Seime vyks diskusija dėl mokytojo profesijos ateities (tiesioginė transliacija 13 val., video) (1)

Seimas | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Seimas | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Lapkričio 14 d., pirmadienį, Vilniuje, Seimo Konstitucijos salėje įvyks konferencija-apvalus stalas „Mokytojo profesijos ateitis Lietuvoje“. Konferenciją rengia Seimo narių grupė kartu su Lietuvos edukologijos universitetu (anksčiau vadintu Vilniaus pedagoginiu universitetu)..

Kaip žinia, premjero potvarkiu sudaryta darbo grupė pasiūlė jungti Lietuvos edukologijos universitetą prie Vilniaus universiteto. Apvalus stalas bus skirtas šiems siūlymams aptarti. Konferencijoje dalyvaus Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Valentinas Stundys, kiti Seimo nariai.  Konferencija bus transliuojama per internetą. Tiesioginę transliaciją nuo 13 val. galėsite matyti ČIA.

Žiūrėkite lapkričio 14 d. Seimo Konstitucijos salėje įvykusios konferencijos-apvalaus stalo „Mokytojo profesijos ateitis Lietuvoje“ vaizdo įrašo:

Konferencijos-apvalaus stalo Lietuvos Respublikos Seime

„MOKYTOJO PROFESIJOS ATEITIS LIETUVOJE“

DARBOTVARKĖ

Konstitucijos salė (I rūmų III aukštas)

Registracija 12.00
Konferencijos – apvalaus stalo pradžia: 13.00
Numatoma renginio pabaiga: 16.00

Pranešimai:

  • „Lietuvos universitetų vystymasis Lietuvos edukologijos universiteto akimis“ (pranešėjas: Lietuvos edukologijos universiteto rektorius   prof. Algirdas Gaižutis).
  • „Mokytojo rengimas, studijų teisinis reguliavimas ir valstybės konstitucinės vertybės“ (pranešėjas: Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytenis Povilas Andriukaitis).
  • „Mokytojo ateitis Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos akimis“ (pranešėjas: Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos pirmininkė Jūratė Voloskevičienė).
  • „Lietuvos Edukologijos Universiteto ateitis premjero sudarytos darbo grupės akimis: politinis užsakymas ar argumentai? (pranešėjas: Lietuvos Respublikos Seimo narys Gintaras Songaila).

Diskusija (14.00-16.00)

Konferenciją rengia: Seimo nariai – Gintaras Songaila, Vytenis Povilas Andriukaitis, Vida Marija Čigriejienė, Rytas Kupčinskas, Dalia Teišerskytė; Lietuvos edukologijos universitetas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. NENULEISKIM RANKU:

    Vilniaus rajono savivaldybę (Rinktinės 50, prie Kalvarijų turgaus) JAU okupavo lenkai. VISUR PAVADINIMAI LENKŲ KALBA. Prie įėjimo lenta, sakanti “SAMORZOND REJONA WILENSKIEGO”. Kodėl leidžiama šita savivalė ir niekas negina Lietuvos įstatymų? Tai yra valstybinis pastatas, LR konstitucija skelbia lietuvių kalbą valstybine, bet Vilniaus rajono savivaldybė priima tiesioginius įsakymus iš Lenkijos, jiems nusispjaut ant Lietuvos įstatymų. Nusispjaut ir Lietuvos Ministrui pirmininkui, jis tik aprėkia jaunimą, sugalvojusį švęsti savo baltų šaknis Dieveniškėse. Lietuviai – nacionalistai, negalima. Lenkai – patriotai, galima. NUO ŠIOL ČIA NUMATOMA, KAD BUS LENKIJA, MATOMAI VILNIAUS RAJONAS KRITO BE ŠŪVIO PIRMAS, SEKANTI EILĖ LAUKIA IR PAČIO VILNIAUS. O kas mūsų pareigūnams, jie senatvę leis kur nors salose, už pinigus gautus pardavus Lietuvą ir už vogtus pinigus, o kas čia karaliaus ar rusai ar lenkai vienodai šviečia. AR TAU TAI PRIIMTINA? JEI NE – KOVOK! UŽ LIETUVOS VIENTISUMĄ, LIETUVIŲ KALBĄ IR SAVO TAUTINĘ SAVIMONĘ, KAD ČIA BUS LIETUVA, NUO AMŽIŲ PER AMŽIUS! REIKALAUK ATSAKYMO IŠ UŽ TAI ATSAKINGŲ POLITIKŲ!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: