TS-LKD pasisavino tautininkų interneto svetainę, tautininkai atidarė kitą (48)

Tautininkų sąjungos svetainėTautininkų sąjungos atkūrimo iniciatyvinė grupė išplatino pranešimą, kad rugpjūčio 30 d. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) pasisavino atkuriamos Tautininkų sąjungos interneto svetainę.

TS-LKD vadovybė tai padarė su tautininkams interneto svetainės talpinimo paslaugas teikusios UAB „Hostex“ pagalba, kuri, net neįspėjusi tautininkų tinklalapį administravusių ir už jį savo lėšomis mokėjusių asmenų, klusniai perdavė tautininkų domeną TS-LKD.

Praeitą savaitę TS-LKD, remdamasi 2007 m. susijungimo su Tautininkų sąjunga sutartimi, pareikalavo UAB „Hostex“, kurios serveryje buvo patalpintas tinklalapis, perduoti jai tinklalapio domeną ir administravimo slaptažodžius, o, juos gavusi, pakeitė visą tinklalapio turinį.

„Tinklalapio pasisavinimą vertiname kaip dar vieną apgailėtiną ir negarbingą bandymą trukdyti Tautininkų sąjungos atkūrimui. Trejus metus, nuo susijungimo su tautininkais 2008 m. iki pat pastarųjų dienų, TS-LKD nerodė jokio susidomėjimo tautininkų tinklalapiu ir niekada neskyrė jokių lėšų jam išlaikyti“ – sakė Seimo narys, Tautininkų sąjungos atkūrimo iniciatyvinės grupės pirmininkas Gintaras Songaila. Jis pažymėjo, kad tautininkų interneto svetainė buvo išlaikoma asmeninėmis tautininkų lėšomis. Paskutinį kartą už tinklalapio palaikymą UAB „Hostex“ tautininkai avansu sumokėjo iki 2012 m. balandžio mėn.

„Manome, kad TS-LKD neturi moralinės teisės pretenduoti į tautininkų tinklalapį, kadangi tiek Tautininkų frakcija, kaip kolektyvinis subjektas, tiek konkretūs tinklalapio išlaikymu ir jo administravimu užsiimantys asmenys yra palikę TS-LKD. Suprasdami, kad šioje situacijoje sunku apeliuoti į moralumą bei siekdami greičiau išvengti komunikacijos trikdžių, atkuriame savo tinklalapį nauju adresu www.tautininkusajunga.lt“, – sakė Tautininkų sąjungos atkūrimo iniciatyvinės grupės narys Tomas Baranauskas.

Birželio 19 dieną TS-LKD Tautininkų frakcija savo konferencijoje daugiau kaip 2/3 balsų dauguma nusprendė pasitraukti iš Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir atkurti Tautininkų sąjungą. Tačiau TS-LKD Priežiūros komitetas paskelbė, esą šie nutarimai priimti neteisėtai. Tautininkų sąjungos iniciatyvinė grupė šiuo metu buria steigėjus ir planuoja savo steigiamąjį suvažiavimą  surengti dar šių metų rudenį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

48 komentarai

 1. Vytautas:

  Jei naujoji svetainė bus kaip pagrobtoji – naudos bus mažai.

  • suomis:

   Tai, kaip tik yra galimybė atkurti, naujo dizaino svetainę. Bet yra dar idomesnis varijantas. O gi tai, kad tuos asilus iš UAB “Hostex” reiks užraukt, kai Tautininkai paims valdžią. Tuo pačiu patikrinti ar tvarkingai mokami mokesčiai.

 2. Arvydas:

  Galėtų kitos partijos, pasimokyti , kaip trinama ar naikinama kitaip mąstantys. Nepaisant sovietų bandymų, o dabar ES pastangų nukirsti tautinę sąmonę, ji vis vien , kaip tas grūdas , atsirėmęs į mirtį…..auga.

 3. Tautis:

  Naujoji svetainė turėtų teikti daugiau informacijos apie iniciatyvines grupes, jų veiklą. Trumpai išdėstyti Tautininkų siekiai.

 4. Ku Klux Klan:

  ——
  TS-LKD Tautininkų frakcijos valdybos narys, Žilvinas Leškevičius, teigia – „Džiaugiuosi, kad Tautininkams pavyko išlikti stipriems ir kad toliau veikiame TS-LKD sudėtyje. Mes, Tautininkai, taip pat, labai džiaugiamės, kad pagaliau apsivalėme nuo įvairių žmonių, kurie jau seniai įvairiais pasisakymais ir veiklomis kenkė, Tautininkų vardui, o taip pat frakcijai ir visai jungtinei TS-LKD partijai.“
  —–

  Vien p….. aplink…

  Paviešinkite kas tieji pydarai, kurie pasiliko TS-LKD sudėtyje. SKUBIAI!

  Ir tautininkų emblema dabar kelia nesusipratimą. http://www.tautininkusajunga.lt/images/lts.gif ir http://tautininkai.lt/serveris/TS-LKD%20ir%20Tautininku%20logotipai/TS-LKD%20Tautininku%20frakcijos%20logo%20maza%20raiska.jpg

  Kas emblemos autorius? gal tartis/kalbėtis galima su juo, jei, žinoma, ne p…

 5. tikras lietuvis:

  Nereikia su niekuo ginčytis – reikia kurti visuomenės daugumos interesus atspindinčią partiją, kad už ją galėtų balsuoti visuomenės dauguma.
  Va, tada po rinkimų visiems “tautininkams ant platformos” būtų ragai. 🙂

  • tikras lietuvis:

   Todėl pavadinimas tautininkai tam netiks, nes visuomenėje žodis tautininkas nuo smetonmečio yra įgijęs netinkamą vardą, kaip ir žodis nacionalistas nuo tam tikrų laikų, todėl pavadinimą reikia keisti į tokį, kuris apimtų visuomenės daugumą – tam, aišku, reikia sukurti ir atitinkamą ekonominę programą, kurioje, kritikuojant iki šiol visus buvusius valdančiuosius, ypač reikėtų pabrėžti Lietuvos gyventojų, o ne klajoklių, kad ir norinčių vis dar vadintis lietuviais, interesus, nes jei neliks Lietuvos, tai neliks ir lietuvių.

 6. Lietuvių tautininkų sąjungos svetainės vagystė dar kartą akivaizdžiai parodė, kad Lietuvą jau 20 metų valdantys kosmopolitai nesidrovi bet kokių veiksmų, kurie tik padės jiems išlikti valdžioje ir neleis ateiti į valdžią tikriems nacionalistams – tautininkams – patriotams.

  Lietuvybės priešai yra absoliutūs niekšai, kuriems nėra nieko švento. Jie neturi nei garbės, nei sąžinės.

  Tai labai aiškiai turi suvokti visi, kas kovoja su Lietuvos išlietuvinimu.

 7. lyvis:

  Pasižiūrėkite į taip vadinamus naujus tautininkus, kad ir istorikas Tomas Baranauskas (kniaukiantis katinas) jis nepripažįsta Lietuvoje tautinių mažumų t y dzūkų, žemgalių ir kt. Ir jis gins tautiečius kai neigia žemaičius, kūršius. Išeina kad svetimtaučiai yra Lietuvoje tautinės mažumos kaip lenkai, žydai, rusai. Jie yra svetimtaučiai o ne tautinės mažumos. Štai kokie yra atskilę naujieji tautininkai. Paprasčiausi revanšistai kolchozų pirmininkų palikuonis, buvę politrukai ir kiti dangstydamiesi demokratija ieško sau lovio. lyvis

 8. suomis:

  Na, kad Lyvis iš Latvių gatvės, tai jau senai pastebėjau.

 9. arunas.w:

  atskile tautininkai daro klaida, jie ant isnykimo ribos, o gaila. Dabar dalis tautininku liko vienoje puseje, dalis kitoje-toks
  susiskaldymas niekur neprives. Tokioje situacijoje Songaila turetu atsistatydinti.

 10. Dar Karta:

  Baranauskas neira drasus viras greiithiau atvirgshtheii. Jo svetaineii mano postam vietos neira deil to kad Baranauskas atsidaves radikalizmui. Pavizdzhiui lituanistai sheiimininkaudami Lietuvoi keiithe pavadinimus Impilti i Ipilti pakankamai radikalus veiiksmas ir ka istorikas Tomas Baranauskas savo triusuose rasho Ipiltis tai ira visom keturiom palaiko lituanistu radikalizma.

 11. arunas.w:

  na , negalima siais laikais taip mastyti, kas ne su mumis – tas priešas

  • Įsidėmėk – savo Tautą išdavęs kosmopolitas kiekvienam tautininkui nėra joks draugas, bendražygis ar pakeleivis – niekada toks nebuvo, nėra ir nebus.

   P.S. Ir būtina atsiminti amžiną tiesą: išdavikai visose tautose visais laikais buvo kariami.

   • suomis:

    Išdavikas, jis ir yra išdavikas. Visos DIDINGOS nacijos, dėl to ir tapo didingomis, kad su išdavikais, kalba buvo ir yra trumpa. Tik apsimelavę, sau, lietuviai, vis bando “Ameriką atrasti”. Kiek mūsuose bus tolerancijos kenkėjams ir išdavikams, tik ir vaikščioti mums per kančias.

   • arunas.w:

    gaila , kad isigali murzos mastymas

   • Henia:

    Baik tą tautą tasyt po visus savo nusišnekėjimus. Atsirado, matai, išdavikų specas.

    P.S. Ir būtina atsiminti amžiną tiesą: apšaukti išdavikais ne visur ir nevisada buvo kariami. Čia tik žygeivio slapti troškimai muša jam į smegenis.

    • Pastebiu, kad visokie raudonieji-žydrieji tolesrastai-kosmopolitai ir Moskovijos-Poliandijos fanai, su dvigubom v savo “nikuose” ir kitais nelietuviškais vardais, pastaruoju metu labai pamėgo “Alką”…

     Matyt reikės jų IP bei kitus duomenis kruopščiai patikrinti ir “išryškinti” šituos “anonimus” – kas čia per nauji “fruktai” vis dažniau lenda iš interneto gelmių, ir iš kur jie rašinėja savo antilietuviškus “opusus”… 🙂

     P.S. Svetainės tvarkdariui – tik netrinkite jų visų šitų “opusų”. Kaip tik atvirkščiai – būtina jų duomenis kaupti ir sisteminti. Nes netolimoje ateityje mums labai pravers ši Lietuvybės niekintojų “duomenų bazė”… 🙂

     • tikras lietuvis:

      Žygeivi,
      negalima pulti komentatorių už jų nuomonę.
      Pakritikuoti – taip, bet persekioti tikrai nedera – kuo tada skirtumeis nuo taip vadinamų tolerantų, kurie savanaudiškais tikslais taip elgiasi komentatorių atžvilgiu?
      Dėl išdavikų.
      Žygeivis ir kt. “nacionalistai” šitą žodį taiko pokario kontekste, kada, kaip tik, miškiniai, terorizavę gyventojus, patys elgėsi amoraliai, nes neturėjo jokių įgaliojimų, kad ką nors teisti, todėl išdavikai iš esmės buvo patys.
      Tai va tokio tipo “teisėjai” ir yra Žygeivis ir C’o, kurių tarpe, garantuoju, jei gerai ištardyti, tai rastumėmė ir žydšaudčių bei pokario banditų palikuonių bei sekėjų, kas nei iš tolo nesisieja su tautiniu patriotizmu, t.y. žodžiu, kurio tie “nacionalistai” bijo, maskuodamiesi žydišku išmįslu – nacionalistai, sakydami, kad jie – internacionalistai, kas leidžia įtarti jų galimą ryšį su pasauliniais žydomasonais, t.y. įvairių rūšių blogiečiais, visiškais nereikalingais Lietuvai.

      • Tikras lietuvi,

       kuo toliau, tuo tavo “geležinė logika” mane vis labiau stebina – pagal tave išeina, kad žydomasonai ir yra žydšaudžiai. 🙂

       P.S. Kadangi tu tikrai nesi nei internacionalistas, nei žydomasonas, nei kosmopolitas, ir netgi ne nacionalistas, todėl, kai ateis tinkamas laikas, pasiūlysiu būtent tau spręsti su žydais susijusias problemas – esu įsitikinęs, kad susitvarkysi. Tik ar tu sutinki?

       • tikras lietuvis:

        Žodis žydas pas mus atėjo iš rusų, kur juo yra pažymimas blogas žmogus.
        Blogų žmonių niekas nemėgsta ir neturi mėgti.
        Taip vadinami žydšaudčiai iš esmės šaudė ne žydus, o judėjus, nes niekas daugumos sušaudytųjų elgesio prieš sušaudant netyrė.
        Taigi tai – nekaltai nukentėję žmonės.
        O juos žydais pavadino iš inercijos, kaip ir judėjus vadina žydų tauta iš inercijos, nors nei jie buvo žydai (savęs jie tokiu žodžiu nevadina, o izraelitų tauta vadinasi save vadina ne žydais, o jehudimais), nei tauta, nes tauta visada p[irmiausia būdavo atpažįstama pagal teritoriją, kurioje ta bendruomenė gyveno (skaityk tautininkų programą),
        Taip, kad žydas gali būti bet kas.
        Sekant A.Hitlerio logika sakyčiau žydu reikėtų vadinti tą, kuris žydauja (kitaip – pragyvena iš gudravimo, kad atskirti, pvz., nuo tų, kurie , sakykim, užsiima žemės ūkiui).

        Jei mano patarimai būtų reikalingi, tai aš pasiūlymų esu nemažai davęs įvairiais klausimais (pvz., rinkimų tvarkos, ekonomikos), o jei ką, tai bus galima ir daugiau surasti.

        • tikras lietuvis:

         P.S. šiaip tai aš kritikuoju visus (dvipilietininkus, žydomasonus, lenkomanus, rusolfilus, pederastus, nacionalistus, “komunistus” ir t.t.) – ką tik manau esant blogiu, bet įsigilindamas į esmę, nes jie (kol kas, sakykim) dar nesugebėjo manęs kuo tai nukaltinti (nors stengiasi tikrai 🙂 ) – vadinasi aš buvau teisus.

 12. arunas.w:

  dazniausiai tokie “tipo patriotai” kaip zygeivis esant bedai pirmieji deda i krumus. o Lietuva gina paprasti zmones

  • Visų pirma išmok rašyti lietuviškas raides, o po to aiškink apie Lietuvių patriotus ir patriotizmą.

   P.S. Mano išsami biografija čia:

   Svetainės tvarkdarys – Žygeivis: prisistatymas
   http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2887

   Pateik savąją, o po to palyginsime “kas yra kas”. 🙂

  • tikras lietuvis:

   Na, Žygeivis, mano supratimu, geriausiai tiktų pakeisti M.Kundrotą, nes Čekutis savo veiklą pradėjo pernelyg drastiškai, dėl ko sudarė galimybę norintiems pasibliaustyti ant Lietuvos – kas yra visiškai nereikalinga, gal netgi kenksminga.

   • Vilmantas Rutkauskas:

    Kažkuomet parašiau apie 10 laiškų – pagalbos.
    Galiu pranešti, jog Žygeivis – vienintelis, kuris man atsakė…
    Visi kiti – lakmusuotai – neturėjo laiko ar trukdalaiko savo sveikatai.

   • Pakartosiu tai, ką jau rašiau kitoje temoje:

    Pakeisdami Lietuvių Tautinio Centro vadovybę mes pasimokėme iš 1938 m.-1940 m. įvykių, kada nuosaikus, demokratiškas ir linkęs nusileisti daugumai Smetona be mūšio pasidavė ir Lenkijos ultimatumui, ir Vokietijos, ir Sovietų imperijos spaudimui, ir saviems išdavikams …

    Ir dabar būtent todėl Smetona yra keikiamas ir niekinamas visų, kas tik netingi. Nors jis kitaip pasielgti ir negalėjo – būtent toks buvo jo minkštas “inteligentiškas” prigimtinis charakteris.

    O jei būtų buvęs tuo metu Lietuvos Valstybės prezidentu, pavyzdžiui, generolas Povilas Plechavičius, tai nei kiek neabejoju, jog Lietuvos Valstybė ir Lietuvių Tauta būtų labai efektyviai mobilizuoti aršiai kovai su visais priešais, ir nebūtų reikėję tuščiai ir beprasmiškai žūti Rainiuose, Lietūkio NKVD kalėjime, Červenėje ir kituose gulaguose visam Lietuvos tautiniam elitui – tiek armijos, policijos ir saugumo, tiek ir valdininkams, inteligentijai, pramonininkams bei ūkininkams…

    Esmė tame, kad kiekvieną organizaciją visada sudaro labai įvairūs savo charakteriais žmonės – vieni nuosaikesni (ypač tam tikrais klausimais), kiti žymiai ryžtingiau nusiteikę.

    Ir tai yra kiekvieno žmogaus charakteryje nuo prigimimo, kurio jis pakeisti negali ir “per save neperlips”.

    Taip yra ir Lietuvių Tautiniame Centre. Kai jis kūrėsi, vadovybę išrinkome nuosaikesnę, iš “filosofų-teoretikų”… 🙂

    Tačiau dabar jau akivaizdžiai “atslinko” toks ypatingai sunkus periodas Lietuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės istorijoje, jog nuosaikiais filosofiniais pareiškimais jau nieko iš esmės nepakeisi.

    Todėl ir Lietuvių Tautos bei jos organizacijų vadovybėje dabartiniu ypatingai sunkiu momentu turi būti iš prigimties ryžtingi asmenys, kadangi labai sparčiai artėja tokie įvykiai, kaip ir 1938-1940 m., kada reikės priimti kardinalius sprendimus ir juos labai efektyviai bei sparčiai įgyvendinti… Filosofuoti laiko nebebus – kare reikalingi kariai.

 13. arunas.w:

  Žygeivis su savo rasistiniais pasisakymais primena Breiviką.

  • tikras lietuvis:

   Pats tu – asilo galva, asilo makaulė (pasak J.Šveiko). 🙂

  • Marius:

   Tai kad Breivikas – liberalas, masonas, homoseksualizmo šalininkas 🙂

  • Niekada nei vieno rasistinio pasisakymo nesu sakęs ar rašęs – ir mane būtent dėl to,jog neypatingai pabrėžiu rasių ryšį su konkrečia tauta (pvz., lietuvių0 mane ne kartą kritikavo mano paties bendražygiai. 🙂

   Manau, kad tautiškumo ir lietuvybės esmė yra žmogaus lietuviška savimonė, o ne jo iš protėvių paveldėti genai (nors, be abejo, genai daug lemia formuojantis konkretaus asmens charakteriui). Kartu turiu pasakyti, kad mano draugas Rimas (genetikas) vis tik teigia, kad genetiniai tyrimai rodo, jog Lietuvių Tauta, kaip ir kitos tautos, irgi turi tam tikrą specifinį genų rinkinį, būdingą būtent daugumai Lietuvių.

   P.S. Žinoma, “kritikams” iš “raudonai-žydrųjų” pusės bet kokie pareiškimai apie bet kokius žydų, lenkų ar rusų nusikaltimus yra laikomi “rasistiniais”. 🙂

   Man Anarchija.lt vienas jų “teoretikas” netgi “išaiškino” (pasiremdamas velniai žino kokiu “tarptautiniu dokumentu”), kad yra atskiros žydų, lenkų, rusų ir netgi lietuvių “rasės”.

   Pasirodo, terminas “tauta” ir “rasė” jų supratimu yra lygiai tas pats…:)

 14. Marius:

  Na, aš vis gi siūlyčiau kreiptis teisman. Taip elgtis negalima.

 15. Prusas:

  neuprantu ar mes gyvename ne Lietuvoje ar rinkimai yra tiesiog klastote?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: