Jūros šventė 2011 kviečia atrasti lobį (0)

Juros šventėKlaipėdos kraštą liepos 29-31 dienomis sudrebins šimtus tūkstančių svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio kasmet sutraukianti „Jūros šventė 2011“. Su šūkiu „Atrask savo lobį“ jos rengėjai kviečia kiekvieną Baltijos šalių gyventoją atrasti savo širdžiai artimą vyksmą.

Nuo senų laikų Baltijos šalių gyventojai didžiuojasi turėdami nuostabią jūrą. Pajūryje išaugo ištisos žvejų, jūrininkų ir tiesiog gerų žmonių kartos. Vargu ar rastume žmogų, kuris būtų abejingas jūros ošimui. Tam, kad vis daugiau žmonių sužinotų apie Lietuvos pajūrio grožį, jau daugiau kaip 70 metų Klaipėdoje yra rengiama „Jūros šventė“.

Šiemet liepos 29-31 dienomis Lietuvos uostamiestis vėl taps įvairių tautų traukos vieta. O skleisti žinią apie “Jūros šventę 2011” jau antrus metus padeda šią gražią idėją palaikantis Pirmasis Baltijos kanalas. Transliuojamas Baltijos jūros skalaujamose šalyse, PBK su džiaugsmu kviečia jų gyventojus prisijungti prie šimtatūkstantinės šventės dalyvių ir „Atrasti savo lobį“!

„Žmogus čia gali atrasti kitą žmogų, renginį, gerą nuotaiką. Tuo šventė ir bus įdomi, kad ir perkeltine, ir tiesiogine prasme joje bus galima atrasti savo lobį“,– sako VšĮ „Jūros šventė“ direktorius Remigijus Mockus.

Tad liepos 29-31 dienomis verta atvykti į „Jūros šventę“ ir surasti čia naujų draugų, meilę, linksmybes ir pramogas.

Kategorijos: Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: