Tautininkai tautines vertybes žada ginti net ir teisminiu keliu (21)

www.alkas.lt | Jono Vaiškūno nuotr.Rugpjūčio 14 d., minint prezidento Antano Smetonos 137-ąsias gimimo metines, Užulėnio dvare įvyko Tautininkų sąjungos atkūrimo organizacinio komiteto posėdis. Buvo aptarti einamieji Tautininkų sąjungos atkūrimo klausimai.

Prieita išvados, kad Tautininkų sąjungos atkūrimas vyksta sėkmingai – šiuo metu yra surinkta maždaug trečdalis politinei partijai registruoti reikalingų narių. Nuspręsta jau rugsėjo mėnesiui  parengti Tautininkų sąjungos programos bei įstatų metmenis.

Tautininkų sąjungos atkūrimo organizacinis komitetas išsakė savo nuomonę ir dėl nūdienos politinių įvykių.

Aptaręs situaciją, susidariusią po to, kai Lietuvos Teisingumo ministerija perdavė Baltarusijai duomenis apie disidento, žmogaus teisių gynimo centro „Vesna“ vadovo Alesio Beliackio sąskaitas Lietuvos bankuose taip sudarydama sąlygas jį areštuoti, Tautininkų sąjungos atkūrimo organizacinis komitetas nutarė reikalauti, kad Teisingumo ministras Remigijus Šimašius prisiimtų atsakomybę už savo ministerijos darbuotojų neapdairumą ir atsistatydintų. Buvo nuspręsta parengti elektroninę peticiją šiuo klausimu ir pradėti rinkti parašus.

Be to, dar kartą buvo pasmerkti melagingi premjero Andriaus Kubiliaus kaltinimai, mesti Dieveniškėse liepos 27-31 d. Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos organizuotai jaunimo etnokultūrinei stovyklai „Mūsų šaknys – baltai“, neva ši kurstanti etninę nesantaiką. Kadangi geranoriško premjero atsiprašymo lig šiol nesulaukiame, buvo nutarta siekti dezinformacijos paneigimo teisminiu keliu.

www.alkas.lt | Jono Vaiškūno nuotr.„Tautininkų sąjunga ir ateityje yra pasiryžusi plėtoti bendradarbiavimą su Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga bei kitomis organizacijomis, pasisakančiomis už tautines vertybes ir nacionalinę valstybę. Ji ryžtingai priešinsis bet kokiems mėginimams diskredituoti  tautines organizacijas ir idėjas“, – pabrėžę vienas iš tautininkų lyderių, Seimo narys Gintaras Songaila.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

21 komentaras

 1. tikras lietuvis:

  Jei vėl bus tautininkai, tai vėl niekas už tokią partiją nebalsuos ir vėl bus autsaideriai.

 2. suomis:

  O aš, kaip tik balsuosiu, už juos, kaip už TAUTININKUS.

  • tikras lietuvis:

   Mažai kas balsuos už tautininkus – kaip ir seniau mažai kas balsavo, todėl jie net į seimą nepatekdavo.
   Nepateks ir dabar.
   O, gaila – tikėjausi, kad nors čia susikurs visuomenės daugumos interesus atstovaujanti partija, bet, panašu, kad ir vėl bus nusivylimas.
   Kaip ir su Fronto partija, kuri, panašu, susipainiojo su maskoliais.
   O kitos partijos, kaip žinia, tų interesų neatstovauja.
   Taigi: kas atstovaus Lietuvos visuomenės daugumos interesus?
   Kol kas norinčių nėra.
   Visi savanaudžiai?
   Tada tegul jie visi eina po velnių!

 3. Suvalkietis:

  Visada už tautininkus balsuosiu

 4. G.P.:

  Ko mažiausiai linkėčiau Tautininkams – tai kištis į Baltarusijos reikalus. Baltarusija – vienintelė šalis Rytų Europoje, kuri sėkmingai kovoja su Lenkijos ekspansija. Tuo požiūriu Lukašenka yra geopolitiškai naudingas Lietuvai. Ir vos tik ten bus įdiegta “demokratija”, Lenkijai atsidarys visos durys.
  Meskim į šalį naivumą. Pasaulį valdo interesai. O Tautininkai tam ir yra (turėtų būti), kad gintų Lietuvos INTERESUS.

 5. lyvis:

  Nematau jokios tautininkų partijos atsikūrimo. Matau tik G Songaulos kulto iškėlimą. Tas pats kas savo laiku buvo iškeltas Baltarusijopje Lukašenkos kultas. Jeigu norite Lietuvoje turėti savo batka balsuokite už G Songailą. Taigi paklauskime žmonių ko jie nori G Songailos kulto ar demokratijos. Į tai atsakys rinkimai. lyvis

 6. Rytas:

  jeigu ir yra kultas, tai tik KLB. Daro klaidas, plėšia lietuvius tikrąja to žodžio prasme (pavuzdžiui lenkų mokyklos dvigubai geriau finansuojamos nei lietuvių), o kai kurie vistiek jam meldžiasi. Čia tai VADAS ir jo vergai.

 7. gyventojas:

  Panašu į eilinį populizmą, kai visokiais būdais bandoma sudirbinėti Lietuvos valdžią (valstybę). Na, tarkim, pakeistų Šimašių ir kas tada? Patupdytu kažkuo geresnį? Panašu, kad išlenda kažkokie neaiškūs interesai, kuriems nepatiko Šimašiaus veikla Golovatovo atveju. Tad gerbiami tautininkai, ar kremliaus rankos jūsų netampo už virvučių?

 8. Getautas:

  Šimašių tautininkai siekia atleisti todėl, kad jis priešinasi ES teismo sprendimui, jog Lietuvoje valstybinė kalba būti lietuvių kalba. Šimašius yra lenkomanas.

 9. Kas gali žinoti… Kad žinočiau, kaip bus, tai ir daryti nieko neirekėtų – tik palaukti, kol projektas bus neišvengiamai įgyvendintas arba sustabdytas. Yra kreiptasi į Kauno apygardos prokurorą, kol kas turbūt nuo jo požiūrio daug kas priklauso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: