Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga (1)

www.alkas.lt

Mieli Lietuvos žmonės,

Viena iškiliausių Tautos ir valstybės datų – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – daugeliui mūsų yra asmeniškai patirta ir išgyventa istorija.

Kovo 11-osios Aktu paskelbtas Lietuvos žmonių apsisprendimas gyventi nepriklausomoje valstybėje. Po ilgų okupacijos metų Lietuva vėl tapo laisva, vientisa ir nedaloma. Įtvirtintas Lietuvos valstybingumas ir tęstinumas, padėti piliečių teisių ir demokratinių vertybių pamatai.

1990-aisiais mintys apie laisvę ir nepriklausomybę buvo didingos, prasmingos ir pakilios. Daug stipresnės už nesėkmės ir nusivylimo baimę.

Šis ryžtas lėmė, kad šiandien, praėjus dvidešimt vieneriems metams, esame pripažinta ir gerbiama valstybė, visateisė tarptautinės bendruomenės narė. Išaugo jau laisvėje gimusi karta, tačiau puikiai suvokianti, kokia mums svarbi yra nepriklausomybė, suprantanti, kad valstybė tampa sava, kai kovojama už jos laisvę.

Sveikinu visus reikšmingos Tautai šventės – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – proga! Saugokime ir puoselėkime valstybę kaip savo namus, būkime verti mūsų ir mums iškovotos laisvės!

Linkiu visiems šventiško džiugesio, vienybės ir susitelkimo!

Kategorijos: Naujienos, Šventės, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: