Pasirodė pirmasis „Jaunimo ugnies“ numeris (3)

Julius Panka, www.patriotai.lt

Mielas ir brangus skaitytojau,

Tautiškumui, jo sklaidai ir galimybei priešintis kosmopolitizmo baciloms didelę įtaką turi jaunimas. Jaunimui priklauso raktas nuo ateities Lietuvos. Kokia ji bus? įvairiaspalvė, įvairiakalbė, socialiai susiskaldžiusi? Ar ji bus lietuviška valstybė, kur lietuvis jausis šeimininku ir socialinėmis gėrybėmis dalinsis su tautiečiais kaip šeimoje su broliais ir sesėmis? Tai spręsite JŪS, dabartinės Lietuvos jaunimas.

Todėl mes, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, pradedame leisti šį leidinį. Mes tikime, kad jis atliks savo misiją – žadinti ir auginti tautišką ideologiją jaunimo širdyse. XIX amžiuje Lietuvos padangę nušvietė „Aušra“, po keleto metų jau bundančią Tautą kėlė kovai skardūs „Varpo“ dūžiai, Vasario 16-osios aktą paskelbė „Lietuvos aidas“, tarpukario metais tautišką jaunimo dvasią žadino ir stiprino „Jaunoji karta“.  XX ir XXI amžių sandūroje tautiškumą jaunimui skiepijo „Ugnis“, mes tikime, kad dabar šią garbingą estafetę perims „Jaunimo ugnis“.

Spauda istorijos eigoje lietuviui tapo šventa. Mūsų protėviai rizikuodami savo sveikata, laisve ir gyvybe ją vežė iš užsienio ir platino carinės okupacijos metais. Partizanai sunkiausiomis sąlygomis, požemiuose ir pogrindžiuose spausdino laikraščius ir atsišaukimus. Vėliau, jau nusilpus ginkluotam pasipriešinimui, Tautos dvasios palaikymui didelę įtaką turėjo iš rankų į rankas einanti „Lietuvos katalikų bažnyčios kronika“, kuri skelbė visam pasauliui apie pavergtos Tautos kančias.

Mieli skaitytojai, bet kokia spauda be Jūsų, be skaitytojų, nepasieks savo tikslo, neskaitomas laikraštis tampa tualetinio popieriaus gabalu. Labai kviečiame Jus aktyviai įsitraukti į mūsų laikraščio gyvenimą. Jei turite idėjų ir minčių, rašykite mums laiškus, jei nesutinkate su mūsų pozicijomis – kritikuokite. Jei turite laisvą litą, paremkite laikraščio leidybą. Jei perskaitėte visą numerį, neišmeskite jo, tiesiog atiduokite savo draugui, kad ir jo širdį uždegtų „Jaunimo ugnis“.

Aukime kartu, dekime kartu, švieskime kartu…

Už lietuvišką Lietuvą!
 
„Jaunimo ugnies“ redaktorius
Julius Panka

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: