Lietuviui už apgamų šalinimo būdą – aukso medalis (4)

Tarptautinė kriochirurgijos draugija aukso medaliu įvertino J.Prušinską už indėlį į kriomedicinos sritį ir pasiūlytą operacijos būdą. Kriochirurgija – tai šalčio naudojimas chirurgijoje.

Kas antri metai vykstančiame Tarptautinės kriochirurgijos draugijos kongrese Vienoje šįmet Lietuvai atstovavo vienintelis šalyje sertifikuotas kriologas Juozas Prušinskas su patentuota žiedinės kriochirurgijos metodika.

Lietuvių gydytojo pasiūlytas radikalus, kosmetiškai optimalus pakitusių apgamų šalinimo būdas sulaukė didžiulio susidomėjimo ir buvo įvertintas aukščiausiu Tarptautinės kriochirurgijos draugijos apdovanojimu. J.Prušinskas išrinktas į Tarptautinės kriochirurgijos draugijos direktorių valdybą.

ISC kongresuose klinicistai ir mokslininkai iš viso pasaulio susirenka pasidalinti pasiekimais naujoje ir vienoje perspektyviausių medicinos sričių – kriochirurgijoje. Šiais metais aktyviausi kriochirurgai rinkosi į Austrijos sostinę Vieną. Gausiausios delegacijos buvo iš Kinijos ir Japonijos. Unikalias metodikas ir teikiančius vilčių rezultatus demonstravo Argentinos, Indonezijos, JAV, Rusijos, Ukrainos ir kitų šalių kriochirurgijos specialistai.

Prieš dvejus metus Lietuvos kriochirurgijos kūrėjai gydytojai Vytautas Čepulis, Jonas Lauraitis, Narimantas Balčiūnas ir J. Prušinskas buvo apdovanoti Tarptautinės kriochirurgijos draugijos antro laipsnio diplomu.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

4 komentarai

  1. Keista, man dar tarybiniais laikais Santariškėse kriochirurginiu būdu pašalino vieną apgamą dėl visa ko…

  2. povilas:

    įdomu, ar čia tas pats pilietis? Gal tik vardo ir pavardės sutapimas?

    “Vilniaus apygardos teismas antradienį sugriežtino nuosprendį ir paskyrė realią laisvės atėmimo bausmę sostinės gydytojui Juozui Prušinskui, kuris apkaltintas apysunkiu kūno sužalojimu dėl neatsargumo bei nužudymu dėl neatsargumo. Šio mediko nurodymu pacientėms buvo suleista preparato dozė, daugiau negu dvigubai viršijanti pasaulio praktikoje vartojamas dozes” 2002.03.13 10:55 Balsas.lt

    ir

    “Šio mediko pavardė minima ir kitoje baudžiamojoje byloje, kuri iškelta skandalingai pagarsėjusiam verslininkui Jonui Urkai už buvusio Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio ir velionio akademiko Raimundo Rajecko šmeižimą. J. Urkos naudai liudijantis J. Prušinskas teigia konsultavęs velionį R. Rajecką 1995 metų gegužę ir tokiu būdu remia J. Urkos versiją, esą R. Rajeckas nurodytu metu lankėsi Vilniuje ir galėjo su juo susitikti dėl prašomos 100 000 JAV dolerių paskolos, nors dauguma kitų liudytojų teigia priešingai.” Balsas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: