Nemokamai atsiliepti užsienyje galės ir keliaujantys lietuviai (0)

Lietuvos telekomunikacijų paslaugų rinkoje atsiranda nauja mobiliojo ryšio kortelė, kuri keliaujantiesiems suteiks galimybę nemokamai atsiliepti ir skambinti pigiais tarifais viešint 75 užsienio šalyse. Išankstinio mokėjimo telefono kortelė „airBalticCard Mobile“ bus parduodama Vilniaus ir Kauno oro uostuose, „airBaltic“ bilietų kasose Vilniuje ir oro bendrovės skrydžių metu.

Naudotis šia kortele galima visame pasaulyje, o 75-iose šalyse skambučiai priimami nemokamai. Tarp šių šalių – 25-ios Europos Sąjungos šalys, Rusija, Izraelis, Šveicarija, Ukraina, Baltarusija bei populiarios poilsio vietos – Turkija, Egiptas, Jungtiniai Arabų Emyratai ir Kipras. Išeinantys skambučiai šiose šalyse kainuoja nuo 0,93 lito (0,27 euro) už minutę, o tarifas tarp SIM kortelės vartotojų siekia 0,69 lito (0,20 euro) už minutę.

„Ši kortelė, suteikdama nemokamą tarptinklinį ryšį užsienyje, yra analogų rinkoje neturintis sprendimas keliaujantiesiems. Mums pavyko sudaryti sutartis su daugiau kaip 300 mobiliojo ryšio atstovais 188 šalyse“, – pažymi „airBalticCard Mobile“ produkto atstovas Torstenas Miuleris (Thorsten Müller). Jo teigimu, keliaujantiems yra daug naudingiau įsigyti naują kortelę nei užsienyje toliau naudotis įprastąja, nes sutaupoma didžiulė suma pokalbiams. Tai ypač naudinga keliaujantiems verslo reikalais, kai užsienyje tenka dažnai skambinti ir naudotis internetu.

Pirmą kartą išankstinio mokėjimo telefono kortelė „airBalticCard Mobile“ tapo prieinama 2006 metais Latvijoje. Ji buvo parduodama tik skrydžių metu. Netrukus ši kortelė Latvijoje tapo tarptinklinio ryšio rinkos lydere. Šiuo metu SIM kortelės vartotojų gretose yra Skandinavijos šalys, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Kroatija, Rusija, JAV, Kanada ir kitos.

„airBalticCard Mobile“ taip pat siūlo mobilųjį internetą visose Europos Sąjungos šalyse ir Turkijoje – už 2,42 LTL/1 MB.

„airBalticCard Mobile“ kortelės galiojimo laikas neribojamas, todėl nepanaudotas lėšas galima išleisti kitos kelionės metu. Kortelė yra kelių rūšių, klasikinė kainuoja 35 litus. Skambučių tarifai skelbiami tinklapyje www.airbalticcard.lt.

Kategorijos: Lietuvoje | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *