Patriotinis jaunimas siūlo savo kraują (0)

www.tautosjaunimas.lt

Jau trečius metus iš eilės Lietuvos patriotinis jaunimas rengia kraujo aukojimo akciją, skirtą Vasario 16-ąjai paminėti, tokiu būdu pagerbti žmones, kurie liejo kraują ir aukojosi dėl Lietuvos laisvės. Šiandien mes gyvename nepriklausomoje šalyje, kurią per ilgus šimtmečius gynė ir puoselėjo mūsų tautiečiai. Tekėjo kraujo upės, bet lietuviai savo šalį apgynė. Todėl, prisimindami žuvusiuosius, vėl aukosime savo jauną ir karštą kraują.

Praėjusių metų akcijos išvakarėse sužinojome, kad operacijos laukia Algirdas Petrusevičius – žmogus, kurio patriotams pristatinėti nereikia. Dalis akcijos dalyvių savo kraują skyrė būtent šiam, mūsų tautai nusipelniusiam kovotojui. Tai buvo puikus kraujo aukos įprasminimas, o taip pat ir praktinė nauda. Prisimindami praėjusių metų akcijos sėkmę, šiais metais vėl ieškome žmonių, kuriems reikia patriotinio jaunimo pagalbos. Kreipiamės į visus, kurie skaito šias eilutes: jeigu Jūs žinote žmonių, kurie yra nusipelnę Lietuvai, dalyvavo pasipriešinimo judėjime, mūsų tautos atgimime ar kitoje patriotinėje veikloje, ir vasario mėnesio antroje pusėje ar vėliau šiam asmeniui yra reikalingi kraujo donorai operacijai ar gydymui – rašykite mums laišką ir pristatykite šį žmogų. Kartu pamėginkime rasti tikrų patriotų, kuriems reikia jaunimo kraujo. Sujunkime praeitį su ateitimi ir padėkime patriotams!

Kraujo aukojimo akcija numatoma š.m. vasario 26-ą dieną. Todėl būtų idealu, jeigu kraujo atitinkamam asmeniui reikėtų tomis dienomis. Tikimės, jog pavyks rasti patriotų, kuriems galime padėti.

Rašykite mums adresu info@tautosjaunimas.lt

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: