Pagrasinta susprogdinti Seimo ir Vyriausybės rūmus (15)

Seimas | J.Vaiškūno nuotr.Spalio 26 d. trečiadienio vakare bendruoju pagalbos telefonu nežinomas asmuo pranešė, kad yra P.Žadeikos gatvėje esant degalinė yra užminuota. Apie 21.30 Bendruoju pagalbos telefonu buvo gautas ir kitas pranešimas, esą Seime ir Vyriausybėje padėtos bombos, turėsiančios sprogti ketvirtadienį. Tačiau šias valdžios įstaigas patikrinę pareigūnai jokių sprogmenų nerado.

Analogiškas grasinimas jau buvo gautas ir 3 savaitėmis anksčiau – spalio 5 d., taip pat trečiadienį, tuomet apie 13.45 val. į Seimo priimamąjį paskambinęs neprisistatęs žmogus pareiškė, jog sprogs Seimo rūmai ir išjungė telefoną.

Tuomet Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai žmonių neevakavo, Seimo darbas nebuvo sutrikdytas. Išminuotojų pagalbos taip pat neprireikė. Grasintojas nėra pagautas iki šiol, todėl neatmestina galimybė, kad šio trečiadienio grasinimas gali būti to paties terorizuotojo darbas.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

15 komentarų

 1. Ku Klux Klan:

  Reikia darbais Tėvynę mylėti, o ne žodžiais…

 2. Ku Klux Klan:

  Todėl ir neskambinu…

 3. Ku Klux Klan:

  Neskambinėju be reikalo…

 4. Ku Klux Klan:

  Vieno gero darbo negana pačiam?

 5. Ku Klux Klan:

  Na va ir sugrįžome prie pirmo mano komentaro prasmės. Reikia sprogdinti, kad jau grasiniesi, o ne liežuvį laidyti…tuom ir apsakoma meilė “darbais” ir meilė “žodžiais”…

  O aš, kaip ir sakiau, be reikalo neskambinėju…

 6. Ku Klux Klan:

  O tamstele akinukus užsidėkit, man kuklumas neleidžia savais darbais girtis 😉

 7. Girtis niekas neprašo – tik paminėti bent du darbus Tautos labui, be to, kad neskambinėjate be reikalo. Nes jau įgriso tuščias rašinėjimas.

 8. Ku Klux Klan:

  Skaitykit nuo pradžių, gal dašus….

  • Skaityk neskaitęs nuo pradžių ar nuo galo, jei nieko neveikiama tai ir nieko nenuveikta, tad nereikia svaidytis kaltinimais, jei nėra ką pasakyti. Tereiktų įrašyti čia bent du darbus Tėvynės labui kuriuos Pats nuveikėte, arba bent žadate nuveikti:
   1. …………….
   2. …………….
   Ir tada galima tęsti pokalbį.

 9. Ku Klux Klan:

  Aš ir sakau, jei tik skambinės be reikalo ir nesprogdins, tai niekada ir nesusprogdins, todėl ir buvo patarimas darbais, o ne žodžiais Tėvynę mylėti. Jūs tamstele tam sprogdintojui tuos savo klausimėlius ir užduokite, aš čia niekuo dėtas , nei darbais giriausi, nei kaltinimais svaidžiausi, nei prie žmonių kabinėjaus, nei prievartavau prisipažinti, ar darbus atskleisti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: