į rekolkcijas, nors didžiuma to nenori, turi būti tam žmogaus laisvos valios pasirinkimas, rytoij ir vienoij ir kitoij mokykloij perduosiu tam tikriems darbuotojams kaipo istorijos ir lituanistikos mokytojams Romuvos mokyklos pirmosios pamokos video medžiagą, iš kurios galės mokinti vaikus ir patys save apsišviesti, bei tą šviesą paskleisti kitiems….

 5. Marytė:

  Jau 20 metų neužsitarnaujame vienybės,vientisas standartų buvimo,ta sovietinio palikimo votis,sustagarėjąs mastymas,privilėgijų nustatymas,išrinktųjų,ipatingųjų bendruomenė,elitas,konstitucijos nepaisymas,prie tautą priesaikos laužymas,vertybių nebuvimas,ūkiškumo valstybėje nebuvimas,saldus,malonus gyvenimas ne kiekvienam,valstybė naikinama lėtai,skausmingai,partijų atsiradimas tarsi grybų po lietaus,kur daugelys supranta kiek partijos be gėdos jausmo gaunančios dotacijas,žodžių gražių žaismas-relybės neatitinkimas,juk ne žodžiais tėvynę,šalį,tautiečius reikia mylėti,o realiais darbais ir ne iš savanaudiškų paskatų,iškreiptos tiesos buvimas,juoda degredacija ne tik jaunimo,net pagyvenusių,senesnių asmenų-svarbiausias tikslas valstybės surinktos pajamos,kad klestėtų narkotikų,alkoholio,vaistų pramonė-žmogus tarsi nurašomas pačios valstybės,Pikėtų,streikų eskalavimas kur jokios naudos,juk kurčias,aklas ar gali tautai padėti.Sažingumo,žmoniškumo,padorumo principų nebuvimas,prarastas pasitikėjimas valstybės institucijomis,tikros tiesos nebuvimas ar nuslėpimas,ar tokios laisvos,demokratiškos,nepriklausomos Lietuvos tikėjomės,juk tokia baisi užaugo baimė,kad geriau nedejuoti,nepiketuoti,nešukalioti ir tiems kurie save vadina patriotais bus geriau,nesinori žuti nuo savojo,bet gali taip nutikti,tokia politika,tokie įstatymai,tokia graži,nuostabi sunaikinta,nuskurdinta Lietuva.

  • Algirmantas:

   Aš gi parašiau pačią pradinę priežastį, dėlko ir kas mus suskaldė, o netarybų sajunga suskaldė kurkas jau seniau mūsų darną suskaldė tai bažnytinkų darbas ir siuo principu po sei dienai naudojasi valdžia nes jai taip patogiau…

 6. Rytas:

  Tauta stovi prie Snoro banko. Kur tautininkų politikai? Tauta svarsto, gal savo reikaliukus tvarko?

 7. Sveikinu.

  Jau labai seniai laikas susivienyti ir sukurti tikrą Tautos partiją.

 8. arunas.w:

  patekti i seima jokiu sansu

  • Arūnai,

   komentuok temas apie Lietuvių tautininkus tada, kai išmoksi naudoti lietuviškas raides, ir nebevartosi visokių w savo slapyvardyje. 🙂

   Ir problema yra ne Seimas, o tai, kad Lietuvių Tautos sukurta Valstybė tarnauja ne Lietuvių Tautai.

   Štai tai ir turi pakeisti Lietuvių tautininkai.

   • lyvis:

    Norėčiau paantrinti žygeiviui dėl raidės -w-. Jinai visiškai teisingai nėra lietuvių raidyno raidė, bet jinai taip pat nėra ir lenkų raidė. Istoriškai raidė -w- yra jotvingių. Lenkai puikuojasi nesavo palikimu, lenkai yra apsivogę iki ausų todėl jie ir puola į isterija dėl lenkiškų problemų tai vagies požymis. lyvis

 9. Algirmantas:

  Ko kimbi prie tautininkų, čia ne jų vienų reikalas, o visos tautos ir visų partijų politikų, manai, kad jau tautininkai bando keisti tai galima prie jų kibti, duok jiems laiko įrodyti, kad gera daro, o paskui kibk, ką pats gero savo tautos labui esi nuveikęs, kitą kritikuodamas pažiūrek kiek pirštų į tave rodo….

 10. Rytas:

  Seimo nario padėjėjo informacija:

  Seimo narys apsilankė prie banko S ir pasikalbėjo su nukentėjusiais. Jis UŽTIKRINO, kad jeigu TAUTININKAI BŪTŲ VALDŽIOJ, TOKIO CHAOSO NEBŪTŲ ATSITIKĘ. Prie chaoso privedė neatsakingas, atsainus kosmopolitų, liberalų valdymas. …

 11. Rytas:

  tikram… O tiu pats nueik ten ir jeigu grįši sveikas, tai matysim kaip pats vertinsi.

  Seimo narys su tauta ir tokiais momentais ir ačiū jam.

 12. tikras lietuvis:

  Kuris ten seimo narys buvo?
  Leisk pasijuokti iš jo nemokšiškumo.

 13. tikras lietuvis:

  Nukentėjo, iš esmės, žulikai, kurie padėjo ten į akcijas ar indėlius didelius pinigus.

 14. tikras lietuvis:

  Į temą.
  Daug kartų buvo sakyta ir dar kartą pakartoju: jei nenorite panaikinti lenkomanų, rusofilų partijų bei mokyklų, tai atkūrinėkite “tautinę” partiją.
  Tuo atveju Lietuvai iš jūsų naudos nebus, todėl liaudis už jus nebalsuos ir vėl laimės socdemai su konservatoriais (pakaitomis), nuvarę Lietuvą į krachą.
  Ar to siekiate?
  Jei siekiate pažangos Lietuvai, tada kurkite visuomenės daugumos interesus atstovaujančią partiją.

 15. Rytas:

  Šaunu, kad seimūnas pabendravo su TAUTA prie banko, išsakė tautininkų poziciją ir žmonės jam DĖKOJO. O toks …bilius su …yte bijo net akis rodyti, nes žino kaip ten apie juos atsiliepiama.

 16. Zenonas:

  Sveikinimai Tautininkams. Sėkmės Jums rinkimuose. Tauta budi ir viską mato…

  Kas link snoroB – kad tai rytų bankas buvo žinoma visada.
  Tautininkai rytų pakraipos bankus aplenkia iš tolo.

 17. Valdas:

  Lietuvos žemė paverčiama (būti) lengvai prieinama preke užsieniečiams pirkliams.
  Apie tai nekalbama. Tylima. Kodėl?

  Primenu svarbų video tautininkams. Patriotams.
  http://www.pukas.lt/pukas-tv/laidos/kitokia-lietuva/1140-kitokia-lietuva-20111122.html

 18. arunas.w:

  Būkim realistai ,nusiimkim rožinius akinius, tautininkams peržengti 5 nuošimčių ribą, nėra šansų. Nacionalistinės partijos visuomet stengiasi papult į valdžią, kai yra sunkmetis.

 19. Valdas:

  Tautininkai susikviestų į vieningą pulką ir daugiau nei 50 nuošimčių Lietuvos juos palaikančiųjų gyventojų gerbėjų.

 20. Rytas:

  Tautininkas klausia:

  Kodėl prie ..biliaus per 2 metus iš darbo rinkos dingo 250 tūkst. dirbančiųjų, o dabar atsistatė apie 40 tūkst (darbo ir soc. tyrimų institutas)

  Kodėl per KRIZINIUS 2010 metus atsirado nauji 273 milijonieriai?

  Kodėl prie ..biliaus per 3 metus valstybės skola išaugo nuo 17 milijardų iki 40 milijardų?

  Kodėl prie ..biliaus Rytų Lietuvoje nesilaikoma LietuvIŲ Kalbos, Švietimo, Darbo kodekso, kitų įstatymų “?

  kodėl prie ..biliaus MMA 800 litų, o įmonių pelnas 2010 m. 5,3 milijardo (statistikos departamentas)? Jei MMA būtų 1000, įmonių pelnas būtų 4.8 milijardo.

  kodėl prie ..biliaus jau įsidarbinant reikia mokėti rusų kalbą (99 proc. darboviečių)?

  kodėl statybose pusvelčiui daugiausiai dirba atvežti baltarusiai, pakistaniečiai ir kt. (Klaipėda, Vilnius, Mažeikiai ir kt.)?

  kodėl prie ..biliaus žalioji energetika apmokestinta kad neapsimokėtų ir tie pinigai (VIAPas)pervedami Gazpromo valdomai elektrinei Kaune?
  ________________________________________

 21. Ruta:

  Ateina laikas, kai kiekvienas turi prisiimti atsakomybę už savo poelgius ir sprendimus , už indėlį kuriant savo valstybę, jos gerovę. Pakaks slėptis už svetimų nugarų. Kiekvienas prašome parodykite savo darbus, nenusišalinkite nuo savo pačių atsakomybės. Kreipiuosi į Tave, eilinis pilieti.
  “Tėvynė žiūri į Tave,

 22. Ruta:

  Tėvynė žiūri į Tave,
  kelkis-
  Tu jai reikalingas (V.Kudirka)

  Tam kas abejoja savo jėgomis tereikia prisiminti 1918 metų vasario 16 dieną , kai dvidešimt inteligentų ( o ne visa tauta ar jos 50%) suprato , kad yra istorinis šansas atkovoti Lietuvai Nepriklausomybę ir pasirašė Nepriklausomybės aktą. Būtent tiems 20 inteligentų turime padėkoti, kad nesusvyravo, kad neužsikuitė savo asmeninėse problemose, kad nesusimenkino, o kad išdrįso išplėšti mūsų valstybę iš grobuoniškų valstybių nasrų. Ir vienas geras karys gali būti vertas dešimties. O mūsų- virš trijų milijonų- ir nesvarbu kad šiuo metu išblaškytų. Lietuvių emigrantai nuveikė ne mažesnius, o gal net ir didesnius darbus kovodami už mūsų nepriklausomą valstybę, jos nepriklausomybės išsaugojimą. Prisiminkime, kad ir šviesios atminties p. Stasį Lozoraitį. – mūsų Vilties Prezidentą.. Nesusimenkinkime! Išdrįskime pakovoti už savo valstybę ir būkime principingi ir per rinkimus. Lietuvos istorija rodo, kad sunkiais laikotarpiais ne masės, o asmenybės nuverčia kalnus. O tauta šias asmenybes turi palaikyti. Nebijokime balsuoti už tautininkų sąjungą, kurios atstovų vertybės padės apsaugoti ir išsaugoti Lietuvą. Neišnykime!

 23. Rytas:

  Visi sako : balsuokite.
  Manau, kad vis tik reikia 5-10 konkrečių nuostatų. Siūlau:

  Turto ir pajamų diferenciacija bus tokia, kad užtikrins galimybę dirbti ir gyventi Lietuvoje visiems. Emigracija ne tik bus sustabdyta, bet ir prasidės reemigracija.

  Teisingumas…

  Įstatymai įskaitant ir rytų Lietuvą bus vykdomi 100 proc. Nevykdantys Šalčininkų ir kt.valdininkai bus šalinami iš darbo.

  teikiami pruioritetai Lietuvių kalbai, kultūrai, lietuviškam verslui, Lietuvos ūkininkams…

 24. Rytas:

  Dar: strateginė partnerystė su Latvija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: