Kaune Skaitytojų klubo susitikimas su Valentinu Masalskiu (0)

Valentinas Masalskis

Valentinas Masalskis

2011 m. rugsėjo 23 d., penktadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Skaitytojų klubas kviečia į susitikimą su aktoriumi, režisieriumi ir švietėju, 1996 m. Nacionalinės premijos laureatu Valentinu Masalskiu (Radastų g. 2, salėje.). Įėjimas nemokamas.

2010 metais išleista knyga „Valentinas Masalskis: ieškant teatro“ kurioje spausdinami atviri ir nuoširdūs teatrologės Daivos Šabasevičienės ir Valentino Masalsio pokalbiai, pradėti rašyti dar 2003 metais. Apie teatrą, meną, žmones, gyvenimą ir kitus dalykus aktorius kalba nuoširdžiai, atvirai, nieko „nevyniodamas į vatą“, kaip ir kiekvieną kartą stovėdamas scenoje: „Man aktorystė yra Masalskio, kaip žmogaus, saviaukla, tobulėjimas, o ne kokių nors tipelių vaizdavimas”.

„Žmogus teatre gali apsivalyti – kaip ir bažnyčioje, todėl labai svarbu turėti sau tinkamą bendrininką. Aš renkuosi ir jums siūlau Valentiną Masalskį.“, – teigia Daiva Šabasevičienė.

Apie knygą „Valentinas Masalskis: ieškant teatro“ :

Iš atvirų ir aistringų pokalbių ryškėja ir Masalskio kelias, ir šio kelio ženklai: darbas Kauno valstybiniame dramos teatre, jo suorganizuotas „Menų sambūris“, kuriame jis debiutavo kaip režisierius (Vidmanto Bartulio opera „Pamoka“), kontroversiškų nuomonių sulaukę jo nepriklausomi projektai („…su Getės „Faustu“) ir per pastarąjį dešimtmetį Lietuvos nacionaliniame dramos teatre pastatyti spektakliai – Fiodoro Dostojevskio „Nuolankioji“, Thomo Bernhardo „Įpročio jėga“ ir „Pasaulio gerintojas“, Williamo Shakespeare’o „Karalius Lyras“, Patriko Ziuskindas (Süskind) „Kontrabosas“, Tankredo Dorsto „Aš, Fojerbachas“, Marie-France Marsot „Laukim skambučio”.

Kategorijos: Lietuvoje, Literatūra, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: