Kviečia Kovo 11-osios šventinės eitynės Vilniuje (12)

Patriotinės Kovo 11-osios eitynės

Patriotinės Kovo 11-osios eitynės

Pratęsdamas gražią kasmetinę tradiciją, šių 2011 metų kovo 11 d. Lietuvių Tautinis Centras organizuoja eitynes Vilniuje, Gedimino prospektu, siekdamas pagerbti Nepriklausomybės Atkūrimo Aktą – svarbiausią datą Naujausiųjų laikų Lietuvos istorijoje.

Tikime, kad šis projektas padės vienyti lietuvių tautą, o taip pat skatins pilietiškumą ir pagarbą savo šalies istorijai.

2011 metų Kovo 11 dieną 16 val. patriotinė eisena pajudės Gedimino prospektu nuo Gedimino paminklo Katedros aikštėje. Eiseną sudarys pėstieji su priekyje einančiomis merginomis, vilkinčiomis lietuvių tautiniais rūbais.

Eisenoje dalyvaus vyrų choras, dainuosiantis lietuvių tautines dainas. 17 val. eisena pasieks Lukiškių aikštę. Čia, Aukų g. skverelyje, prie paminklo žuvusiems už laisvę sugiedosime Tautinį himną.

17 val. 30 min. – renginio pabaiga.

Kiek vėliau įvyks kasmetinis tradicinis, „Vorai MC“ organizuojamas koncertas – „Tėvynei“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Koncertas įvyks klube „Mulen Ružas“, V. Mykolaičio-Putino 5, Vilniuje. Koncerto pradžia – 18.00 val.  

Dalyvauja muzikinės grupės:

DIKTATŪRA
THUNDERTALE
POLIARIZUOTI STIKLAI
TIESIAI ŠVIESIAI
MEMORIAL FACES

Koncerto pradžia 18.00 val.

Durys atidaromos 17.00 val.

Bilieto kaina – 30,- Lt

Patriotų eisenos dalyviams bilieto kaina 21,- Lt

Auginantiems tris nepilnamečius vaikus – renginys nemokamas (pateikus dokumentą).

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , .

12 komentarų

 1. Visiems patriotams – platinimui interneto komentaruose.

  Kovo 11 Patriotinė eisena.

  Pratęsdamas gražią kasmetinę tradiciją, šių 2011 metų kovo 11 d. 16 val. Lietuvių Tautinis Centras rengia eitynes Vilniuje, Gedimino prospektu, siekdamas pagerbti Nepriklausomybės Atkūrimo Aktą – svarbiausią datą Naujausiųjų laikų Lietuvos istorijoje.

  Tikime, kad šis projektas padės vienyti Lietuvių Tautą, o taip pat skatins pilietiškumą ir pagarbą savo šalies istorijai.

  2011 metų Kovo 11 dieną 16 val. Patriotinė eisena pajudės Gedimino prospektu nuo Gedimino paminklo Katedros aikštėje.

  Eiseną sudarys pėstieji su priekyje einančiomis merginomis, vilkinčiomis lietuvių tautiniais rūbais.

  Eisenoje dalyvaus politinių kalinių ir tremtinių choras “Laisvė”, dainuosiantis lietuvių tautines dainas. 17 val. eisena pasieks Lukiškių aikštę. Čia, Aukų g. skverelyje, prie paminklo žuvusiems už laisvę sugiedosime Tautinį himną.

  17 val. 30 min. – renginio pabaiga.

  Kiek vėliau įvyks kasmetinis tradicinis, “Vorai MC” rengiamas koncertas – “Tėvynei”, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

  Lietuva – Lietuviams! Lietuviai – Lietuvai!

  Ne Rytams ir Vakarams, Lietuva – Lietuvos vaikams.

  Lietuvi, stok greta Lietuvio!

  Už Tautą, Laisvę ir Tėvynę!

  Prieš “raudoną”, “juodą”, “žydrą” kyšininkų mafiją!

  Prieš ped-erastinio “Jievrosojuzo” komisarų diktatūrą!

 2. Lyvis:

  Norėjau paklausti Žygeivio ar kviesite į minėjimą Lukošenką. lyvis

 3. Vilmantas Rutkauskas:

  Gal iš Kauno važiuoja autobusas ?
  Ar yra kontaktai ?

 4. Elena:

  Nuomonė ir požiūris, kuriems aš esu linkusi pritarti:

  “Gyvenant Sąjūdžio dvasia, nebuvo neapykantos kitataučiams, vadinamosios ksenofobijos, nors ir buvo pabrėžiama lietuvybės emancipacija. Įtampų tarp lietuvių ir lenkų bei rusų Vilniuje buvo lingvistine prasme – reikėjo kitataučiams išmokti gerbti valstybinę kalbą, bent jau ją pripažinti. Svarbu pabrėžti, kad tuomet nekilo jokių riaušių tarp Lietuvos lenkų ir lietuvių ar tarp Lietuvos rusų ir lietuvių. Nors būta atskirų sumušimų, susistumdymų, aštrių apsižodžiavimų, visa tai neperaugo į karo būklę. O tai nėra savaime suprantama. Juk žmones lydėjo kasdieninė įtampa, skurdas, netikrumas, vis šmėkstelinti galimybė būti tankų sutraiškytiems. Net tokiomis aplinkybėmis pavyko išsaugoti tarpkultūrinę santarvę, aukštą lietuvių vykdyto politinio perversmo lygį.

  Ši tradicija regis tęsiasi, bet Kovo 11-ąją tradiciškai Vilniuje pražygiuojantis radikaliai patriotiškas jaunimas šią tradiciją diskredituoja. Kai brukamas radikalus, karingai nusiteikęs patriotiškumas, jis primena kitą laikmetį, XX. a tamsiausios pusės laikmetį.”

  Daugiau galima rasti čia: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-03-11-tomas-kavaliauskas-kovo-11-osios-dvasia-tarpkulturine-santarve/59331/comments#list

 5. stasys:

  Kavaliauskas – Donskio doktorantas. Iš esmės daugiau komentarų kaip ir nereikia. Eisena yra vyraujančios sistemos atstumtųjų demonstracija. Jeigu tos kelios dešimtys jaunuolių, kurie jau DAUGELĮ dešimtmečių dalyvavo eisenoje, nebūtų pjudomi šunimis ir didžiausiuose infotabloiduose laistomi srutomis, tos eisenos ir nereikėtų. Deja, parodymas, kad jaunimas, nepaisant MILŽINIŠKO SISTEMINIO VERTYBIŲ NAIKINIMO, jų dar neatsisako, tapo neišvengiamas. Nėra kitos išeities.

 6. bankininkas:

  Kas gi atstuminėja jus? Ogi visi padorūs žmonės. Su savo nacistiniais šūkiais geriau lindėtumėt kokioj white power šiknaskylėj. Lietuva- žmonėms!

 7. Vilmantas Rutkauskas:

  Šiaip ar taip,

  pačio Landsbergio nepasiteisinusioje Lietuvoje nėra – jis nedurnas -emigravo į sotesnę Tėvynę. Na, o čia likusieji pakrikštintos Marijos žemės ir radijo durniai cituojami importšventraščiais su “šventiniais” pamokymais ir telefoniniais pasiklausymais.

  Tačiau Lietuvoje pasiliko patriotai – Murza, Šustauskas, Mažonas…

  Jei jie būtų valdžioje, Lietuva taptų Kinijos konkurente, nors ir labai nenorėtumėm – tektų daug daugintis ir dirbti.

  Na, o Tau, bankininke, būtų atvežta mažiausiai 5 vaikai iš vaikų namų – ir liepta užauginti

 8. Elena:

  Kodėl tie etynininkai neina prie Seimo, prie Vyriausybės rūmų ir jiems, nuo kurių sprendimų, darbo iš tikrųjų ir priklauso Lietuvos gyvenimas, nepasako, kuo jie nepatenkinti, kas yra negerai Liuvoje? Juk ir Kovo 11-ąją ten buvo susirinkusi visa Lietuvos “grietinėlė” – tegu paklauso šventės proga ir liaudies balso, o ne vien savo kalbų. Tų blogybių Lieuvoje yra daug, bet negi tik kitataučiai jas mums sukūrė? Blogybės klesti, nes joms klestėti sukuriami palankūs įstatymai. Arba valdžios įstaigos, valdininkai nenori, nemoka arba tyčia nevykdo įstatymų. Nebūtų jokio, dabar dirbtinai išpūsto ir sukurto “lenkų klausimo”, jei nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo būtų paraidžiui vykdytas bent jau Valstybės kalbos įstatymas, jei nebūtų sužlugdyta tautinės mokyklos konsepcja. Tai kodėl nepklausiti jų, kodėl jie nevykdo savo tiesioginių pareigų, kodėl žlugdo Lietuvą, kodėl skaldo tautą ir Lietuvos piliečius?

  Tie vyrukai ir panytės, eitynių dalyviai, turbūt, yra labai kompleksuoti žmonės, kad mano, jog išsirėkę ant niekuo dėtų kitataučių, ką nors išgąsdinę, pakels savo ar tuo labiau Lietuvos autoritetą.

  O pasakymą, kad savo eitynėmis jie pagerbia partizanų, tremtinių atminimą vertinu kaip išniekinimą tų žmonių gyvenimo aukos, jų idėjos. Nei tremtiniai, nei partizanai, nei politiniai kaliniai niekada nebuvo nusiteikę prieš kitų tautų ŽMONES. Jie kovojo su VALDŽA, su sistema: su komunizmu, su nacizmu, o ne su atskirais žmonėmis. Geriau kažin ar kas žino už tremtinius, už politinius kalinius, kad tremtyje, lageriuose kalėjo pačių įvairiausių tautybių žmonės, o juos visus vienijo bendra kova prieš antižmogišką sistemą, o ne prieš kokių nors tautybių žmones.

 9. 1. Ponia Elena,skaityk ne tik kosmopolitų ir seksualinių išsigimėlių “redaguojamą” spaudą (Delfi, Bernardinus, Atgimimą,…), bet ir normalias tautines-patriotines svetaines: Tautos balsą http://www.tautos-balsas.lt/ , Patriotus http://www.patriotai.lt/ , mano tvarkomą forumą Nacionalistas-Tautininkas-Patriotas http://lndp.lt/diskusijos/index.php ir daugybę kitų tautinių-patriotinių svetainių (jų toli gražu ne pilnas sąrašas yra čia: http://lndp.lt/diskusijos/viewforum.php?f=44 ).

  Gal tada nors šiek tiek tavo galvelėje prašviesės…

  2. Atsiminkite esminę bet kokio masinio tautinio judėjimo taisyklę: “Vienybėje – jėga”.

  Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo – Tautos klestėjimo.

  Puikiai žinoma taisyklė (dar nuo romėnų laikų) – “Skaldyk ir valdyk”.

  Ir todėl visokius “siūlytojus” ką nors pašalinti iš Patriotų eisenų, nes jų plaukai per trumpi ar jų veidai kažkam nepatinka, būtina tuoj pat “nuraminti”.

  P.S. Kiekvienai Patriotų eisenai Vilniuje (Kovo 11) ir Kaune (Vasario 16) organizatoriai nustato labai konkrečias taisykles (tame tarpe ir dėl vėliavų, plakatų, šūkių….) – ir visi, kas jų laikosi, tie ir eina.

  O ne pagal plaukų ilgį matuojant, ar batų “išmierą”, ar dar ką nors… 🙂

 10. Elena:

  Ačiū, Žygeivi, už patarimą. Tą Jūsų nurodytą spaudą gal ir paskaityčiau, bet man jau nuo čia, alke, pateikiamų kai kurių rašinių kūnas pagaugais nueina ir darosi šiurpu, baisu…

  Aš labai norėčiau, kad mes visi sugyventume ir rastume kuo daugiau panašumų, bendrumo, o nepašvęstume savo gyvenimo tik kovai vien kovai be galo. Ne priešų ieškau, o darugų, Ne skirtumų, o panašumų, nes kuo daugiau, kuo įvairesnių tautybių, kultūrų žmonių pažįstu, tuo labiau matau, kad panašumų turime nepalyginamai daugiau nei skirtumų.

  Jūs, be abejo, turite savo nuomonę, savo supratimą. Todėl nieko nebandau perauklėti, o tuo labiau iškvailinti, kad kitaip nei aš mąsto. Ir Jūsų galvų bei protų nevadinu nei “galvelėmis” nei “proteliais”. Bet vis tiek, manau, kad ir Jūs suvokiate, jog neprotinga būtų siekti visiškai išgryninti Lietuvą ir ją padaryti grynakrauja tik lietuvių valstybe (Lietuva- lietuviams). Neduok, Dieve…, jei Jūs imsitės dar radikalesnių veiksmų ir niekas nedrįs, nemokės Jums pasipriešinti.

  • Ponia Elena, priminsiu palyginimui statistiką:

   – Lenkijoje lenkai sudaro 97 procentus gyventojų (tokia oficiali statistika – Pasak 2002 m. apklausos, 96,74 % šalies gyventojų laiko save lenkais);

   – Lietuvoje (beje, be maždaug trečdalio savo etninių žemių, vis dar užgrobtų įvairių grobikų) lietuviai sudaro šiuo metu maždaug 85 procentus gyventojų (prieš 20 metų buvo 79 procentai).

   Kodėl gi jūs nesipiktinate Lenkijoje vykdyta ir tebevykdoma intensyvia polonizacija, o štai Lietuvoje, kur įvairios tautinės mažumos turi šimtus mokyklų ir netgi universitetų, jūs kažko baiminatės?

   Šiokie tokie istoriniai statistiniai duomenys tai jau pamiršusiems:

   1. Vilniuje 20 amžiaus pradžioje lietuvių buvo 7 procentai (dabar maždaug 60 procentų).

   2. Kaune 20 amžiaus pradžioje lietuvių buvo 3 procentai (dabar maždaug 93 procentai).

 11. Vilmantas Rutkauskas:

  Žygeivi,

  gal žinai, kiek yra božnycų ir kunigų armijos Lietuvoje ?

  Tikrai būtų įdomu sužinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: