A.Mamontovas: supratau, kad visą gyvenimą groju pagonišką popmuziką (6)

Andrius Mamontovas savo muzikos gerbėjams netrukus ruošiasi pristatyti naują savo studijinį albumą pavadinimu „Elektroninis Dievas“. Anot dainininko, jis nesiima aiškinti, kuo šis albumas yra ypatingas, nes kiekvienas priims savo sprendimą jį išklausęs.

„Asmeniškai, kiekvienas mano kūrinys man yra ypatingas, nes į jį įdedu labai daug darbo ir širdies. O šis albumas brendo jau nuo 2008 metų vasaros, kai tik išleidau albumą „Geltona. Žalia. Raudona“. Tuomet ir pradėjau po truputį dirbti prie šio albumo“, – pasakojo A. Mamontovas.

Anot Andriaus, albumo pavadinimas „Elektroninis Dievas“ pasirinktas neatsitiktinai, jis atitinka tam tikrą turinį ir sukelia tam tikrą intrigą klausytojams.

Savo klausytojams naujajame albume A. Mamontovas pasiūlys dešimt dainų, kurių reikia klausytis, o ne apie jas kalbėti. Anot dainos kūrėjo, viso albumo stilistiniai ieškojimai yra siekis išgauti pagonišką popmuziką.

„Daugiausiai mes girdime pagonišką muziką, kuri yra folkloro ar sunkaus roko pagrindu, o man norėjosi sukurti pagonišką popmuziką. Tačiau galiausiai supratau, kad pagonišką popmuziką aš groju visą gyvenimą, – juokėsi A. Mamontovas.

Pirmoji šio naujojo albumo dainą „Rudenio vėjas“

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

6 komentarai

 1. aštuoniolikta :):

  Mokėmės mieloj jaukioj mokykloj, dabar antakalnio vidurinė. Linkėjimai Andriui, ir ačiū už rudeninius antakalnio vaizdus klipe. visi mes pagoniski, ir antakalnis pagoniskas 🙂

 2. Pradžiuginote, gerbiamas Andriau, nauju savo darbu. Ieškosime parduotuvėse! Geros kloties!

 3. tikras lietuvis:

  Žodis pagonis yra neigiamos reikšmės.

 4. auksinis kardas:

  šiek tiek liūdna. prieš kokius 15 metų nepilnamečiai dėl mamontovo įtakos vegetarais tapo, pas krišnaitus vaikščiojo arba pseudo išmintingas knygeles tokias kaip “alchemikas” skaitė, vaidino “menininkus” ir gyveno “kaip liepia širdis” ir siekė ” savo gyvenimo svajonės”. tai dabar turbūt vaidilutėmis taps?
  liūdna, net ne šiek tiek. nuo tuštumos, mados ir beprasmybės liūdna, nuo paviršutiniškumo.

  gal pats kūrėjas ir jaučia tai giliau, bet kuo daugiau kalba tuo tuščiau atrodo. maždaug kaip reklama – tik blogai ir vidutiniškai prekei reikalinga pastovi reklama, kad vartotojai nepamirštų.

 5. saulės vaikai:

  Gerbiamas Andriau , dėkojame už triūsą kultūroje ,linkime daug nuostabių patyrimų GAMTOS džiaugsme!(pastaba:GAMTOJE nėra nei velnių,nei raganų.Senosiose Baltų dainuose žmogus neapdainuojamas.)Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: