D.Radzevičius. Politikai sutarė: gėdą nuplaus pareigūnų krauju. Klausimas baigtas (3)

Dainius Radzevičius

Dainius Radzevičius

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su teisingumo ministru Remigijumi Šimašiumi pabrėžė, kad ministras turi griežtai ir nedelsiant įvertinti jo vadovaujamos institucijos pareigūnų atsakomybę dėl opozicijos atstovo Alesiaus Beliackio finansinių duomenų perdavimo Baltarusijai.

Dar Prezidentė pridėjo, kad „nepriklausoma ir demokratinė Baltarusija buvo ir yra Lietuvos nacionalinis interesas“.

Na o kadangi šiandien savu noru iš pareigų nusprendė trauktis Teisingumo ministerijos Tarptautinės teisės departamento vadovė Aušra Bernotienė, tai reiškia, kad valstybės tarnautojai turi supratimą apie savigarbą. Intrigos tegul lieka politikams.

Ką gi, taptautinę gėda politikai nuplovė valstybės tarnautojų krauju. Tema baigta, „kaltininkai“ surasti. Politikai nekalti. Gyvenimas toliau tekės sena vaga. Politinės atsakomybės neprisiims niekas. Ačiū Prezidentei ir teisingumo ministrui, kad “klausimą išsprendė” taip gražiai ir pavyzdingai.

P.S. O ką reiškia frazė „nepriklausoma ir demokratinė Baltarusija buvo ir yra Lietuvos nacionalinis interesas“?

P.P.S. Kaip sakė žurnalistas G. Dabašinskas, „man daugiau tikrai nieko iš tos politinės sistemos nebereikia“.

P.P.S. Dar liko vienas retorinis klausimas: jei už girto pareigūno avariją ne darbo metu pareikalaujama politinės atsakomybės iš generalinio policijos komisaro, tai kodėl šis atvejis kitoks?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. tikras lietuvis:

  Pritariu autoriui – neturėtų būti kitoks.
  Tik ten gen.komisaras aiškiai paskubėjo.
  Be to, ar tikrai buvo žinoma kas per žukas yra tas Beliackis?
  Kol kas nepanašu, kad buvo žinota.
  Kodėl į tai niekas neatsako?
  O jei to nežinojo tie, kurie, pvz., kreipėsi į teismą, tai kalti yra ne tie, kurie kreipėsi į teismą, o tie, kurie čia diriguoja tų “opozicionierių” (kažin, ar tik ne lenkomanų, duok die? Nes juos šeria Lietuvos priešas Sikorskis. Jei lenkomanai, tai tegul Lukošius duoda jiems į kailį ir kuo daugiau 🙂 ) veiksmams.

  • tikras lietuvis:

   Čia, panašu, tas pats atvejis, kaip ir su pokario miškiniais, kuriuos apgulmu vadina partizanais, tačiau retas iš kurių tikrai buvo partizanu.
   Taip ir su tais “opozicionieriais”: pirma reikia gerai išsiaiškinti kas yra kas, o tada spręskim – palaikyti juos ar ne.

 2. tikras lietuvis:

  Ant Lukošiaus mes turime tik vieną piktumą – dėl jo AE.
  Bet ir čia, panašu, nemokėjom jam tiesos į kaktą išrėžti (kada jis bandė kozeruoti Ignalinos AE, kurią paveldėjom, vieta).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: