Visuomeninis diskusijų forumas: ,,Ką padaryti, kad studentai neemigruotų iš Lietuvos?“ (tiesioginė transliacija 18 val.) (5)

Pirmoje Forumo diskusijoje dalyvavo ir poetas Justinas Marcinkevičius | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Pirmoje Forumo diskusijoje dalyvavo ir poetas Justinas Marcinkevičius | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Šiandien vasario 22 d. 18 val. Visuomeninis diskusijų forumas „Tauta, piliečiai, valstybė“ kviečia žmones, neabejingus mūsų valstybės ateičiai, dalyvauti diskusijoje „Ką padaryti, kad studentai neemigruotų iš Lietuvos?“

Renginys vyks Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3).

Pirmojoje renginio dalyje bus prisimintas neseniai išėjęs Anapilin poetas Justiną Marcinkevičius.

Antrojoje dalyje svarstysime, ką galima padaryti, kad studentai, jaunimas, neemigruotų  iš Lietuvos.

Diskusijoje dalyvaus: Vytautas Radžvilas (VU TSPMI profesorius), Vytautas Daujotis (VU Chemijos fakulteto profesorius), Arūnas Mark (Lietuvos studentų atstovybių sąjungos prezidentas), Vytautas Sinica (VU TSPMI studentas), Laura Jankauskaitė (Tarptautinės teisės ir verslo akademijos studentė), Jonas Malinauskas (Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos docentas). Renginį ves politikos apžvalgininkas Alvydas Medalinskas.

Kviečiami savo nuomonę pareikšti mokslinės, akademinės bendruomenės, kultūros ir meno žmones, studentai, visuomeninių organizacijų nariai, – visi, kam rūpi Lietuvos valstybė ir jos ateitis, tie, kurie yra įsitikinę, jog tauta ir piliečiai turi imtis atsakomybės bei iniciatyvos už savo valstybės ir tautos likimą.

Tie, kas negalės atvykti į diskusiją – turės galimybę stebėti Forumo darbą tiesiogiai internetu. Paskutinio Forumo įrašus galite pasižiūrėti Forumo interneto puslapyje Feisbuke.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: