R. Garuolis. Kokias vertybes pasirinks konservatoriai? (11)

Ričardas Garuolis | asmeninė nuotr.

Ričardas Garuolis | asmeninė nuotr.

Vakar vakare vieno balso persvara TS-LKD Priežiūros komitetas iš TS-LKD narių pašalino Tautininkų frakcijos pirmininką, Seimo narį Gintarą Songailą. 

G.Songaila buvo apkaltintas veikimu prieš TS-LKD politiką, nes aktyviai priešinosi partijos pirmininko sumanymui Vilniaus miesto savivaldybės taryboje sudaryti koaliciją su Valdemaro Tomaševskio bloku. 

Atkreiptinas dėmesys, kad šiai TS-LKD principinėms  vertybėms ir programai prieštaraujančiai koalicijai nepritarė net 4 TS-LKD Vilniaus skyriai.Šiandien į svarbiausią TS-LKD struktūrą, per kurią Tėvynės sąjunga įgyvendina savo svarbiausias vertybes ir programines nuostatas valstybės mastu – į Seimo TS-LKD frakciją buvo numatytas priimti naujas narys Rokas Žilinskas, iki šiol pagarsėjęs tiek savo amoraliu elgesiu, tiek priešingoms TS-LKD vertybėms šeimos politikos bei kitoms dorovinėms nuostatoms atžvilgiu.

Atsižvelgiant į šiuos prieštaringus partijos vadovybės bei jai lojalaus Priežiūros komiteto sprendimus, taip pat atsižvelgiant į tai, kad Priežiūros komitetas iš partijos neseniai yra pašalinęs apie buvusio Vilniaus mero Viliaus Navicko neteisėtą veiklą prabilusį Vilniaus savivaldybės kontrolierių Šarūną Skučą, taip pat atsižvelgiant į tai, kad Priežiūros komitetas nesiima jokių priemonių prieš neseniai Alytaus vicemerui Dobilui Kurtinaičiui STT pareikštus įtarimus dėl galimų korupcinių veiksmų, nes D. Kurtinaitis, kaip ir V.Navickas, pasižymėjo lojalumu partijos pirmininkui, su apgailestavimu konstatuojame, kad TS-LKD vadovybei ir jam pavaldžiam Priežiūros komitetui svarbiausia vertybe liko ne partijos programinių siekių laikymasis, ne žodžio ir nuomonės laisvė, o tik lojalumas partijos pirmininkui.   

Autorius yra TS-LKD Politikos komiteto narys

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: