Rengiama protesto akcija „Nenorime Fukušimos Vilniaus pašonėje!“ (0)

www.alkas.lt

Protesto akcija „Nenorime Fukušimos Vilniaus pašonėje!“Daugiau kaip 4 tūkstančius narių jungianti „Facebook“ grupė „Aš prieš, kad Lietuvoje ir prie jos sienų būtų 3 atominės elektrinės“ kviečia  kovo 16 d., 12:30 val., ateiti į prie Baltarusijos ambasados rengiamą protesto akciją „Nenorime Fukušimos Vilniaus pašonėje!“

Akcijos organizatoriai Lietuvos piliečius kviečia garsiai pasakyti, kad nepritariame pavojingiems kaimynų ketinimams statyti atominę elektrinę netoli Lietuvos sostinės.

Grupės pranešime sakoma: „Baisios avarijos Fukušimos AE akivaizdoje Baltarusijos ir Rusijos valdžia šiomis dienomis planuoja pasirašyti susitarimą dėl kredito skyrimo Baltarusijos atominės elektrinės statybos darbams. Žemės drebėjimo sukelta Japonijos AE avarija dar kartą skaudžiai patvirtino, kad „saugus atomas“ tėra mitas, atnešantis dideles nelaimes. Avarijos gali įvykti dėl gamtos stichijų, technikos gedimų, žmogaus klaidos, tyčinio kenkimo, karinio konflikto, terorizmo ir kitų priežasčių.

Kviečiame visus vilniečius ir Lietuvos gyventojus išreikšti savo protestą dėl planuojamos statyti atominės elektrinės Michailiškių kaimelyje, Astravo rajone, tik 55 km nuo Vilniaus, 20 km nuo Lietuvos sienos.

Ateikime ir atsineškime savo balsą, plakatą, užrašą popieriaus lape. Susirinksime taikiai prie ambasados, kad praneštume savo nepritarimą Baltarusijos valdžios veiksmams.

Mes turime teisę kovoti už savo saugumą!“

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: