Praėjusį savaitgalį automobilių paroda, Europos diena ir gatvės muzika (0)

Arūnas Rasakevičius, www.alkas.lt

Prabėgęs savaitgalis buvo kupinas renginių. Man teko apsilankyti trijuose Vilniuje vykusiuose. Pirmiausia užsukau į automobilių parodą „Autobalt 2011“. Renginio svarbiausias akcentas buvo ekologiškos transporto priemonės šiandien ir ateityje. Netrūko viliojančių pasiūlymų važinėti elektriniu dviračiu, motoroleriu ar automobiliu. Buvo pristatytos ir Lietuvoje sukurtos elektrinės transporto priemonės. Be pilnai elektra varomų galima buvo pamatyti ir hibridinių transporto priemonių, kurios sumažina gamtos taršą ir ne taip greit ištuština piniginę. Jei jums prie širdies įprastiniais degalais varomas automobilis, tai galite rinktis iš taupių ir nebrangių. Su mažiau nei 20 litų drąsiai nukeliausite iš Vilniaus į Kauną.

Vėliau aplankiau Gedimino prospektą. Čia šurmuliavo Europos diena. Galima buvo paragauti daugelio Europos šalių tradicinių valgių. Išbandžiau aštrų ispanišką patiekalą bei trintą čekišką sriubą. Tikrai buvo labai gardu.

Tą pačią dieną Vilniuje, ir visoje Lietuvoje, šurmuliavo gatvės muzikantai. Smagu buvo išgirsti nuo mergaičių choro iki sunkaus roko ar elektroninės muzikos. Šis renginys kasmet vis sutraukia didesnes žmonių mases.

Autoriaus užfiksuoti kadrai:

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: