Klausykite Zitos Kelmickaitės radijo ir TV laidos apie ketinimus sunaikinti Etninės kultūros globos tarybą ir Valstybinę kultūros paveldo komisiją (tiesioginė transliacija) (1)

Šiandien, birželio 8 d., 11 val. tiesioginėje Lietuvos radijo ir TV laidoje „Toks gyvenimas su Zita Kelmickaite“ bus kalbama apie ketinimus naikinti Etninės kultūros globos tarybą (EKGT) ir Valstybinę kultūros paveldo komisiją (VKPK). Laidoje dalyvaus EKGT pirmininkė doc. dr. Dalia Urbanavičienė, Klaipėdos Kultūros paveldo departamento vadovas Naglis Puteikis. Telefonu bus kalbinami ir valdininkai sumanę panaikinti šiuodvi institucijas.

Laidos metu galima bus skambinti į studiją ir užduoti klausimus laidos dalyviams, arba pareikšti savo nuomonę.

Laidos tiesiogiai galite klausyti ČIA. Vėliau patalpinsime laidos garso įrašą.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūros paveldas, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

  1. eurika:

    kiek suprantu,suzlugdyti etno kultura planuoja pati Kulturos ministerija..kaip kitaip,,,nes ,kitu atveju ,butent kulturos ministras turetu gultis kryzium ,kad tos istaigos gyvuotu,nes tai musu saknys,tapatybe,,,,kitas ,klausimas gal reikia reformu,tai i kuria puse reformuotis,,kiek suprantu ministerija reformuojasi i vienkartiniu be isliekamosios vertes puse,,,,o tikri menininkai kaip kure taip ir kuria,tik neaisku ka daro ministerija,pinigus perskirsto…kiek girdejau,tai naikinama ,dar ir del pastatu sereikiskiu parke ,kazkam ju reikia ,,mes zinom kam,,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: