„Adobe“ atsisako savojo „Flash“ grotuvo mobiliesiems įrenginiams (0)

Atrodo, jog „Apple“ ir jos įkūrėjas Styvas Džobsas visgi buvo teisus, kai neįsileido „Adobe“ firmos „Flash“ grotuvo į savo mobiliąją „iOS“ operacinę sistemą. Panašu, jog „Adobe“ išvis atsisakys toliau plėtoti grotuvą mobiliems įrenginiams.

„Adobe“ savo tinklaraštyje prašneko apie, atrodo, neįtikėtiną dalyką. Programinės įrangos gamyba užsiimanti kompanija patvirtino apie planus atsisakyti „Flash“ grotuvo plėtojimo mobiliesiems įrenginiams, kaip kad „Google Android“ operacine sistema pagrįstiems.

„Mes daugiau neketiname plėtoti savo grotuvo naršyklės, jog ji kuo geriau veiktų su naujomis išmaniųjų įrenginių konfigūracijomis ir naujomis operacinių sistemų versijomis. Galime sakyti, kad „Flash Player 11.1“ skirtas „Android“ ir „BlackBerry PlayBook“ bus paskutinis mūsų darbas.”, – nurodo kompanija.

„Adobe“ nutarė taip padaryti, nes visa industrija suka į naują standartą HTML5, apie kurį S. Džobsas vis užsimindavo atsakydamas į klausimus, kodėl gi „Apple“ neturi „Adobe Flash“ grotuvo. Ši technologija išliks mobiliuose įrenginiuose, tačiau tik kaip „Adobe AIR“ dalis.

Nepaisant sensacingo pranešimo, Adobe nežada atsisakyti „Flash“ grotuvo įprastiems asmeniniams kompiuteriams, kur jis bus ir toliau plėtojamas bei naudojamas. Kompanija ir dar kartą pabrėžė, kad nuo šiol daugiau savo dėmesio skirs dar tik įsibėgėjančiam HTML5 standartui.

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: