Po pertraukos Sostinę valdo A.Zuokas (2)

Artūras Zuokas, Š.Mažeikos nuotrauka, delfi.lt

Artūras Zuokas

Vilniaus miesto meru trečią kartą tapo Artūras Zuokas. Mero pareigas A. Zuokas tai pat ėjo 2000-2003 metais ir 2003-2007 metais. Už jį balsavo 26 tarybos nariai. A.Zuokas priklauso judėjimui „Taip“ ir jam vadovauja. Politikas yra pripažintas kaltu dėl bandymo papirkti tarybos narį Vilmantą Drėmą, kai siekdamas tapti meru antrai kadencijai per tarpininkus pasiūlė jam pakišą.

Tarp pretendentų dar buvo konservatorių lyderis Raimundas Alekna ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovas Jaroslavas Kaminskis. Už R. Alekną balsavo 16 savivaldybės tarybos narių, už J.Kaminskį – 9.

A. Zuoką palaikė judėjimo „Taip“ atstovai, taip pat socialdemokratai ir auksinius balsus turinti Darbo partija. Neoficialiais duomenimis, šį politiką parėmė abu Rusų aljanso atstovai Olga Gorškova ir Viktoras Balakinas.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. tikras lietuvis:

    Būkim biedni, bet teisingi: nuteistas tai jis neteisingai, nes tas žmogelis privalėjo balsuoti kaip buvo pasižadėjęs, o ne sukti uodegą.

  2. vaikas:

    Vaje, laukiu naujų aferų, nes šitas žmogus be jų negali. Teistumas yra niekai. Gyvenimas ne pagal pajamas- va kur esmė. O šitai visiems įdėmesniems vilniečiams akis bado. Na bet tiek to, ponai išrinko man kitą poną, su kuriuo aš niekada nesusitiksiu ir jis man niekuo nepadės (vaikai, aišku, kentės, nes skolas jiems atidavinėt teks).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: