Deividas Kameronas: Multikultūralizmas žlugo (0)

www.alkas.lt 

Deividas Kameronas kalba Saugumo konferencijoje Miunchene

Deividas Kameronas kalba Saugumo konferencijoje Miunchene

Didžiosios Britanijos premjeras Deividas Kameronas (David Kameron) pareiškė, kad britų multikultūralizmo politika žlugo. 

Savo pasisakyme tarptautinėje saugumo konferencijoje, kuri įvyko vasario 5 d. Miunchene, D. Kameronas pareiškė, kad, norint užkirsti kelią ekstremizmui, reikalinga gilesnė Didžiosios Britanijos musulmonų kultūrinė integracija į britų visuomenę. 

„Pagal valstybinio multikultūralizmo doktriną mes skatinome skirtingas kultūras gyventi atskirus gyvenimus, kurie atskirti vieni nuo kitų ir nuo pagrindinės kultūros. Mes nesugebėjome pateikti visuomenės, kuriai jie norėtų priklausyti, vizijos. Mes netgi toleravome  tas segreguotas bendruomenes, kurių elgesys visiškai nesuderinamas su mūsų vertybėmis,“ – kalbėjo D. Kameronas, nurodydamas, kad tai tęstis nebegali. 

Tuo pačiu jis atkreipė dėmesį, kad reikia skirti islamą kaip religiją nuo islamiškojo ekstremizmo politinės ideologijos. 

D. Kameronas pabrėžė, kad Jungtinei Karalystei yra reikalinga žymiai stipresnė nacionalinė saviindentifikacija  tam, kad būtų užkirstas kelias žmonių polinkiui į ekstremizmą. 

 „Formavimas stipresnio priklausomybės jausmo tautai arba vietai kurioje gyveni, ir yra raktas siekiant tikro susitelkimo, įgalinantis žmones pasakyti: „Aš musulmonas, aš indukas, aš krikščionis, bet aš taip pat londonietis“ – sakė Britanijos premjeras. 

Britų premjero žodžiai primena pernykštę Vokietijos kanclerės Angelos Merkel kalbą, kurioje ji taip pat nurodė, jog nepakankama imigrantų integracija į Vokietijos visuomenę kelia pavojų.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: